i want someone soft ✿ junhwan

12. března 2017 v 1:13 | voskii |  ikon

ikon • junhwan • smut • 2 539 w

Tak tu máme pro změnu něco jiného. Doufám, že máte rádi ikon a k tomu porno, because I do. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Nemohl uvěřit, že s tím souhlasil. Ze začátku to znělo jako skvělý nápad - půjdou na párty, sjedou se, zatancujou si a buď je Donghyuk jako vždycky odveze ve čtyři ráno domů, anebo přespí jednoduše na gauči. Nebyli vybíraví. Když mu ale Junhoe oznámil, že se jedná o maškarní typ večírku, najednou to tak skvěle neznělo.

"Jak jako maškarní?" mračil se na mladšího, když otvíral skříň, aby si mohl vybrat oblečení na večer. Zase ji však mohl zavřít, Junhoe se totiž zapomněl zmínit, že budou potřebovat kostýmy, jinak je tam Yunhyeong nepustí a zcela nadšen celou myšlenkou zatáhl Jinhwana do nejbližšího obchodu.

A tak teď stál i navzdory silným protestům před Yunhyeongovým domem v naprosto potupujícím oblečku s velkými chlupatými oušky na hlavě a se smrtí v očích pomalu couval zpátky, než ho Junhoe chytil varovně za zápěstí.

"Teď už je pozdě," věnoval mu úšklebek a prsty polaskal chlupatý materiál čelenky. Jinhwan se zachvěl, myšlenka, že ho všichni uvidí v námořnicky modrých šatech s krajkovaným výstřihem drze odhalujícím jeho klíční kosti, nebyla v pořádku. Velká bílá mašle zdobící plochou hruď schovávala řadu bílých knoflíčků končící kousek nad volnou sukní, jejíž kraj zdobil tlustý bílý pruh. Cítil se trapně. Sametový choker s lesklým kulatým přívěskem, který mu Junhoe vnutil, jen podtrhoval tu část kůže, jež stihla samým ztrapněním zrudnout. Čelenku s černými kočičími oušky radši ignoroval úplně.

Nebyl připravený čelit takové potupě.

Naštěstí stihl odmítnout prodavaččin návrh síťovaných punčoch dřív, než to stihla vůbec doříct. Junhoe by si takovou podívanou rozhodně nenechal ujít, stačil mu jediný pohled na chlapcův zklamaný obličej. Už takhle stačilo, že se zpod sukně, jež mu končila u kolen, leskla nahá lýtka. Junhoe ho stihl zpacifikovat dřív, než si stihl omlátit hlavu o kachličky, jakmile odložil žiletku.

"Yunhyeong řekl, že nejlepší kostým vyhraje 250 000 wonů. Detaily jsou důležitý! No tak, hyung, vždyť ti zase dorostou… A co stíny nebo tak něco… make-up? Řeknu Yejin, může tě namalovat."

Rozhodně nebyl připravený čelit takové výzvě. Junhoeho sestra mu slíbila lehkýa nenápadný make-up, který podtrhne celý kostým a jakousi nevinnost; neměl přesně ponětí, o čem mluvila, ale nechtěl kafrat do něčeho, čemu beztak sám nerozuměl. Ale proč měl sakra kolem očí třpytky a na rtech lesk?

"Jestli ty prachy nevyhrajem, tak tě vlastnoručně uškrtím," procedil skrz zuby a rázným krokem se vydal ke dveřím. Ignoroval Junhoeho pobavené odfrknutí, jakmile za sebou uslyšel těžké kroky chlapcových kanad. A vůbec… kdyby nebyl donucen navlíknout si na sebe šaty, možná by mu to přeci jen přišlo jako skvělý nápad. Junhoe vypadal fantasticky. Vypadal přesnějako někdo, komu by se bez váhání svezl mezi kolena, kdyby mu řekl.

Nemohly za to jen upnuté kožené kalhoty s vysokými kanady, které měl na sobě, dokonce ani rádoby roztrhané bílé tričko pod rozepnutou koženkou jako spíš ebenové nagelované vlasy vyčesané nahoru a do nich vsunutá úzká čelenka se sotva viditelnými tmavě modrými růžky potřenými lakem. V uších se mu leskly dvě stříbrné náušnice a od Yejin si nechal udělat kouřové stíny s jemnou žilnatinou pod očima, dodávající efekt praskající kůže. Zvýrazněné rty, jež ve tmě vypadaly až krvavě rudě, přímo volaly po polibku. A Jinhwan by se pro něj klidně i natáhl, kdyby ho Junhoe neplácl přes ruku s tím, že mu to celý rozmaže.

"Přestaň být taková herečka," protočil očima a stiskl zvonek.

"Herečka? Já?" zalapal po dechu mladší chlapec šokovaně, zatímco si k sobě Jinhwana přitahoval za pas, načež se ušklíbl.

"Mám ti snad připomenout, kdobyl dneska herečka, hyung?" popíchl ho škodolibě s letmým pohlazením po tváři. Jinhwanovy líce plály červánkovým odstínem, zatímco se snažil tvářit nezainteresovaně. Chtěl mu něco odseknout, ale v tu chvíli se akorát otevřely dveře a je tak ovanul teplý vzduch z vnitra domu vonící po sýrovém popcornu, alkoholu a něčím, co ani jeden z nich nedokázal přesně identifikovat.

"Ach! June, hyung! Myslel jsem, že nedorazíte, všichni už na vás čekají," přivítal je vesele hnědovlasý chlapec s širokým úsměvem, než mu spadla brada a zmateně si prohlížel menšího chlapce. Jinhwan ignoroval nutkání otočit se na patě a utéct zpátky do tmy, a tak se jen nervózně usmíval, zatímco mezi prsty drtil tmavě modrou látku šatů.

"Snad si nemyslíš, že bychom odmítli nabídku peněz? Kde na ulici najdeš dvě stě padesát tisíc wonů?" pokrčil Junhoe rameny a s tichým smíchem se protáhl kolem Donghyuka, který stále nemohl odtrhnout oči od Jinhwana s kočičími oušky. V očích se mu odrážel úžas, když se pod lusknutím Jinhwanových prstů konečně probral a na chlapce se omluvně usmál

"Promiň hyung, vypadáš skvěle! Pojď dál, Yunhyeong je někde mezi ostatními, znáš ho, neumí vůbec pít…" povzdechl si Donghyuk afektovaně a nechal chlapce vejít dovnitř. Sám měl na sobě připnutý dlouhý černý plášť a na zubech falešné upíří tesáky.

Promiň, Donghyukie, ale nemáš šanci, pomyslel si Jinhwan tvrdohlavě, když procházel hlavní chodbou. Po levici měl široké schody vedoucí do prvního patra, po pravici dveře od koupelny, nicméně předpokládal, že Junhoe zamířil jako první do kuchyně, a tak pokračoval rovně. Měkký koberec tlumil všechny jeho kroky, ačkoli domem proudil hlasitý zvuk taneční hudby. Čím víc lidí kolem sebe měl, tím víc se cítil nervózněji. Všichni se po něm ohlíželi, někteří po něm dokonce i něco křičeli, ale většinu stejně nestačil zaregistrovat.

Když se konečně prodral až do Yunhyeongovy kuchyně, okamžitě začal hledat Junhoeho. Nedokázal uvěřit, že ho tam prostě nechal a odešel. Na, sežerte si ho. Přesně tak se cítil. Když konečně spatřil chlapcovo vysokou postavu s nagelovanými vlasy, jak v ruce svírá kelímek, vydal se k němu s hlubokým nádechem. Velká mašle se při jeho chůzi divoce natřásala a sukně se vlnila, zatímco po něm několik kluků nadšeně pískalo. Kdyby mohl, strhl by ze sebe ty hloupé šaty a kočičí ouška a nejspíš by utekl. Jenže pro to si nohy neoholil.

Chtěl ty peníze, ať to stálo cokoli. V téhle chvíli už bylo pozdě otáčet se.

A i navzdory jeho vzteku Junhoe vypadal pořád stejně dokonale. Pořád jako někdo, komu by byl za úsměv ochoten vykouřit. A to, že se kolem něj natřásala nějaká holka v latexovém catwoman oblečku, tomu zrovna moc nepřidávalo.

"Hej," připojil se ke dvojici s úsměvem. Nechtěl být posesivní, nebo vypadat jako stíhačka, když se ale holka s hlubokým výstřihem vtíravě otírala o jeho chlapa, měl by zakročit, ne? Navíc opilý Junhoe měl jeho minimální důvěru. Ačkoli odhadoval, že to byl teprve první kelímek, stejně si přál mít chlapce pod kontrolou. Když se Junhoe opil, býval nadržený prase a jakkoli se na to Jinhwan díval, pořád bylo lepší, aby byl nadrženým na něho než na kohokoli jiného.

"Ahoj," zanotoval Junhoe zvesela, ve tvářích lehká růž od namíchaného alkoholu.

"Vypadáš skvěle, koťátko," zavrněl, jakmile si staršího chlapce přitáhl k sobě a znovu si přihnul z kelímku. Vysoká blondýna zřejmě pochopila a s viditelným zhnusením se od Junhoeho okamžitě odtáhla, načež zmizela mezi tančící masou lidí.

"Yoyo je pořád k nenalezení," seznámil ho Junhoe s pokrčeným obočím, "vsadím se, že zase dělá děvku tomu klukovi, kterýho balil už minule." Mezi prsty mnul Jinhwanovo kočičí ouško, zatímco chlapci nabízel lok. Byl jemnými chloupky vyztužených uší až fascinován. Možná by to příště chtělo i ocas…

"Chanwoo? Ten kluk z prváku? Chudák," ušklíbl se Jinhwan a na nabízené pití zavrtěl hlavou. Jestli se s ním začal Yunhyeong tahat, už se ho nezbaví. Byl jako štěně - sladký, hravý a otravný. Jinhwan ho měl rád, znal se s ním už od základky, což mu dodávalo jistou imunitu na chlapcovu povahu, nevěděl ale, jaký zmiňovaný chlapec byl. Jestli za ním však Yunhyeong ještě nebyl brečet, zřejmě spolu vycházeli.

"No tak, hyung, neříkej mi, že se za celej večer ani nenapiješ?" zamračil se na něj Junhoe a zamával prázdným kelímkem. Jinhwan si povzdechl. Možná, že kelímek nebo dva by zvládl. Aspoň by se víc uvolnil a přestal by vnímat všechny pohledy, kterými do něj ostatní vypalovali díru. Stačilo, že Junheho pohledem už jen svlíkali. Což by zvládl klidně i sám.

S Junhoeho ruky kolem pasu se prodral k dlouhému stolu, na kterém leželi tácy s jídlem a misky s brambůrky. Byly tam také komínky čistých kelímků a několik lahví alkoholu, koly a sodovek. Zkušeně si namíchal rum a kolu a s hrstí sýrových křupek se nechal mladším chlapcem odtáhnout k plastové tabuli uprostřed velkého obýváku, kam se zapsali do soutěže o nejlepší kostým a kde pro ně mohli ostatní hlasovat.

Netrvalo dlouho, než ho Junhoe přemluvil k dalším pěti panákům vodky a dalšího kelímku rumu a koly a Jinhwan se mohl oficiálně prohlásit za opilého. S viditelně dobrou náladou vytáhl Junhoeho na parket, kde si jeho dlaně nechal drze položit zezadu na boky, zatímco se o jeho tělo provokativně třel zády. Horký dech, jenž se mu zakusoval do holé šíje, mu procházel páteří až dolů, kde pod vlnou měkkých polibků nechal rozletět celé hejno motýlků. Lem sukně se v doprovodu hudby houpala spolu s Jinhwanovým útlým tělem, zatímco zadečkem jemně narážel do pevného rozkroku za sebou. Junhoe mu tiše vrčel do ucha, jehož ušní lalůček hladově oždiboval mezi zoubky. Kočičí ouška a rozcuchané světlé vlasy ho šimraly ve tváři, což však úspěšně ignoroval.

Nemohl si to však s Jinhwanem rozdat uprostřed tančících lidí, a tak se od chlapce odtrhl a odtáhl ho pryč z místnosti. Vlhké polibky se v malé chvíli změnily v hladové tření jazyků a cinkání zubů v doprovodu těžkých vzdechů obou chlapců. Trochu hrubě natiskl Jinhwana k pokachličkované stěně koupelny, kočičí ouška zkřivená, když mu prsty zajížděl do vlasů. Cítil, jak ho chlapcovy nenechavé prsty laskaly skrz díry v tričku, než zmizely pod jeho lemem a bříšky prstů přejížděly po nahé kůži. Spokojeně zamručel, dlaněmi svíral Jinhwanovy boky, jazykem masíroval měkké polštářky rtů, jež chutnaly po zbytku jahodového lesku a loudil tak z chlapce tiché steny.

Jinhwan se však s takovým málem nespokojil, a tak si jedním pohybem vyměnil s mladším místo a bez jediného slova se svezl na kolena. Konečně, pomyslel si, když si nedočkavě přejížděl přes nasliněné rty a rozechvělými prsty rozepínal Junhoeho upnuté kožené džíny. Hlava se mu motala, zrak měl rozmazaný, koordinace pohybů byla téměř nulová, stejně se mu však podařilo konečně rozepnout stříbrný knoflík a zip. Bez váhání mu sundal džíny i s boxerkami až ke kotníkům a se zastřeným pohledem vzhlédl k Junhoemu.

"Dívej se," mroukl pak a do ruky pevně uchopil chlapcovu erekci. Temně rudá hlavička se leskla od průhledných kapiček touhy, jakoby tím přímo lákala Jinhwanovy napuchlé rty k objetí. Nečekal; úzkou štěrbinku i s celou špičkou překryl jazykem a dlaní začal Junhoeho pomalu honit, zatímco sledoval jeho tvář zkřivenou euforií. Spokojeně spolkl slanou chuť i se svými slinami a líně si začal plnit tváře.

Junhoe sledoval, jak ho staršího sladké rty objímaly a polykaly s takovou lačností, až mu z toho slábly nohy. Přidušeně zasténal, dlouhé prsty zabořil do Jinhwanových světlých vlasů a v hrubém stisku je svíral mezi prsty. Nechal se mazlit chlapcovým jazykem a horkým objetím slin, jenž Jinhwanovy občas utekly z koutků po bradě. V klíně mu několikrát zacukalo, jakmile si jej začal chlapec brát hlouběji do krku a několikrát jej sevřel těžkým polknutím. Zklamaně zahučel, když ho Jinhwan s hlasitým mlasknutím vypustil z pusy a s letmým polibkem ho pustil úplně.

"Musel… Musel jsi zrovna teď?" zakňučel ublíženě, stisk ve vlasech volnější, když ho bříšky prstů hladil po zpoceném spánku, "zrovna, když jsem skoro byl?" Jinhwan se sladce usmál. Ten prevít se usmál.

"Máš tady kondom?"

Oh. Ten úsměv byl vlastně docela andělský.

"V kapse," vydechl a znovu Jinhwana pohladil, než zajel rukou do kapsy bundy a nahmatal čtvercový balíček.

"Ukaž mi to," zamumlal starší a natáhl se po balíčku. Junhoe se zachvěl, jakmile ho ovanul Jinhwanův horký dech. Byl tak blízko, že kdyby na něj chlapec ještě několikrát dýchl, možná by se i nakonec udělal. Sledoval, jak starší odtrhl obal zuby a prsty vyňal průhledný kondom. Obal odhodil kamsi na zem a zkušeným pohybem sroloval latex po vlhkém penisu od slin tak, aby držel na svém místě.

"Pojď sem," zavrněl Junhoe tlumeně a vytáhl chlapce na nohy. Za bradu si ho přitáhl do polibku, a zatímco si chlapce přidržoval za boky, odcouval až k záchodové míse, jejíž prkénko sklopil dolů a pomalu se posadil. Zkřivil tvář, jakmile dosedl na chladný povrch a Jinhwana si posadil na stehna. Chlapec si už stihl sundat spodní prádlo, a tak měl přístup k jeho otvoru volný. Nasliněným ukazováčkem tak pomalu vnikl dovnitř, zatímco chlapce nepřestával líbat. Opatrně jej připravoval, kroužil prstem, vytahoval ho pomalu ven a zase zpátky, než s tichým zaprošením přidal i další prst. Měkké stěny se kolem něho hladově svíraly, když po pár minutách našel ten jediný bod, při jehož polaskání se mu Jinhwan svíjel v náručí a s prosbami mu vzdychal do ramene.

Jakmile si byl jistý, že mu neublíží, vyňal z něj prsty a přitáhl si ho blíž na klín. Konejšivě ho líbal na krk, kde vytvářel malé značky, jakmile se začal pomalu nořit do chlapce nad sebou. Úzkost a teplost stěn ho objímaly ve svém náručí, laskaly a slibovaly, jeho klín sebou nadšeně zacukal a s hlasitým zamručením si přitáhl staršího znovu do něžného polibku. Konejšivě ho mazlil jazykem, mezi rty sál napuchlé polštářky a s pochvalami mu dodával kuráž, když se na něm začal pomalu hýbat.

Jinhwan zkusmo zakroužil pánví, vytáhl se a zase dosedl s tichým zasténáním, než Junhoeho objal rukama kolem krku a s tváří zabořenou do ramene si jej začal vlastním tempem přivlastňovat. Nejraději by ho líbal na holou kůži, ale bunda, ani tričko mu to nedovolovaly. Prsty měl zabořené ve změti nagelovaných pramínků na temeni hlavy, zatímco mu Junhoe obsypával krk rudými značkami. S nabývající euforií zvyšoval tempo, až ho Junhoe svíral pevně za boky a pomáhal mu rychleji přirážet.

Tentokrát to byl on, kdo sál chlapci na krk značky, když se zavrácenou hlavou chraplavě sténal do symfonie tření kůže a mlaskavých zvuků slin, jak jej Jinhwan nekoordinovaně líbal na krku, čelisti a vyčuhující klíční kosti. Netrvalo to dlouho, než pocítil první náznaky orgasmu, a tak vjel šikovně dlaní staršímu chlapci pod sukni šatů a s pevným stiskem jej začal honit v rytmu hrubých přírazů. Palec bořil do drobné štěrbinky a roztíral tak slané kapky preejakulátu, usnadňujíc mu tak pohyb po celé délce.

V nedbalém polibku, kde se ani pořádně netrefil na rty jako spíš do koutku úst, nebo na bradu, vedl sebe i Jinhwana k orgasmu. Jakmile ucítil, že se kolem něj začal chlapec svírat, zrychlil pohyb ruky a s hlasitým zasténáním jej nechal udělat se mu do dlaně. Nepotřeboval toho moc, stačilo mu ještě několik rychlých přírazů, než ho pohltil orgasmus v jedné obrovské nárazové vlně a s němým výkřikem se udělal do kondomu.

Ruku s Jinhwanovým spermatem pak otřel do toaletního papíru, který spolu s kondomem odhodil do koše, než se už poměrně střízlivý zase oblékl a Jinhwana očistil od pár uniklých kapek. Až netrpělivé bouchání na dveře je donutilo se rychle upravit před zrcadlem, než s rozmazanými stíny a rty opustili zneužitou koupelnu.

Donghyuk se netvářil zrovna dvakrát nadšeně, když je uviděl, zatímco přidržoval kolem ramen usínajícího Yunhyeonga, na kterém visel ještě druhý chlapec. Lidí bylo v domě o poznání méně, někteří leželi už mimo, jiní ještě dopíjeli zbytky, zatímco se stíhali líbat se svou novou polovičkou.

"Hyung," oslovil vážně Jinhwana, jakmile se dopotáceli až k nim, "kdybyste spolu nebyli přes hodinu zavření v koupelně, vyhrál bys to."

Jinhwan Junhoeho nepěkně proklel.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Tomiko Natsuki Tomiko Natsuki | Web | 13. března 2017 v 8:21 | Reagovat

Nutne ho potrebujem v tom oblečenívidieť! :D Ako fakt, nežarrujem....
Porno na nich svoj je vždy najlepšie.... a ešte keď ne od teba tak stonásobne. Takže len tak ďalej *-*

2 Nana Nana | Web | 20. března 2017 v 19:12 | Reagovat

Tak toto bolo úplne super cute <3 Čo je lepšie ako JunHwan <3 Už len predstava ako mu kľačí medzi nohami na začiatku ma položila!!!! Píš na nich častejšie <3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama