Prosinec 2016

shameless. 🎀 [namgi]

27. prosince 2016 v 1:13 | voskii |  bangtan boys

bangtan // namgi // smut // fluff
2 943 w

Zdravíčko. Pro změnu (ačkoli ne moc velkou) vám přináším téměř 3k slovné porno. Pamatujete si, jak jsem řekla, že ráda napíšu něco na přání? Well. Here I am. Povídka je speciálně pro Hotaru. Doufám, že ji nezklamu, stejně jako kohokoli jiného, kdo si to přečte a že nikdo nebude požadovat reklamaci. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

161220 ⛄ update.

20. prosince 2016 v 2:53 | voskii

Zdravím. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak jste asi poznali, nastal čas na změnu. Předem se omlouvám, jestli něco nebude dávat smysl, ale je půl třetí ráno, ehm.
Nový layout mi trval docela dlouho, ačkoli to ve výsledku budí dojem práce na pouhých pár minut... Chtělo to něco zimnějšího a jelikož se blíží Vánoce, Sing For You bylo nakonec tou nejlepší volbou. (I'm so emo.) Nejvíc hrdá jsem na Baekhyuna v záhlaví, naučila jsem se pro změnu něco nového & Baekhyun was like ❝i'm handsome, pick me!❞ So here I am, hun.

Ráda bych vám řekla víc, ale... 3 AM. What am I doing with my life. (个_个)


jack off — 20. kapitola

18. prosince 2016 v 20:52 | voskii |  jack off
Jestli někdo věrně čekal, jsem si jistá, že ho potěším. Užijte si tedy kapitolu a kamením nešetřete. Jen ať to bolí. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

don't worry fam, she's ❝alive❞.

15. prosince 2016 v 23:28 | voskii

Zdravím, vezmu to krátce. Ještě žiju. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Došla jsem k názoru, že by bylo fajn ozvat se aspoň v této podobě, když tu jsem téměř měsíc neaktivní. Nebudu tu psát slohy o tom, kolik toho ve škole mám, že nestíhám ani dýchat, natož psát apod. Ačkoli je to hlavní důvod mé blogové hibernace. Chtěla jsem spíš napsat jen zmínku o tom, která doufám aspoň někoho potěší, že už to nebude trvat dlouho a já se zase vrátím spolu s povídkami.

Zároveň mě napadl takový roztomilý nápad, vzhledem k tomu, že o svátky budu mít poměrně volné ruce. Když už jsou ty Vánoce a moc do nich nezbývá, jsem svolná napsat něco na přání. (。・ω・。) Kdyby měl tedy někdo zájem a moje patvory ho baví... Jsem trash různých skupin (VIXX, Got7, Monsta X, EXO, iKON, Day6, Seventeen, Astro, BTS...), nebráním se ničemu, co znám. (´꒳`∗) Ale to jen v případě zájmu...

Mimochodem, tahle děcka válí. A všechno je visual. I cannot.