shameless. 🎀 [namgi]

27. prosince 2016 v 1:13 | voskii |  bangtan boys

bangtan // namgi // smut // fluff
2 943 w

Zdravíčko. Pro změnu (ačkoli ne moc velkou) vám přináším téměř 3k slovné porno. Pamatujete si, jak jsem řekla, že ráda napíšu něco na přání? Well. Here I am. Povídka je speciálně pro Hotaru. Doufám, že ji nezklamu, stejně jako kohokoli jiného, kdo si to přečte a že nikdo nebude požadovat reklamaci. ( ͡° ͜ʖ ͡°)Sněhové vločky, jež se prostoduše nesly oblohou, padaly do rozcuchaných vlasů a vkládaly chladné polibky na růžové líce, kde zašeptaly svá poslední sbohem, než navždy zmizely v pórech měkké kůže. Namodralé rty se zkřivily v slabém úsměvu, když k němu zvedl svůj tmavý pohled, husté řasy lemující drobné oči schované za lesklými skly brýlí. Hustá ofina mu padala neposedně do čela, házejíc havraní odlesky ve svitu pouličních lamp. Drobná hubená postava schoulená pod roztrhanou dekou, pod níž se vyzáblé tělo tmavookého chlapce pomalu ztrácelo, se klepala zimou.

"Co tady děláš?" Nemusel se ptát. Už dávno znal odpověď, přesto to udělal. Jako vždy, když ho našel čekat před svými dveřmi. Plánoval mu nechat udělat klíče, nevěděl, proč mu je už dávno nedal. Možná kvůli strachu ze závazku, možná se bál odmítnutí…

"Přišel jsem si zahrát xbox a sníst si pizzu. Co asi Namjoone?" vyjel po něm hoch kousavě a přitáhl si deku blíž k tělu. Zamračeně sjel chlapce pohledem, než s povzdechem nahmatal v kapse svazek klíčů a bez dalších komentářů odemkl. Nemělo cenu do černovláska rýpat, stejně by nevyhrál a nakonec by se musel ještě omlouvat.

"Tak pojď," zabručel pak, nabízená ruka, jíž chtěl chlapci pomoct odmítnuta. Yoongi se zvedl a vratce odpajdal dovnitř, tělo pod slabou vrstvou oblečení prochladlé. V úzké chodbě se vyzul a stejně jako boty i potrhanou deku odhodil na nenápadný botník. Páchla psem a letitou špínou, nicméně to bylo to poslední, na co myslel, když ji tahal z boudy sousedova retrívra. Byl hlupák, aniž by si to přiznal, když před dveřmi zjistil, že si zabouchl klíče, na sobě tepláky a staré tričko s krátkým rukávem. Neurvale kopnul do popelnice, kam předtím vyhazoval odpadky a s ukradenou dekou se vydal na neohlášenou návštěvu.

"Dneska spím tady," seznámil Namjoona se situací, zatímco se pohodlně usazoval na koženém gauči, chlupatý polštářek natisknutý k hrudi. Blondýn se pobaveně ušklíbl nad Yoongiho drzostí. Byl roztomilý. Hlavně když na něj zamračeně špulil svoje růžové rtíky ve vlastním přesvědčení.

"Zase sis zapomněl klíče? Vážně, Yoongi… Po kolikátý už? Začínám si myslet, že to děláš schválně," popíchnul druhého chlapce provokativně, zatímco si sundával kabát. Svlečený kus pak přehodil přes židli a líně se vydal k pohovce, v dlaních svrab, jak moc toužil po styku s hochovou porcelánovou pokožkou. Krátké odfrknutí bylo vystřídáno špitnutím Namjoonova jména, když se chlapec v další chvíli objevil v blondýnově klíně, chlupatý polštářek odhozen na protější křeslo.

"Od kdy nosíš brýle?" zamumlal Namjoon, dlaně v jemném pohybu přejíždějíc přes Yoongiho nahé paže s cílem prochladnuté tělo aspoň trochu zahřát.

"Na čtení," odvětil Yoongi s úšklebkem, brzy se ale uvolnil a pod dotekem Namjoonových teplých dlaní mu roztál v náručí. Nevinné otření rtů se změnilo v souhru polibků, Yoongiho jazyk ochutnávajíc medovou příchuť Namjoonova balzámu. Brýle skončily odloženy kdesi na konferenčním stolku. Ledové ruce mu obmotal kolem krku, prsty hladící horkou kůži pod tričkem. Blondýn se zachvěl, nečekaný dotek Yoongiho studených rukou jej překvapil, neodtáhl se však a umrlčí chlad utopil v chlapcových rtech, vláčných a poddajných, když si do nich vyžádal vstup jemným zatlačením. Jazyky se o sebe líně otíraly, navzájem ze sebe tahali sladké povzdechy a hejna motýlků. Ani jeden z nich ale nehořel dychtivostí a uspěchanou potřebou. Oba byli jako plamen svíčky, hladoví, ale přesto trpěliví.

"Počkej," hekl Yoongi zhrublým hlasem, když z něj začal Namjoon stahovat tepláky. Na kolenou se nazdvihl, aby měl lepší přístup a kus oblečení si nechal stáhnout do půli stehen i s boxerkami. Cítil pevný stisk na levém stehně, tvrdnoucí erekce natisknutá mezi nimi v hřejivém objetí dvou těl. Yoongi sebou zamrvil, se slabým vzdechem se otřel o látku Namjoonova volného trička.

Cítil, jak mu Namjoon vytvářel značky na krku s něžným olíznutím pokaždé, kdy se zachvěl s blondýnovo dlaní natisknutou na stehně, hladící měkkou kůži. Yoongi zalapal překvapeně po dechu, jakmile se kolem něj obmotala Namjoonova dlaň a jemně stáhla předkožku. S táhlými pohyby pak dráždil citlivou kůži, čelo natisknuté k Yoongimu, blonďaté pramínky zapletené do černých. Trvalo jen chvíli než si Namjoonovy plné rty vyhledaly staršího chlapce a v hladovém objetí je vsály do sebe. Líbal ho, růžová líc schovaná v kalíšku velké dlaně, bříška prstů něžně hladila chlapce po spánku, druhá dlaň v mučivých pohybech uspokojovala tepající klín. Yoongimu už nebyla zima, hořel.

Se slabým vzlykem sjel vlastní rukou dolů a kostnatými prsty objal Namjoonovu dlaň. Palcem škrtl o nezakrytou špičku, průhledné kapičky vytékající z malé štěrbinky si nedočkavě rozetřel po citlivém žaludu. I s Namjoonovou dlaní se začal uspokojovat, ukazovat, co se mu líbilo, co Namjoon už dávno věděl, a přesto se ho stále snažil provokovat.

"Lubrikant?" vydechl po chvíli, tvář zabořená v ohybu blondýnova krku.

"V ložnici," zachraptěl Namjoon, volná ruka rozepínající vlastní poklopec, příliš vzrušený na to, aby si dál Yoongiho blízkost odpíral. Po chvíli zápasení s kalhoty a spodním prádlem se mu nakonec podařilo uvolnit svoji erekci a bezostyšně se natisknout do ruky staršího. Slabý sten, hlava zavrácená dozadu, když je začal oba v rychlém tempu honit… Yoongiho bledá tlapička v pevném sevření roztírala po obou délkách smíchanou ochutnávku toho, na co se oba tolik těšili.

Namjoon zabořil zuby do spodního rtu, jen hrstce zhrublých vzdechů dovolil opustit své hrdlo. To nejlepší mělo teprve přijít, jako útěchu si proto přivlastnil Yoongiho napuchlé rtíky, mokré a kluzké od slin a nadávek. Volnou dlaní ho hladil po zátylku, mezi prsty několik černých pramínků. Vnímal, jak se jejich vlhké erekce třely o sebe, natisknuté a hladové po lechtivém doteku a těsné blízkosti. Přestal se na to soustředit, jakmile mu chlapec zasténal do úst a celý se napnul, dlaň a obě trička potřísněná lepkavým spermatem. Ztuhl, přestal s pohybem. Yoongi znovu bolestivě zakňučel, rukou ho odstrkoval pryč, dál od svého přecitlivělého klína. Namjoon zůstal opět nedotčený, jen kousek od orgasmu.

Utrápeně zafuněl, Yoongiho zarudlou tvářičku zavrtanou v rameni, vyčuhující klíční kosti prokládané malými polibky. Blondýn si povzdechl, nedokázal se na Yoongiho zlobit příliš dlouho. Místo toho chlapce políbil do vlasů a zhluboka nasál jeho vůni. Známá kolínská, kterou mu dal k Vánocům se špetkou skořice, byla nyní proložená nelibým pachem mokrého psa. Namjoon se zašklebil, nos jemně nakrčený se škodolibým úsměvem na rtech, drobné ďolíčky ve tvářích.

"Smrdíš," zamumlal, v hlase smích. Překvapeně sebou cukl, když ucítil Yoongiho ostré zuby ponořené v kůži nad lopatkou. Byl si jistý, že si dal dostatečně záležet na tom, aby po něm zbyly viditelné otisky i přes látku trička. Jak typické pro staršího - když se Min Yoongi k něčemu odhodlal, dělal to pořádně.

"Tak pojď, dokončíme to tady dřív, než tě soused nahlásí za krádež a policajti mi budou v půlce noci klepat na dveře. Určitě bys nerad, aby tě viděli s mým pérem v zadku," zatrylkoval, na tváři pořád zlomyslný úsměv a i s drobným černovláskem se zvedl z gauče, z nohou neohrabaně skopl rifle dolů. Dlaněmi objímal Yoongiho bledé půlky, provokativně rozevřené jemně do stran. Starší zavzlykal, nejen nad chladem na zvrásněném kroužku svalů, ale především nad hrubým třením stále přecitlivělého penisu o svoje a Namjoonovo špinavé tričko, zasychající sperma obalujíc ochabující klín.

"Ty seš ale pitomec," zavrčel Yoongi, úsměvu se však nedokázal ubránit. Jako princezna se nechal nést až do ložnice, ruce pevně obmotané kolem Namjoonových širokých ramen, rty přisáté na jemnou kůži chlapcova krku vytvářejíc tmavé flíčky. Když už je měl on, tak Namjoon taky. Tepláky i se spodním prádlem mu po cestě sklouzly dolů, zanechávajíc tak Yoongiho v chlapcově náruči zcela nahého. Varovně zamručel, když ho mladší schválně dvakrát plácl přes nahý zadeček, než ho položil na lajdácky ustlanou postel. Yoongi se okamžitě rozpustil, jeho nahá část těla se ocitla na měkké a jemňounké dece s dlouhými bílými chlupy. Schválně sebou zamrvil, hladký povrch jej odměnil tím nejněžnějším pohlazením, jakého se mu za celý život dostalo.

"Kdes jí sebral?" zavrněl spokojeně. To už mu ale Namjoon klečel mezi nohama, široký jazyk na nahé kůži. Jako kočka opatrně slízával zaschlé sperma z Yoongiho klínu, na což chlapec odpovídal lehkým škubnutím. Pokračoval přes jemné chloupky na podbřišek, ušpiněné tričko odhrnoval nahoru, až dokud ho z chlapce nesundal úplně. Hned za ním pokračovalo i to jeho, kusy oblečení pohozené na podlaze vedle postele. Vrátil se k chlapcovu klínu, hrál si s jemnou kůžičkou, líbal ho na vnitřní stranu stehen, kam strategicky umisťoval rudé značky…

"Ještě ne," varoval ho Yoongi, ruce natahujíc vpřed. Přitáhnul si Namjoona do polibku, nechal ho, aby si na něj nalehl, aby konečně položil své dlaně na jeho nahé boky. Namjoon pečlivě mapoval hladkou kůži pod bříšky prstů, palci dráždil Yoongiho bradavky, zatímco si vychutnával opojení jeho rtů a kluzkost jeho jazyka. Miloval, když mu Yoongi ztěžka oddechoval do polibků, když sténal jeho jméno. Víc zatlačil na vystouplé bradavky, provokativně je tiskl mezi prsty, nechal Yoongiho, aby se k němu vypínal, aby se k němu dychtivě tiskl, záda ve tvaru luku.

"Pořád nic?" zeptal se nonšalantně, pohled upřený do pevně semknutých víček. Yoongi se pod ním svíjel, mezi prsty svíral křečovitě chlupatou deku. Namjoon cítil, jak chlapci v klíně se zájmem zacukalo, sám se mu hrubě otíral o bříško, mokříc tak jinak moučně bílou pokožku, hladkou podobně jako deka, na které ležel. Chlapec zasténal, černá ofina nahrnutá do čela.

V Namjoonovi zabublal tichý smích, konečně nechal Yoongiho bradavky být, místo toho se přes něj natáhl k nočnímu stolku. Lahvička lubrikantu byla plná, ještě neotevřená. Namjoon se olízl, letmo chlapce mlaskavě políbil na spánek, než se odtáhl a lahvičku rozdělal. Místností se roznesla vůně vanilky, chladivá tekutina na blondýnových prstech pomalu stékala dolů, kapajíc tak na Yoongiho stehno kvůli hustému množství.

"Roztáhni víc nohy, krásko," pobídl Yoongiho směle a něžně jej políbil na koleno. Nemohl se dočkat, až bude v něm, nechtěl mu ublížit, ačkoli věděl, že by ho Yoongi přijal nasucho jako nic. Jemně zakroužil po jeho vstupu, než do něj vnikl jedním prstem. Starší ležel poslušně v klidu, zrak upřený na Namjoona. Mlčky obdivoval jeho tvář, jeho výraz. Miloval Namjoonův pohled, když se soustředil. Miloval jeho výraz při sexu, vždycky roztomile krčil čelo a kolem očí se mu dělaly téměř neviditelné vrásky. Při orgasmu se mu rád zakusoval do ramene nebo klíční kosti a pak ho mazlil a rozmazloval, dokud ho Yoongi nenařkl, že je to až moc teploušský a jestli si chce vrznout i příště, tak okamžitě přestane. Namjoon skoro vždycky přestal, ale stejně ho hladil a líbal všude možně, až dokud neusnul od vyčerpání. A Yoongi to miloval. Všechno až do posledního detailu.

Ani si nevšiml, že měl v sobě už dva prsty. Až když je Namjoon začal roztahovat a v pomalém tempu přirážet, Yoongi zavzdychal a víc se natiskl pánví dolů. Namjoon to bral jako znamení, přidal i třetí prst, zvýšil tempo… S Namjoonem měli téměř stejně dlouhé prsty, pokaždé mu však přišlo, že blondýn dosáhl dál, dokázal ho přivést k pocitu plnosti, dokázal ukojit jeho potřebu.

Namjoon pomalu vkládal vlhké polibky do měkké kůže, Yoongiho kostnaté prsty zapletené ve vlasech. Tváří se mazlil s chlapcovým bříškem, jejž vzápětí zasypal sprškou motýlích polibků za doprovodu nevyřčených komplimentů. Opatrně vyňal z chlapce prsty, dlaněmi si chytil úzké boky, Yoongiho nahý klín s temně růžovou špičkou čekaje ztěžkle na podbřišku. Volnou dlaní jej uchopil pevně do ruky a s experimentálním líznutím setřel jazykem hromadící se perličky na špičce. Yoongi zavzlykal, otevřená ústa překryta rukou. Cítil se odhaleně, zranitelně a bezostyšně nadrženě. Znovu. Namjoonův horký dech zahaloval celou jeho délku v mazlivém objetí s nevyřčeným příslibem. Palcem mu hravě přejížděl přes vystouplou žílu, hladil ji v krouživých pohybech, konejšil ji a s hladovým pohledem sledoval Yoongiho tvář, plné rty natisknuté k tepající špičce s jazykem ochutnávajíc první kousky citlivé kůžičky.

"Myslel jsem, že ze mě už konečně vyšukáš duši a ty si chceš zase hrát?" vydechl nevěřícně, roztažený otvůrek polykající natruc alespoň vzduch. Nechtěl si stěžovat, orální sex byl s Namjoonem dokonalý. Se svojí pusou to uměl, nejen, když měl mluvit. Ale Yoongi byl dychtivější, chtěl víc. A Namjoon to věděl. Jenom provokoval. Hořce mu opětoval úšklebek a zmučeně sledoval, jak dál poslušně slízával průhledné perličky kapek, jež z něj nestydatě vytékaly. Klouby prstů jej pohladil po tváři, pozvedl mu bradu, a aniž by se zastyděl, nonšalantně k mladšímu pronesl těch pár slov, jež ho snad už konečně donutí brát ho vážně.

"Ošukej mě, Namjoone. Hned." Yoongi by si jinak i dupl, věděl ale, že blondýn miloval, když se z podmanivé panenky stal panovačný drak. Pobaveně sledoval, jak ho Namjoon konečně přestal ochutnávat a znovu se natáhl po lubrikantu, mrštně a hladově. Yoongiho znovu ovanula oblíbená vanilková vůně, uklidnila mu smysly, halila ho v příslibu. Netrpělivě si skousl ret, pod bedra si nastrkal polštářky, udělal si větší pohodlí. Ačkoli mu představa, že by si ho vzal Namjoon hruběji a ruce mu svázal k sobě, velice imponovala, v danou chvíli se dokázal spokojit i s klasickým sexem.

S očekáváním vzdychl, když si Namjoon přehodil jeho nohu přes rameno. Rukou si několikrát promnul klín, pečlivě rozetřel lubrikant po celé délce a s citem začal plnit chlapce pod sebou. Naklonil se blíž k Yoongimu i s polibkem, líbal ho všude - na lesknoucí se čelo, na nos, na líce, víčka, rty… Cítil, jak se kolem něj chlapec svíral, polykal ho a zvykal si. Sám potřeboval pár chvil, úzký prostor ho pokaždé dokázal překvapit svou těsností, i navzdory velmi aktivnímu Yoongimu.

"Nejsem z cukru," připomněl mu starší jemným zataháním za vlasy, nohy omotané kolem pasu. Namjoon se pohnul, s malými přírazy začal utvářet tempo, Yoongiho ruce na zádech. Při každém hlubším přírazu se do něj zakously chlapcovy, přesto to po Namjoonově páteři vysílalo příjemné mravenčení. Po jazyku se mu svezlo několik nadávek, Yoongi ho prosil o rychlejší tempo, hrubější. Chtěl víc. Přál si pamatovat si jen Namjoonovo jméno, všechno ostatní jakoby neexistovalo. A kdo byl Kim Namjoon, aby mu to nechtěl splnit?

Tváří se zavrtal do ohbí Yoongiho krku, vlhké rty přitisknuté k horké kůži, první kapičky potu dráždící slané pohárky na chlapcově jazyku. Cítil, jak se mu o bříško otřela Yoongiho erekce pokaždé, kdy se nad chlapcem pohnul, těsné stěny objímajíc jej ze všech stran, Yoongiho nehty zaťaté v zádech, jakoby nad tím závisel jeho život, jakoby měl každou chvíli zmizet…

Hrubě si bral porcelánové tělíčko, lehounké nohy si přehodil přes ramena a zpocený se vztyčil nad černovláskem v celé své přirozenosti. Jemné svaly pohybující se pod opálenou kůží při každém pohybu jakoby hrály Yoongimu malé představení. Namjoon zabořil prsty do chlapcových boků, drtil je ve svém objetí. Mlaskavý zvuk kůže se nesl místností, oslepoval smysly spolu s lechtivou rozkoší, jež se oběma chlapcům hromadila v podobě horkého obláčku v podbřišku.

Nechal Yoongiho, aby se uspokojoval vlastní dlaní, kostnaté prsty aby objaly tepající klín, palec aby rozetřel lesklou špičku, rozdráždil citlivé uzlíčky nervů pod slaboučkou pokožkou. Miloval ten pohled, Yoongiho výraz zamlžený nutkavou potřebou, napuchlé rty v rudém odstínu, zpocené čelo a lepící se ofina… Zbožňoval to. A všechno to bylo jeho. Zaklonil hlavu, extáze spolu s adrenalinem mu proudila v žílách, v uších slyšel bušení vlastního srdce spolu s chraplavými vzlyky hocha pod sebou. Byl si jistý, že Yoongimu zůstanou modřiny po jeho prstech; tak moc svíral uzounký pas, když následně bořil tvář k jeho rameni, zuby v drtivém stisku zabořeny do porcelánové kůže protkané viditelnými žilami.

Nebyl by vůbec překvapený, kdyby se po ústech rozlila ocelová chuť krve, ale to by bylo pravděpodobně to nejnepodstatnější, co by v tu chvíli dokázal vnímat. S Yoongiho nadávkami v uších nechal orgasmus převzít nad svým tělem kontrolu a s němým zasténáním se udělal přímo do tělíčka pod sebou, tekuté sperma jej objalo spolu s ještě větším horkem těsných stěn. Konečně přestal do Yoongiho kousat jako do kosti, až namodralý obtisk jeho zubů v kostnatém ramínku. Usmál se, modřinu olízl, políbil, zašeptal něžná slova omluv.

Neopouštěl chlapce pod sebou, pořád byl v něm. Yoongi syčel bolestí, rameno ho bolelo, nejspíš s ním zítra vůbec nepohne. Přesto se víc soustředil na svůj vrchol, dlaň v nepravidelných přírazech. Namjoon ho líbal na spánek, olizoval slaný pot, pokračoval na krk, na hruď, než vsál jednu bradavku a jazykem si s ní hrál. Yoongi táhle zasténal, hlasitě, dokud se mu hlas nezlomil a s hlavou hozenou dozadu se udělal mezi jejich bříška, několik kapek mu dokonce skončilo až na bradě. A Namjoon ho nepřestával líbat a hladit. Hořké kapičky něžně olízl, očistil poskvrněné místečko. Yoongi zhluboka vydechl, konečně se odvážil na Namjoona podívat.

"Ty pitomče," štěkl, slzy v očích. Dala se kousnutím zlomit kost? Yoongi nevěděl a zdálo se, že Namjoon už tuplem. Když si ale všiml chlapcova ublíženého výrazu, přestal se mračit a rukama si ho stáhl na hruď, temeno hlavy pod sprškou polibků. Namjoon zavrčel, stále byl v Yoongim, bříško natisknuté v rybníčku ulepeného spermatu. Zašklebil se.

"Stejně mě neseš do vany, tak co," pokrčil zdravým ramenem, přesto si nechal blonďatou hlavu na hrudi o něco déle. Nechtěl mu ublížit. Vždyť měl pořád jeho penis v zadku, prokrista! Prsty se unaveně probíral zpocenými vlasy. Usmál se, když ucítil pohyb měkkých rtů na prsou, Namjoon se přeci jen nedokázal zlobit. Věděl, kdy to Yoongi myslel vážně, proto přestal trucovat a k chlapci zvedl tvář. Bradou se mu opíral o hrudní kost, ospalé oči si s láskou prohlížely chlapce před sebou. Natáhl se k jeho rtům, mazlivě se o ně otřel, políbil ho na bradu a spokojeně vydechl. Tak moc se chtěl s Yoongim mazlit, schovat si ho do náruče a nechat ho utéct jen do říše snů. Jenže oba dva byli od spermatu, byli zpocení a navíc to ze sebe musel Yoongi vymýt, protože by to z něj v průběhu noci všechno vyteklo.

Ač se mu nechtělo, donutil se zvednout, opatrně z Yoongiho vylézt a znovu si ho vzít do náruče. Horká vana ho lákala, o důvod víc si chlapce vychutnat znovu, věnovat péči pochroumanému tělu a unavené duši. Protože Min Yoongi byl zároveň i jeho balzámem.
 

14 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Hotaru Hotaru | Web | 27. prosince 2016 v 1:33 | Reagovat

VOLE!

Jak tohle děláš?! Jak si to představuješ?!

PLÁČU.

Já vážně nechápu... jak...

Bylo to dokonalé. Úžasné. Skvělé. Nemůžu se nabažit. Fakt, moc se to povedlo. Nic jiného jsem ale ani nečekala. A je to NamGi! Já tě zbožňuju, postavím ti sochu.

Nevím, jak to děláš, že mi pokaždé dokážeš tak dokonale zničit veškeré pisatelské sebevědomí, ale přitom to děláš tak nádherným způsobem, že je mi to vlastně jedno, protože se musím rozplývat nad tou dokonalostí.

Vážně, jsem hotová. Říkala jsem už, že je to dokonalé? Jsem trochu mimo. Chápeš, NamGi, dokonalé porno... člověka to trochu zmůže.

Děkuju moc, že ses s tím pro mě psala. Vážně. Moc, moc, moc děkuji. Bylo to neskutečné.

2 Tomiko Natsuki Tomiko Natsuki | E-mail | Web | 27. prosince 2016 v 18:08 | Reagovat

Ja mám rada porno, ktoré píšeš ty. A toto sa mi páči veľmi *-* Musim povedať, že čím ďalej tym viac, začínam milovať tvoj štýl písania poviedok *-* Som naozaj zvedavá s čím ešte prídeš *-*

3 Nana Nana | Web | 28. prosince 2016 v 2:50 | Reagovat

Tak toto bolo "necakane" zase raz dokonale! Namgi nikdy neomrzi zvlast s nasratym Yoongim 😍

4 S c a r s S c a r s | Web | 30. prosince 2016 v 15:19 | Reagovat

Koukám na hvězdičkové hodnocení tohoto oneshotu a skutečně nechápu, jak nějaký retard mohl dát méně, než plné hodnocení?! Wow, vážně jsem nečekala, že by se mi to tak mohlo líbit a některý slovní spojení mě nepřestávala překvapovat. :3 Vážně moc pěkné a kurevsky dobré!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama