jack off — 19. kapitola

15. listopadu 2016 v 15:30 | voskii |  jack off
Polejte se svěcenou vodou, než budete číst. (Anebo si rovnou zavolejte kněze...)Byl mimo. Zkouřený, unavený a vyděšený. Těžké dešťové kapky bušily o parapet s hlasitým hřměním v pozadí. Yoongi se zamrvil, strach z bouřek měl už odmala. Neznámá váha v klíně a velké teplé dlaně, které mu se zájmem klouzaly po nahé hrudi, ho zase pomalu přenesly zpátky do reality. Nepamatoval si, kdy ztratil tričko, nebo kdy ho začal Hoseok líbat a tlumit všechny pokusy o protest v dychtivých polibcích. Ale hádal, že to byl onen pátý bod.

Výpadky paměti.

Sám se o vteřinu později přistihl při tom, jak obmotával vlastní paže kolem chlapcova krku, aby si ho přitáhnul blíž, prsty zabořené ve změti havraních vlasů. Hoseok byl pořád oblečený, přesto dokázal cítit pulzující horko skrz látku jeho trička. Bál se, že kdyby si ho sundal, zůstal by z něj jen prach. Hoseok na něm prakticky ležel, hruď natisknutá na nahé kůži, nepatrné pohyby pánví, dlaně okupujíc Yoongiho tváře… Cítil, jak se Hoseok usmál, když mu mimoděk začal ztěžka oddechovat do rtů. Všechno bylo tak intenzivní, Yoongi nevěděl, na co se soustředit nejdřív.

Chtěl panikařit a vyšilovat. Chtěl Hoseoka odstrčit, kopnout do něj a vyrazit ho ven přímo do bouřky. Jenže když se mu začal mazlivě otírat o špičku nosu a jazykem přejíždět přes spodní ret, jen pootevřel pusu a váhavým gestem škrtl vlastním jazykem o jeho. Po páteři mu okamžitě sjel mrazík plný elektrických jehliček, svou pouť ukončujíc kdesi v podbřišku.

V pokoji bylo horko a Yoongi nevěděl, jestli to bylo vlivem marihuany, anebo jeho rozpálenou kůží kdykoli se o něj Hoseok otřel. Rukama mapoval každý kousek, vypaloval si to do paměti; opatrně laskal Yoongiho jako vyděšené zvířátko, hravě mu přejížděl jazykem po horním patře a nutil jej tak k slabounkým stenům a husí kůži na obou pažích. Přišlo mu roztomilé, jak se Yoongi snažil nezkušeně odpovídat, zaplétat s ním jazyk s horkými výdechy, škrtat zoubky o jeho rty, prohloubit polibek… Zakrátko z něj vyloudil další hlasitější zasténání, když začal boky tlačit proti němu a tisknout tak jejich zahalené erekce k sobě.

"Ho-Hoseoku," podařilo se mu konečně něco zadýchaně zamumlat. Cítil, jak se bořil hlouběji do matrace a jak mu tlak Hoeokova klínu dělal tak dobře. Váhavě se pohnul proti němu v malém zhoupnutí. Zuby zatnuté, uzamykající tak všechny steny, které mu tančily na jazyku, Yoongi zaklonil hlavu a s očima upřenýma na bílý strop dychtivě vnímal všechny vlny rozkoše, které jím procházely s každým přírazem boků. Marihuana, jejíž vliv mu stále koloval v žilách, tlumil všechno ostatní včetně hlasitých hromů lomcujících okenními tabulkami.

Hoseok se sklonil a hladově se přisál k smetanové kůži Yoongiho krku. Líbal ho na čelisti, nosem se mazlil s jeho ouškem, šeptal mu komplimenty, lízal sladké kousíčky nabízeného porcelánu, než vsál citlivou kůžičku jeho ohryzku a zamručel, vysílaje tak do chlapcova hrdla jemné vibrace. Ohryzek mu okamžitě poskočil s ostrým nádechem a Hoseok to zopakoval spolu s mlaskavým zvukem jazyka, když malé jablíčko začal něžně líbat a oždibovat. Motýlím dotekem prstů pak hladil chlapce po klíčních kostech, po ramenou, pažích, jemně přejel přes každé žebro zvlášť, palci škrtnul o světloučké bradavky, než sjel na sněhové bříško a konejšivě rozesílal teplo do všech citlivých nervů skrývajících se pod kůží.

Yoongi se prohnul v zádech, pohyb v pánvi zoufalejší, přesto se však nesnížil k žádnému hlasitějšímu projevu jako spíš k hlubokému oddechování; příliš hrdý a tvrdohlavý dát Hoseokovi to, co chtěl. Černovlasému to však nevadilo, ba naopak - měl důvod zajít dál, donutit Yoongiho a probudit v něm onoho lva, po kterém tak toužil, kterého si tak přál zkrotit. Protože když pod ním Yoongi ani nepípnul, jakmile mu hladce rozepnul knoflík a zip riflí, věděl, že Min Yoongiho už zkrotil. A Hoseok už odnepaměti rád zkoušel nové věci. Rád se stavěl výzvám a rád pokořoval. Ovšem ze všeho nejradši byl první. Chtěl být nejlepší. A když se mu Yoongi konečně podíval do očí zastřeným pohledem plným touhy a zoufalství, věděl, že tady prvním rozhodně bude.

"Šššš, srdíčko," zamumlal konejšivě, když mu začal stahovat kalhoty. Pousmál se, když si všiml mokré skvrnky na Yoongiho boxerkách.

"Nemůžeš se dočkat, hm" popíchnul ho pobaveně, načež se mu přisál znovu na rty a drze mu vsunul jazyk dovnitř. Líně jej s ním propletl, otíral se o něj v sladkém gestu, dával si na čas, užíval si měkkosti i ztracené třešňové chuti po balzámu. Dlaní něžně kroužil po Yoongiho zakrytém klínu na místě, kde mokrá látka přilnula k citlivé kůžičce. Yoongi mu trhaně vydechl do pusy se slabým zasténáním. Bylo to pro něj nové. Doteky i něžnost, kterou Hoseok nešetřil, ho nutilo otevřít pusu v němém překvapení, zcela ignorujíc chlapcův horký mokrý jazyk s obscénními zvuky výměny slin a sání obou lesklých napuchlých rtů.

Hoseok ho líně masíroval přes boxerky, jemně tlačil a tiskl, palcem kroužil po zahalené špičce a mumláním mezi polibky jej nutil rozevřít víc nohy. A Yoongi se nechal. Nechal ho, aby mu stáhl rifle až ke kotníkům, ze kterých je rychle skopnul na zem a nohama objal Hoseokův pas. Když ale rukama zabloudil pod chlapcovo tričko, trhnul sebou s hlasitým nářkem, stisk v klíně příliš hrubý.

"Nech mě, ať se o to postarám sám, dobře?" zamručel s varováním v drsném podtónu. Yoongimu přeběhl mráz po zádech, ruce zase pokládaje zpátky do peřin. To tak Hoseok nechtěl, aby se ho dotýkal? Přišlo mu to nefér. V klíně mu však se zájmem zaškubalo, když se k němu Hoseok sklonil a bez varování ho vsál do úst. Yoongi se okamžitě prohnul v zádech, stisk nohou kolem Hoseokova pasu pevnější, jak si ho mimoděk položil víc na sebe.

Počkej, chtěl říct původně, když se mu ale z úst vyloudil zoufalý povzdech, věděl, že je v háji. Hoseok ho měl v hrsti. Doslova. Když se na něj odvážil pohlédnout, Hoseok mu už pohled provokativně oplácel, horké sliny prosakujíc látkou boxerek a laskajíc tak hladkou kůži, prsty drze zaháknuté za lem. Jakmile začal prádlo tahat dolů, Yoongi zaklonil hlavu, celý rudý ve tváři. Měl chuť nechat se vcucnout do matrace a tam umřít. Zachvěl se, když jej zakrátko zahalil chlad, ztěžklý penis s lesklou špičkou od prvních kapiček touhy. Prsty křečovitě zabořil do deky, když uslyšel Hoseokovo překvapené zalapání po dechu.

"Awww!" rozplýval se užasle, načež s něhou přejel dlaní po celé délce nově objevené kůže položené na Yoongiho sněhovém bříšku.

"A já myslel, že to nejroztomilejší je tvůj nosík, když se mračíš. Cucat tohle bude jako lízat lízátko," vydechl a sklonil se, aby mu vložil několik sladkých polibků na vnitřní stranu stehen. Yoongi sebou zamrvil, cítil se trapně. Musel si ho Hoseok pořád dobírat? Uraženě našpulil rty a patami ho hrubě rýpnul do beder. Hoseok se prohnul, Yoongiho tvrdý penis hrubě uvězněn mezi jeho břichem a Hoseokovo hrudí.

Několik drobných kapiček preejakulátu se mu svezlo na holou kůži, stísněný prostor mezi jejich těly v letmých záškubech. Yoongi si skousl ret, snažíc se v sobě udusit zoufalé zaskučení, jak se na něj Hoseok tisknul a jemně se o něj třel látkou trička.

"Nemusíš to v sobě držet," zasmál se pak pobaveně s letmým polibkem na lesklou špičku od dychtivých kapiček. Yoongi se zachvěl. Hoseok ho začal líbat na citlivou pokožku kolem, nosem se bořil do jemných chloupků, zatímco mu šeptal sladké komplimenty do kůže, jedna dlaň volně položená na levém boku, druhá laskajíc Yoongiho mezi ukazováčkem a palcem, sjíždějíc vyrýsované linie růžového žaludu a dráždíc citlivý uzlíček nervů uzdičky.

Hoseokův pohled, soustředěný a… hladový se do něj nekompromisně zakousl, když se se svým horkým dechem začal snižovat dolů, citlivá hlavička odpočívající na jeho pootevřených rtech, dlouhé štíhlé prsty obmotané kolem kořene. Jazykem pak provokativně přejel přes uzounkou štěrbinku, nutíc tak Yoongiho k pevnějšímu stisknu lýtek kolem jeho pasu. Z hrdla se mu linuly přiškrcené steny, vysoké a chraplavé, Hoseokovi to spíš připomínalo nářek malého štěněte, které se ještě nenaučilo štěkat. Sladký a nevinný. Svou roli prvního si užíval.

Yoongiho pohled však moc dlouho nevinným nezůstal. V očích se mu odrážel chtíč, prsty si pomalu hledaly cestu k Hoseokovo vlasům, aby se mohly proplést s jemnými pramínky černé a stáhnout si tak chlapcovo hlavu níž. Chtěl to. A chtěl to hned. Hoseokovy rty vypadaly tak hebce a zkušeně… Chtěl je mít pevně obemknuté kolem sebe spolu s horkem a mokrem jeho slin.

Hoseokovi se líbila Yoongiho divoká nátura, přestože si dokázal vybavit ono březnové ráno, kdy se na něj díval s hrůzou v očích, když zjistil, vedle koho se probudil. Tehdy byl celý vyklepaný a vystrašený, teď ho prosil o to, aby si ho konečně vzal. Hoseok byl hráč. A tahle hra se mu víc než líbila. Bez dalšího protahování proto otevřel pusu a jedním pohybem sjel po sametových stěnách až ke kořeni, nos čechrajíc drobné chloupky na podbřišku. Slyšel, jak Yoongi zalapal po dechu, pevný stisk ve vlasech. Dlaní zatlačil chlapce víc do matrace, palcem laskajíc nahý bok, aby mu připomněl, že jestli se pohne, nejspíš ho přidusí. Ačkoli věřil, že by mu to udělalo jistě radost.

Jazykem se okamžitě přimknul na celou spodní stranu, špičkou dráždíc počátek vystouplé žíly u kořene, horké a tepající. Povzbudivě zamručel, když ho Yoongi s chraplavým zasténáním zatahal za vlasy. Lechtivé vibrace, které mu vysílal do klína, mu v bříšku roztrhly obrovský pytel motýlků. Dychtivě sledoval, jak se Hoseok začal hýbat v líných, zhrublých pohybech, jak pomalu zase mizel v jeho puse, horké a milující. Vnímal, jak ho drží pevným stiskem u matrace, aby mu nezačal přirážet do krku, kde věznil jeho citlivý žalud v úzkých stazích. Dominantní pohled v Hoseokových temných očích, jak jej sledoval zpod ofiny, ho vyzýval sténat nahlas, nechat sklouznout jeho jméno po jazyku, sladce a zoufale. Nikdy si nemyslel, že bude schopný takových zvuků, vysokých až měl pocit, že ztrácel hlas.

Yoongimu stačilo málo. Hoseok to vycítil - zpomalil s lehkým kmitáním jazyka, než jej s hlasitým mlasknutím vypustil z pusy, celého růžového a mokrého od slin. Yoongi nespokojeně zamručel nad ztrátou tepla a stimulace. Ublíženě po něm hodil pohledem, Hoseok se však jen pobaveně usmíval, rty lesklé a napuchlé. Líbal ho a sál tmavé modřinky všude na citlivou kůži kolem chlapcova pupíku. Yoongi se prohnul, citlivá špička se Hoseokovi otřela o krk, otírajíc o něj další kapky preejakulátu.

Uslyšel zvuk zipu, než se Hoseok narovnal a víc se vtěsnal mezi jeho nohy. Zvědavě k němu zvedl tvář, sledoval, jak si pomalu stahoval kalhoty do půli stehen spolu se spodním prádlem. Nasucho polkl, líce vystínované rudou paletkou hltal očima, jak Hoseok tiskne celou svou délku v dlani v táhlých pohybech. Pak se nahnul zpátky k Yoongimu a s dětskými pusinkami mu slíbal celý obličej, načež se mu přisál ke krku a klínem se o něj lechtivě otřel. Celý se zachvěl, znovu kolem něho obmotal nohy a s plačícím nářkem do Hoseokových černých vlasů se proti němu pohnul.

Hoseok zamručel, horký dech odrážející se o Yoongiho krk, na kterém se začaly pomalu vybarvovat rozsáhlé modřinky. Okamžitě mezi jejich bříška vtěsnal dlaň, jíž chytil obě erekce a s hladovým lízáním Yoongiho rtů v prosbě o polibek je přiložil pevně k sobě. Yoongiho vysoký chraplavý hlas se rozezněl místností, plníc tak Hoseokovy uši nádhernou muzikou jeho jména. Začal je oba dva honit, zápěstí v rychlém rytmickém pohybu. Palcem roztíral všechnu vytékající tekutinu, čiré kapičky smíchané do sebe sloužící jako lubrikant. Pomalu začal přirážet proti pohybu své dlaně a klouzat tak proti zcitlivělé kůžičce Yoongiho penisu.

Chtěl ho líbat, otírat se o jeho jazyk, kousat ho do rtu a polykat všechny steny, které v sobě neudržel. Chtěl ho zasypat všemi možnými komplimenty, přitvrdit a zjistit, jak by reagoval, kdyby ho nazval jeho děvkou, ale Yoongi měl zakloněnou hlavu, oči pevně sevřené, obočí nakrčené a pusu otevřenou dokořán s těžkými výdechy. A to Hoseokovi stačilo. Věděl, že se blížil k vrcholu, zrychlil proto tempo, hruběji se o něj otíral, palcem dráždil obě jejich špičky, nehtem zajížděl do úzkých štěrbinek, dokud mu z Yoongiho nezbyla jen chvějící se skořápka se zoufalým nářkem z jeho unaveného hrdla. Horké sperma, které ve vteřině pokrylo obě jejich bříška a dlaň, stačilo Hoseokovi k vlastnímu vrcholu.

S těžkými výdechy vyčerpaně padl na Yoongiho, ignorujíc lepkavou tekutinu na obou jejich tělech, tričko špinavé od smíchaného spermatu. Zvědavě si olízl ruku a s hořkým spermatem na jazyku se naklonil k Yoongimu s drzým polibem. Okamžitě se zašklebil, chtěl to vyplivnout, Hoseok ho ale nenechal. Tiskl se na něj rty, až dokud to poslušně nespolkl.

"Fuj, seš normální?!" utrhl se na něj pak, znechucení ve tváři. Hoseok se ušklíbl a znovu ho políbil na rty, bez jazyku. Měli by se očistit, dřív než přijde Yoongiho matka…

 

18 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Rony Rony | 15. listopadu 2016 v 16:15 | Reagovat

ANO TO JE VONO PŘESNĚ TAM DĚKUJU MILUJU TĚ
(v překladu: skvělá kapitola, děkuju moc, miluju tebe i tuhle povídku ^-^)

2 Stella SE Stella SE | 16. listopadu 2016 v 6:18 | Reagovat

19 kapitol to trvalo Hoseokovi aby jak on říká "zkrotil Yoongiho" ale stalo to za to že jo Hoseoku

3 Hotaru Hotaru | Web | 16. listopadu 2016 v 19:47 | Reagovat

Sataneeeeeeeeee, jsem tu trochu umřela. Trochu víc. Nevím, co k tomu říct. Mám dojem, že se pořád opakuju. Je to dokonalé, miluju to a postupně se to stává mou nejoblíbenější povídkou na BTS. Minimálně na české scéně. Strašně se mi takhle kapitola líbila. (A ukojila mnou úchylnou duši, haha) Moc ti děkuju, že povídku píšeš a nemůžu se dočkat pokračování. (A taky jsem zvědavá na Yoongiho reakci... potom.)

4 Kim Lula Kim Lula | Web | 17. listopadu 2016 v 0:49 | Reagovat

Stojí mi. Až do Ruska. Pořád. I když jsem to četla už včera. Ale pořád mi stojí (to z Yoongiho poslední dobou pořád...). Pořád nedokážu pochopit, jak dokážeš napsat porno tak... jak bych to... tak originálně? Speciálně? Já mám u svého porna pocit, že jdu přes kopírák, jako když píšeš nákupní seznam. Ale tohle je jednoduše... neskutečné. Úplně mňa to hází o protější stěnu a krvácím a umírám a pláču a tak nějak se postupně zbavuju všech tekutin, protože naco... dehydratace je moc fajn...

5 Tomiko Natsuki Tomiko Natsuki | E-mail | Web | 17. listopadu 2016 v 10:25 | Reagovat

Ok....dobre....nie fakt som v pohode. Vôbec som tu prave neumrela, vôbec. Tento diel bol sakra tak perfektný, že som rada za tvoje zabitie mojej osoby. Ale moc by ma zaujimalo ako bude reagovať keď si uvedomí Yoongi čo ho nechal urobit... a taktiež či tam už náhodou jeho mama nebola dlhšie (to by bolo zaujímave ak by och počula *by som sa smiala ak by hej*). Ďakujem za to, že tento príbeh existuje a že ho píšeš! *-*
Žena, naozaj milujem ako píšeš svoje príbehy!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama