Květen 2017

170519 ♡ update

19. května 2017 v 18:09 | voskii

Ahoj!

Nejprve bych se chtěla omluvit za tak protáhlou neaktivitu, možná je to zbytečný, možná není, ale myslím si, že je to na místě. Bohužel ale nepřinesu lepší zprávy, jelikož se blíží konec roku a s ním i plno závěrečných písemek, které buď úspěšně napíšu, anebo absolutně poseru - nic mezi, prostě klasické Hunger Games. c: Takže nedokáži úplně říct, jak to bude s povídkami, ale můžu slíbit, že jakmile mi odbije, budu opět tasit. Mezitím vám sem samozřejmě budu házet kratší jednorázovky a taky povídky na přání. (Momentálně mám rozpesané porno na GOT7, kdyby se někdo zajímal...)

Dále, v minulém článku jsem si stěžovala na galerii - yeah, mám nový layout, ale problém stále není vyřešen. Každopádně se ukázalo, že to jakžtakž jede v chrome, tedy v 1 prohlížeči ze 3, které jsem zkusila. Tak aspoň něco. T3T
Doufám, že si zatím užíváte tepla, ti co maturují - hodně štěstí a stejně tak i všem, koho čekají konečné písemky...
A RIP všem, kdo čekají na všechny ty nové comebacky, je čas začít si kopat hrob. :---)))

Na závěr si sem udělám svou maličkou reklamu v podobě tumblr,které slouží spíš jako skládka, ale můžete tam najít i skromné moodboards. Anyway, jdu dopsat, co mám rozepsané a doufám, že se tu zase brzo ukážu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

170506 || update

6. května 2017 v 10:25 | voskii

Zdravím. c:
Jestli jste ještě neumřeli spolu se mnou, mohli jste si všimnout, že tu dlouho nic nepřibylo. Důvodem pro jednou není ani tolik škola a dokonce ani lenost jako spíš to, že mě blog úplně trollí a já jsem z toho zbytečně nešťastná. Sráží to mojí snahu a celkovou chuť přispívat.
Problém je totiž hlavně v galerii. Nejdou mi pořádně vkládat obrázky a všechno musím dělat přes kopírování URL, nejde nahrát víc obrázků najednou a už vůbec nejde změnit layout, protože ten obrázek se prostě nenačte z výběru do toho nastavení. Nejvíc ironický ale je, že když upravuji přes mobil, všechno funguje jak má. Blog mě prostě nemá rád... a já nevím co s tím.