jack off — 20. kapitola

18. prosince 2016 v 20:52 | voskii |  jack off
Jestli někdo věrně čekal, jsem si jistá, že ho potěším. Užijte si tedy kapitolu a kamením nešetřete. Jen ať to bolí. ( ͡° ͜ʖ ͡°)Byla to chyba. Uvědomil si to, až když otevřel oči a místo zdi spatřil Hoseokovu spící tvář. Zkrátka… chyba. S velkým CH. Nemohl ho ani shodit z postele, natož zmizet. Byli totiž u něho doma a… to se jaksi nepřátelilo s jeho zoufalstvím. Ignoroval horkost ve tvářích a paniku, která se mu drze rozlévala celým tělem. Teď už to bylo stejně jedno.

Yoongi byl totiž nahý. Stále. Nahý, střízlivý a… nahý. Bylo mu do pláče. Dlaně zabalil do malých pěstiček, Hoseokovo tričko zmuchlané mezi prsty. Cítil, jak se mu mladší hoch zavrtal tváří ke krku, temeno hlavy pod Yoongiho zatnutou čelistí. Horký dech, jenž olizoval hladkou kůži, jej nepříjemně lechtal a vysílal po páteři roj elektrizujících jiskřiček. Přes nahý bok měl přehozenou jednu z Hoseokových nohou, zatímco jej oběma rukama pevně objímal. Připadal si víc jako plyšový medvěd než člověk. A pohodlné to nebylo. Nejen, že se k němu tisknul jako dítě, ale… Musel to zmiňovat znovu? Byl nahý, prokrista. S Jung Hoseokem ve své posteli.

Rukou se neohrabaně natáhl za sebe, aby nahmatal svůj telefon. Digitální hodiny hlásily dvanáct třicet. Školu už nestihne. Což rozhodně nebylo uklidňující, ne vůči jeho situaci. Co se od něj vůbec čekalo? Co by měl dělat? Kromě urgentní potřeby střelit se do spánku. Zhluboka se nadechl. Dokud Hoseok spal, měl čas. Čas rozmyslet si, jak naloží s celou situací. Náhodou věděl o pár dobrých místech, kde by svou sebevraždu mohl vykonat. Malý remízek dvacet minut chůze od klidnějších čtvrtí města se zdál jako dobrá volba.

"Hmmm, tati... Ne, prosím-" Překvapeně zamrkal. Byl vzhůru? Váhavě vzal chlapce za rameno a slabým tlakem se jej od sebe snažil odstrčit. Místo toho se mu dostalo tichého vzlyku a pevnějšího objetí. Yoongi ztuhl, oči se mu zmateně rozeběhly sem a tam. Mluvil ze spaní, nebo se mu něco zdálo? Pomalu zase ruku stáhl, opatrně ji položil na chlapcův bok. Až po chvíli si uvědomil, že Hoseok plakal, když se pod ním začalo jeho tělo jemně otřásat.

Polkl, slabě pohnul hlavou, podíval se chlapci do tváře. Zpod napuchlých víček se linuly horké slzy mokřící Yoongiho nahou hruď. Jestli předtím bylo hloupé panikařit, nyní byla panika na místě. Se svraštěným obočím shlížel na spícího Hoseoka. Dlaň, kterou ještě předtím svíral jeho rameno, se nyní váhavě přesunula k chlapcovým rozcuchaným vlasům. K pláči se přidaly trhané nádechy s dalším mumláním, kterému Yoongi nerozuměl.

Měl by ho probudit? S citem, nebo…? Yoongi přemítal nad možnostmi, zatímco chlapce konejšivě hladil po vlasech a na zátylku. Zdálo se, že to zabíralo, protože zanedlouho Hoseokův pláč ustal stejně jako zoufalé mumlání.

▬▬▬▬

Nevěděl, kdy se mu podařilo usnout, ale když se znovu probudil, byl v posteli sám. Na sobě čisté spodní prádlo, Yoongi se pomalu posadil a rozhlédl se po prázdném pokoji. Natáhl se pro telefon, když jej vzal ale do ruky, spadl z něho malý lísteček. Ohnul se pro něj s jemným třasem v rukou. Bylo na něm napsáno jeho jméno s vybarveným srdíčkem. Yoongi se kysele ušklíbl. Proč musel být Hoseok vždycky tak extra?

Na druhé straně papírku stálo: "Měl bych tě zhulit častěji. P.S. Tvoje máma je vážně milá ženská."

V Yoongim vřelo. Na druhou stranu byl rád, že spal, když se Hoseok probudil a sám odešel. Bál se však vyjít ven z pokoje. Jestli Hoseok narazil na jeho matku, znamenalo to jediné - věděla, co se dělo. Přinejmenším jí to došlo, nebyla hloupá. A Yoongi zrovna neměl chuť něco vysvětlovat. Bylo mu trapně. Jak se teď podívá Hoseokovi do očí? A… proč by se mu do nich měl vůbec dívat? Nejlepší by bylo, kdyby se na všechno zapomnělo a oba dva by předstírali, že se neznají. Pak by se s tím Yoongi vyrovnal mnohem lépe. Jenže jak znal Hoseoka, nic z toho se nestane a Yoongi bude trpět do konce střední.

komu: Hoseok
▬ zkus pípnout a jsi mrtvej.

Odeslal zprávu a líně se vydal do koupelny.

▬▬▬▬

Jimin miloval, když si někdo hrál s jeho vlasy a masíroval jej na hlavě. Jako kočka tiše vrněl do rytmu tichých vzdechů tmavovlasého chlapce, jenž se mu už dobrých deset minut nedočkavě hrabal ve vlasech. Miloval to.

"Hyung…Tak už mě nech, prosím," zaprosil Jungkook naléhavě již poněkolikáté, co si ho vzal starší chlapec hluboko do krku a špičkou nosu jej šťouchal do měkké kůže podbřišku. Jimin se setkal s chlapcovým pohledem a provokativně jej začal sát, zatímco si ho volnou dlaní přidržoval za bok. Když cítil, že se Jungkook blížil znovu k vrcholu, přestal a chlapce vypustil s pusy. Napuchlé rty se leskly od slin a kapek preejakulátu, jenž se hromadil na přecitlivělém vrcholu. Škodolibě si rudé rty olízl a začal chlapce líbat na vnitřní straně stehen, zatímco ho honil v líném tempu, palec zabořen v drobné štěrbince roztíraje průhledné kapičky všude kam dosáhl.

Jungkook se zachvěl a hrubě Jimina zatahal za oranžové pramínky. Věděl, že kdyby chtěl, mohl by si ho vzít hned. Jenže Jimin miloval, když ho mohl trápit a Jungkook… měl rád Jimina.

"Můžu se ti udělat na obličej?" Ani nepostřehl, že mu ta otázka vyklouzla z úst. Viděl jen, jak se Jimin zastavil a setkal se s ním pohledem. Zastřený zrak ho k sobě přimkl jako okovy, horké rty vmžiku přisáté kolem jeho klínu, polykající a pouštějící citlivou kůži v rychlém tempu. Jungkook překvapeně zasténal, hlava zakloněná dozadu, víčka semknutá k sobě.

Ze rtů mu unikaly hluboké steny smíchané s Jiminovo jménem. Lechtivý pocit, jenž se mu tvořil v podbřišku, jej konejšil, že za chvíli bude dobře. Že se mu konečně dostane tolik potřebného uvolnění.

"Dívej se, Kookie," špitl Jimin svým sladkým vysokým hláskem a naposledy vsál chlapce do úst, načež jej dovedl k orgasmu rychlým honěním se zarudlými líčky nastavenými tak, aby Jungkookovo sperma dopadlo přesně na jeho obličej.

Poslechl, oči upřené na Jiminovu tvář. Byl nádherný, chtěl ho políbit. Dřív než to ale stihl udělat, chlapce políbilo bílé sperma a v pramíncích stékalo po zarudlé tváři, nosánku, bradě a napuchlých rtech. Hlasitě vydechl, přitáhl si Jimina za bradu. Hladově se k němu přimkl rty, jazykem slízl vlastní chuť a smíchanou se svými slinami líbal Jimina. Starší chlapec mu zasténal do rtů, jazykem se o něj dychtivě otíral, i on chtěl svůj podíl pro sebe.

Když se Jungkook od Jimina odtrhnul, konečně si jej pořádně prohlédl. Takhle byl ještě krásnější, jeho sperma rozmazané po tváři. Chtěl si tenhle okamžik navždy vypálit do paměti.

"Hyung, můžu si tě vyfotit?" vydechl, natahujíc se po nočním stolku, kde ležely oba jejich telefony. Jimin zrudl, odtáhl se, zdálo se, že přemýšlel, načež stydlivě přikývl. Jungkook se usmál, pohladil Jimina po vlasech. Prsty ho jemně chytil za bradu, aby mu mohl zvednout tvář a Jimina se stydlivým výrazem si několikrát vyfotil. Fotku, kde se tvářil obzvlášť sladce, si nastavil jako tapetu. Ignoroval desítky zpráv a zmeškaných hovorů od Seokjina. Tuhle noc si chtěl užít.

"Jsi nádherný, víš to?" zašeptal pak, když s chlapcem zachumlaným v peřinách pomalu usínal. Oběma jim byla zima, jakmile opustili teplo sprchy, když se po druhém kole šli umýt. Jimin sebou zamrvil, víc se k chlapci přitulil, než se nechal mateřsky políbit do vlasů a s tichými komplimenty mladšího chlapce usínal. Sám pořádně nevěděl, co dělal a jestli to bylo správné rozhodnutí… Teplo Jungkookovo náruče jej ale vždycky donutilo nechat podobné myšlenky na potom.

 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 adís adís | E-mail | Web | 18. prosince 2016 v 21:11 | Reagovat

Ah, konečně. Ah, to mě zabijí. Ah...
Jakožto čtenář na Wattpadu to musím okomentovat tady... Zrovna dnes jsem to dočetla na Wattpadu a říkala si, kdy bude nová kapitola a ono... ah.
Fajn, konec.
Byl to úžasný dílek, usmívala jsem se sice jak magor, ale to jest věc druhá...

2 Tomiko Natsuki Tomiko Natsuki | E-mail | Web | 18. prosince 2016 v 21:53 | Reagovat

Akurát dnes som si hovorila, že by mohol byť nový diel, keď si pred pár dňami dala článok o tom, že žiješ. A je to tu!
A ja neviem čo napísať. Zdá sa mi, že sa furt opakujem, ale ja proste tento príbeh milujem!
Tiež priznávam, že pri Kookieho otázke: Můžu se ti udělat na obličej? ... Som sa začala smiať ani neviem prečo.

Ďakujem ti za tento diel *-* Teším sa na ďalší *-* Už teraz sa ho neviem dočkať *-*

3 Hotaru Hotaru | Web | 18. prosince 2016 v 23:15 | Reagovat

Ani netušíš, jak neskutečně jsem se na další kapitolu těšila! Mám z ní neskutečnou radost.
Byla dokonalá! Naprosto skvělá. Jsem se tak jako stihla škodolibě pochlebovat Yoongimu, rozpustit se z Hobiho, ví se škodolibě pochlebovat Yoongimu. Pak se škodolibě pochlebovat Kookovi. Pak zjistit, že je to hot a že prostě... wooow. A tak. Výživné, fakt.
Děkuju za kapitolu, ta povídka mě fakt nikdy neomrzí. Nemůžu se dočkat čehokoli, co napíšeš. Je to dokonalé!

P.S. Ty tvoje porna mě fakt jednou sejmou. Co to děláš. Jak to děláš. SEJMOU MĚ. UMÍRÁM. (Nepřestávej s nimi)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama