remember home ✿ taekook

22. února 2017 v 0:57 | voskii |  bangtan boys

bangtan • taekook • pwp • fluff (cringe)

Krásný večer, ráno, whatever... děcka. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Možná to někoho překvapí či potěší, že sem konečně něco házím, eh. Je to oneshot, taková malá jednohubka o 852 slovech, v podstatě o ničem, ale jelikož se mě poslední dobou drží radioaktivní touha po fluffu a já nevím, po čem všem ještě, tak jsem se rozhodla, že se tím jednoduše nechám ozářit a kdoví, třeba konečně v klidu umřu. Enjoy! *:・゚✧
(Btw taekook is everything, ámen.)

▬▬▬▬

Taehyung měl mnoho skrytých tajemství a slabostí, největší z nich však byla zvířata. Zbožňoval je. Jestliže měl šanci, pomazlil všechno, co se mu dostalo pod ruku. Když byl mladší, neváhal odvázat ze stojanu u obchodu naprosto cizího psa a odvést si ho nadšeně domů. Plakal, když pak musel zvíře s potupou vracet zpátky rozčílenému majiteli. Vždyť mu bylo psa jenom líto, neudělal přeci nic špatného. Jeho matka to však viděla jinak. Pamatoval si na její křik, když si pár dní nato donesl domů malou roztomilou laboratorní myšku, o týden později zatoulanou kočku s kulatým bříškem plným nenarozených koťat. Měl pro zvířata zkrátka slabost. Nepřešlo to dokonce ani po pubertě - pronásledovalo ho to až do dospělosti. Rozdíl byl jen v tom, že na něj nyní nekřičela matka, ale jeho snoubenec.

"Nerozumím tomu, prostě… nerozumím."

Usmál se, pohledem sjel na svůj klín, kde stočené v klubíčku odpočívalo malé bílé kotě. Taehyung pokrčil rameny, dlouhé štíhlé prsty jemně hladící vrnící klubíčko mezi oušky. Ležel natažený na pohovce zahalen ve stínu, pohled zakotvený v páru srnčích očí, jež se skláněly přímo nad ním.

"Žárlíš?" nadhodil provokativně, hlas zhrublý, přesto protkaný něhou a jemností, když se volnou rukou natahoval po dlani hocha nad sebou.

"Nikdy," dostalo se mu kyselé odpovědi. Ulovenou ruku však nepouštěl, místo toho si Jeonggukovu velkou dlaň položil do vlasů, dlouhé prsty nechal zabořit do karamelových pramenů a se spokojeným zamručením se opřel do hřejivého doteku. Jeongguk mlčky pozoroval s vyzdviženým obočím a pobaveným úšklebkem, jak se Taehyung snažil napodobit pohyb vlastní ruky v kočičí srsti ve svých vlasech. I po téměř pěti letech jejich vztahu ho dokázal Taehyung něčím překvapit.

"Jestli chceš, můžu být tvoje koťátko." A někdy… Někdy ho dokázal Taehyung i přizabít. Prudké zakuckání na slině zamaskoval decentním odkašláním a s lesklýma očima od posmrtných slz si odfrkl. Dlaň však nechal dál ležet v rozcuchané změti Taehyungových vlasů, načež se k chlapci sklonil a s malým úsměvem jej polaskal měkkými polibky na spánku. Nepřiznával to rád, vlastně si na to často jen stěžoval, skrytě však miloval svého snoubence rozmazlovat. Jedním elegantním pohybem se tak přes nízké opěradlo sedačky složil vedle Taehyunga a nepřátelským pohledem střelil po spícím kotěti. Žárlil. Nikdy by to však nepřiznal nahlas.

Jeongguk chtěl mít stejná privilegia jako ta malá stvůra. Taky chtěl polaskat kdykoli si mňoukl, taky se chtěl k druhému tulit jenom, protože po něm hodil roztomilým pohledem, taky chtěl být celý zabořený v Taehyungovo vřelém klíně s dlouhými prsty ve vlasech…

"Ještě chvíli a shoří pod tím nenávistným pohledem." Taehyungův náhlý hluboký tón mu způsobil husí kůži, zatímco tváře mu červenaly studem nad tím, jak netaktně se nechal přichytit při pravidelném žárlení. Možná si to měl nechat na noc, kdy k sobě měl Taehyunga celého přituleného, zatímco ta potvora okupovala malý kousek postele kdesi u Taehyungových nohou, kam jej Jeongguk nenápadně odstrkal, když starší usnul. Tehdy pociťoval sladký pocit vítězství, byť to trvalo jen do doby, než se Taehyung nad ránem probral, aby si kotě přitáhl do náruče místo něho. Jeongguk už jen tiše zamrkával slzy prohry do polštáře.

"Už jsi vytiskl ty plakáty?" přeskočil Taehyungovu poznámku a hlavou se mu opřel o rameno. Tváří se jemně pomazlil s horkou kůží chlapcova krku, než nenápadně nasál známou vůni aviváže, smrků a Taehyunga. Dlaň položil staršímu na hruď, zatímco druhou rukou jej objímal kolem ramen, bříška prstů hladící odhalené rameno. Nestačily by mu prsty ani na rukou, ani na nohou na to kolikrát už Taehyungovi říkal, že se má oblíkat tepleji. Díky tričkům s krátkým rukávem byl pořád nemocný - s Jeonggukem bez výjimky, neb se nechal pokaždé lehce nakazit.

"Ještě ne…" přiznal starší smutně, spodní ret roztomile našpulený ven. Jeongguk neodolal. Nejdřív chlapce políbil na krk, pak na ušní lalůček, a když k němu Taehyung natočil tvář, měkce nasál mezi rty našpulený polštářek. Starší překvapeně zamručel, oči přimhouřené s malou jiskřičkou. Jemný vlhký zvuk polibku se za moment prolínal s chraplavými steny, jež se stydlivě linuly z Taehyungova hrdla. Dlaní, kterou neměl zabořenou v bílém klubíčku, si přidržoval Jeongguka za tvář a prsty jej hladil v tmavých vlasech. Něžně oplácel polibky, dech v plicích zaseknutý, když skrz malou skulinku vnikl Jeonggukův jazyk dovnitř, mazlivý pohyb v něm zapaloval líný hřejivý plamen. Všechno bylo pomalé, neuspěchané. Taehyung to miloval.

Rád se nechal Jeonggukem rozmazlovat, zbožňoval, když s ním jednal jako v rukavičkách - jako by byl křehká panenka. Dnů, kdy byl po mladším chlapci hladový a nedočkavý bylo střídmě. Dlouhá předehra a téměř nekonečná provokace, když ho Jeongguk po ránu líně honil, až dokud se plně neprobudil, aby se mu mohl udělat do pusy a dostat tak místo sladkých polibků hořko-slané, byly jeho oblíbenými.

"Dej tu kočku na stranu, nebo jí rozmáčkneme," zavrčel mu Jeongguk do rtů, když si ho přitahoval do klína. Teď byla řada na Jeonggukovi, kdo bude v dalších chvílích zabořený mezi chlapcovýma nohama. Taehyung se zahihňal, slova navždy utopená v chlapcových rtech, když ho nepřestával líbat, pevný stisk Jeonggukových dlaní na zadku. Opatrným pohybem odložil kotě na protější křeslo, než se nechal s překvapeným heknutím svalit pod robustní tělo svého snoubence.

Teď byla ta chvíle, kdy malé bílé kotě mohlo žárlit na Jeongguka.
 

13 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Tomiko Natsuki Tomiko Natsuki | Web | 23. února 2017 v 23:35 | Reagovat

Chcem byť to mača... ale len preto aby som tu scénu mohla pekne zblízka sledovať! :D Toto bolo tak perfektne napísané! *-* Ďakujem, že si takéto niečo napísala! *-*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama