jack off — 18. kapitola

6. listopadu 2016 v 23:40 | voskii |  jack off
Už jste někdy kouřili marihuanu? Ne? Yoongi vám to rád popíše.Mohl to být den jako každý jiný. Dokonce i jeden z těch lepších, kdy se Yoongimu pro změnu dařilo ve škole, Jimin byl zase na chvíli miloučké sluníčko a Jung Hoseok mu neotravoval život. Alespoň to si ještě toho rána myslel. Když mu totiž o poslední hodinu zavibroval telefon v kapse, došlo mu, že ta otravná tragikomedie, ve které se posledních pár týdnů nacházel, stále neskončila. Pro vražedné účely žíznil po tom zrádci, který tenhle hořký sitcom režíroval. A když už byla řeč o režírování, stále nepřišel na to, jak Hoseoka donutit, aby smazal všechna ta videa (o kterých věděl i nevěděl), kterými ho tak lačně provokoval. Anebo kde je alespoň hledat, protože v jeho telefonu po nich nebylo ani památky, když se mu tehdy s krvavou rukou nasáčkoval domů.

O další hodinu později jste mohli bledého chlapce zastihnout na cestě domů, zamračeného s hlasitou metalovou hudbou ve sluchátkách. Nespěchal. Vlastně šel s odporem, podobně jako pes na veterinu, nepotěšen z novinky, že mu zanedlouho budou strkat rektální teploměr do velmi citlivé části těla. Tak nějak se Yoongi cítil. Špatně.

Bylo teplo. Na chlapcův vkus až moc. Blížilo se léto, období, které vás rádo obohatilo o nějaký ten pot navíc, o nesčetné kousance komárů, rychle spálenou kůži a o bouřky jako jedno malé bezvýznamné plus celého koloběhu. Bylo vtipné, jak rychle dokázal člověk přehodnotit názor z téhož rána, kdy si myslel, že život vlastně nemusí být až tak špatný.

No, za všechno můžete vděčit tomu idiotovi, který se nyní drze převaloval na Yoongiho posteli podobně jako kočka značkující si své teritorium. Ani se nenamáhal zvednout, když se dveře pokoje rozlétly s takovým elánem, že by z toho mohl vzniknout nový umělecký směr.

"No hurá! Myslel jsem, že se tu ukoušu nudou."

"To je ale škoda, co?"

"A pusu mi nedáš?"

"C-Co?"

"Na přivítanou snad."

Yoongi neměl daleko od toho dveřmi zase prásknout a odejít. Ať si tam Hoseok třeba přenocuje, bylo mu to jedno. Jen nemít ten jeho drzý škleb na očích. Hm, osud to chtěl asi jinak.

"Jak ses sem dostal?" zamračil se na hocha ještě víc, pokud to šlo a ostražitě přešel ke svému stolu. Neuniklo mu, jak Hoseokovi škublo v koutku, když sledoval jeho vypočítavý přesun. Přišel si jako dravec? Viděl v Yoongim jen chutné jehně? Přesně tak jeho oči vypadaly.

"Tvoje máma. Odešla tak pět minut zpátky, museli jste se minout," pokrčil jednoduše rameny a překulil se na břicho, tváře opřené o dlaně. Na rtech malý nevinný úsměv, oči černé jako uhlíky zpod stejně tmavé ofiny; Yoongiho zajímalo na co Hoseok čekal. Na pár vteřin mu pohled opětoval, než se otočil ke stolu a hodil na něj svůj batoh. Moc dobře však vnímal každý pohyb, který Hoseok v pozadí udělal. Pak se zhluboka nadechl a napočítal do deseti, než se s kamenným výrazem otočil zpátky na chlapce.

"Co ode mě teda chceš?" vydechl unaveně a prsty si promnul kořen nosu. Hoseokův úsměv se rozšířil. Jednou rukou se natáhl po své zadní kapse džínů a se zašustěním vytáhl malý pytlíček.

"Myslel jsem, že se trochu pobavíme. Co ty na to, Yoongi?" nabídl mu velkoryse, v očích jiskřičky. Yoongi na něj zůstal užasle zírat, růžové rty ve tvaru maličkého O. To nemyslí vážně.

"Seš normální?!" vyhrkl nakonec, nosík nakrčený v nelibém gestu. "Vážně si mi přitáhl do baráku drogy?" S nevěřícným pohledem zíral na pytlíček v Hoseokově dlani. Mladší chlapec jen pokrčil rameny, jakoby to byla úplně běžná věc a s láskou přiložil ústa k pytlíčku. Yoongimu po zádech přeběhl mráz, když sledoval, jak si pytlíčkem přejížděl přes rty. Okamžitě si vzpomenul na to, jak je matka málem přichytila při líbání. To bylo poprvé a naposledy, co se o něco podobného Hoseok pokusil. Od té doby se mu jen vkrádal do bytu jako nyní a všem navyprávěl bůhví co - Yoongi ani nechtěl vědět, jaké všechny drby se o nich nesly školou. Každopádně jeho matka si Hoseoka zamilovala téměř okamžitě.

"No tak, Yoongi, uvidíš, že to nic není. Budeš se cítit skvěle, věř mi," nepřestával ho mladší přemlouvat. Yoongi protočil panenky, ruce založené na hrudi, odmítavě zavrtěl hlavou.

"Vůbec to na mě nezkoušej. Snad si nemyslíš, že nevím, o co ti tu jde - chceš mě zfetovat a pak si natočit další oplzlý video, co?" štěkl po něm okamžitě. Hoseok mlčel, než se mu na tváři usadil další z jeho samolibých úšklebků a přetočil se zpátky na záda, hlava svěšená z matrace dolů pobaveně pozorujíc rozčíleného chlapce.

"Mám dojem, že jsem ti to už říkal, ale… Vypadáš rozkošně, když se takhle mračíš, srdíčko," pronesl se sladkým zamrkáním. Yoongi okamžitě zrudl nad přezdívkou.

"Pro tebe jsem hyung," prskl jako naštvaná kočka, chybělo už jen seknutí drápy. Hoseok se krátce zasmál, pytlíček zašustil.

"Fajn, když nechceš tohle, vždycky můžeš vyzkoušet i něco jinýho," vzdal to nakonec s dalším návrhem, když si druhou rukou vjel do přední kapsy a vytáhl další pytlíček - tentokrát průhledný s usušenou rostlinkou.

Yoongi v duchu zaúpěl. Copak si ten kluk nedá pokoj?

"Trávu si už zkusil, ne? A nelži, Namjoon ti jí určitě přímo vnutil, když už nic jinýho," vyplázl na něj jazyk a marihuanu po něm hodil. Yoongi ji i navzdory svému odporu chytil do ruky. Nepopřel jeho slova, ale ani nevypadal o nic přístupněji.

"A?" zapíchl do něj pohled s pozvednutým obočím. Nechápal, jak se Hoseok dokázal pořád tak usmívat. Nebolela ho už tvář?

"Umíš balit? Pojď, ukážu ti to." Hoseok se bez dalších slov zvedl a s mírně červeným obličejem, jak mu visela hlava dolů, natáhl k chlapci ruku. Yoongi si nabízenou dlaň prohlédl a s odfrknutím mu do ní plácl pytlíček s marihuanou. Hoseok se posadil na Yoongiho křeslo a z kapsy vytáhl ještě bílý papírek.

"Máš nějakej tvrdší papír?" zeptal se pak, když zkušeně drtil kousek marihuany ze sáčku. Yoongi si povzdechl, nakonec ale vytáhl několik šuplíků. Hoseok si odstřihl kousek nabízeného materiálu a zkušeně jej sroloval do filtru, který vložil do ohnutého papírku. Trávu pak opatrně, aby se nerozsypala, vsypal do korýtka a papírek zabalil. Vznikl tak decentní joint. Yoongi se neudržel a znovu si povzdechl. Proč ho vlastně už dávno nevykopl?

"Koukám, že tvoje ruka je už v pohodě…" poznamenal do ticha, když si Hoseok svůj výtvor prohlížel.

"Hmmm," přitakal a otočil ruku dlaní vzhůru. Mimo pár oděrek vypadala jemná kůže zhojená. Netušil, proč se cítil najednou tak odlehčen. Nemělo by mu být jedno, kdyby o tu ruku třeba přišel?

"Spálíme to tady, nebo?" zvedl k němu Hoseok hlavu. Yoongi mu na chvilku opětoval přímý pohled do očí, než se s odkašláním odvrátil a poodešel ke dveřím. Neměl by se cítit tak mimo, kdykoli se mu mladší zavrtával pohledem do očí. Ne, když ho měl nesnášet.

▬▬▬

Jak poznáte, že jste zkouření? Inu, různě… Alespoň Yoongi tenhle stav nenáviděl.

1. Motání hlavy a pocit opilosti

"Pomalu," napomenul ho vlídně Hoseok, když se snažil v malém prostoru posadit. Odvedl chlapce na balkon, neměl totiž v plánu nechat si marihuanou vyvonět celý pokoj. Pomalu se mu podařilo svést se po stěně až k zemi, odkud se zadíval na oblohu. Naskytl se mu tak pohled na tmavé mraky nasáklé vodou s tichým zahřměním v pozadí.

"Vypadá to na bouřku," konstatoval Hoseok, když si zkušeně na malém stolečku upravoval svoji první lajnu. Yoongi jen zamručel cosi o tom, že by měl tedy radši vypadnout, načež se Hoseok jen zasmál.

2. Gumové končetiny, zběsilé bušení srdce

Yoongi měl pocit, jakoby se mu měla rozskočit hruď. Mimo jiné. Když totiž přestal cítit nohy, všechno se začalo stávat irelevantním. Znovu si musel zopakovat otázku, proč že vlastně přistoupil na to, že si dá. Vždyť ho Hoseok ani nenutil… Nicméně to byla určitě jeho specialita; nenutit, ale přesto dostat to, co chtěl.

Ušklíbl se pro svou naivitu.

3. Sucho v puse, návaly horka a zimy

"H-Hej, Hoseoku," broukl, když sledoval, jak se první kapky deště začaly snášet na zem. Černovlasý chlapec, na chvíli zase uvězněn ve vlastním světě byl pohodlně opřený do židle s pohledem upřeným na Yoongiho.

"Co se děje, koťátko?" usmál se na něj jemně a natáhl k němu ruku. Prsty mu odhrnul vybledlou ofinu z očí a motýlím pohybem škrtl o jeho růžové lícní kosti.

"Mám žízeň a je mi vedro." Hoseok jej ještě chvíli hladil nepřítomně po tváři, než se zvedl a pomohl Yoongimu vstát. Když ale zjistil, že je chlapec téměř neschopen střízlivého pohybu, nechal jej, aby mu obmotal ruce kolem pasu a pomalu ho odvedl zpátky do pokoje.

Po Yoongiho matce ani stopy, chlapec si oddechl. Co by mu asi řekla, kdyby ho viděla totálně spáleného se sjetým Hoseokem v závěsu?

"Přines mi něco k pití," zamumlal, když pak pomalu odmotával ruce od mladšího. Snad ani nepostřehl jemný tlak ve vlasech, když se k němu chlapec skláněl, než se rty jemně otřel o špičku jeho ucha a odešel z místnosti. Yoongi ani neměl chuť se čílit. Byl ve stavu, kdy mu bylo mizerně a euforicky najednou. Byly to úplně rozdílné pocity, než které měl, když se spálil u Namjoona.

Rychlé bušení srdce nepřestávalo, stejně tak jako příjemný pocit opilosti a znecitlivělé končetiny.

4. Ospalost, brnění v nohou, ztěžklý jazyk

Když se Hoseok vrátil spolu se sklenicí vody, Yoongi už ze sebe stihl sundat mikinu a ponožky. Střídavé návaly horka a zimy ho nutily nechat si alespoň tričko a rifle. Ostatně stejně tak mu to radil i zdravý rozum. Kor když před ním stál had jako byl Jung Hoseok.

Chlapec se vyšplhal k němu na postel a opřel se stejně jako on o zeď. Yoongi přijal nabízenou skleničku a okamžitě ji vypil na ex. Slyšel jen, jak se Hoseok chechtá, než mu vyjmul sklo z ruky a položil jej na noční stolek.

"V pohodě?" zajímal se pak. Hoseok svoji dávku zvládal dobře, pomyslel si Yoongi, když jen neurčitě přikývl. Nevěděl, zda se tenhle stav dal považovat za pohodový, nicméně kdyby mu nabídl znovu, asi by neodmítl.

Cítil, jak mu pomalu začalo brnět v nohou. Nebylo to ani tak nepříjemný, jako když dostanete do nohou křeč, ale nutilo ho to sebou každou chvíli nějak zamrvit, zatímco hlava mu padala na Hoseokovo rameno.

"Nespi, šmoulo," napomenul ho mladší, dlaň odpočívající na Yoongiho stehně v jemných pohybech.

"Leda, že by to bylo se mnou," dodal pak se zahihňáním a rukou vyjel o něco výš. Yoongiho ztěžklý jazyk jen podrážděně mlaskl, na slova se však nevzmohl. Chtělo se mu spát, přestože jeho tělo bylo senzitivní na každý dotek. Jemně se otřásl, když mu Hoseok najednou vyhrnul kousek trička a palcem ho začal hladit po nahé kůži.

Co to děláš, chtěl se zeptat, místo toho se mu však z hrdla vyloudilo tiché zamručení. Hoseok se přitáhl blíž k němu, čelem narazil na jeho, zatímco mu jednu nohu přehodil přes bok. Nyní mu seděl pohodlně v klíně, jedna ruka mizející pod látkou trička, druhá jemně svírající chlapcovu bradu.

"Když jsem sjetej... bývám strašně nadrženej, hyung."

5. …. Na to už Yoongi zapomněl.

 

14 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Stella Sayuri-Enshant Stella Sayuri-Enshant | 7. listopadu 2016 v 10:41 | Reagovat

Hele a kde je jako zbytek...nemám té rada abys věděla
Nedělám si srandu, ta nenávist bude jenom chvíli. Hned jak vstřebám, ze jsi to udělala zrovna v téhle chvíli, tak tu bude zase v klidu. Najit kvalitní dílo, co se dá přečíst, je dneska skoro nadlidský úkol, a tady vim ze ho najdu.

2 Kim Lula Kim Lula | Web | 7. listopadu 2016 v 12:26 | Reagovat

Zbytečnější otázku položit nemohu, obzvláště když neočekávám odpověď, ale: proč mně toto děláš? Já su nemocný člověk, abys věděla! Nicméně... nicméně. Kdybych měla vychválit každé slovo každé věty této kapitoly, byly bychom tu asi trošku déle, než je zdrávo, takže - děkuju za zpříjemnění dne.

3 Tomiko Natsuki Tomiko Natsuki | E-mail | Web | 8. listopadu 2016 v 19:11 | Reagovat

Dobre poviem ti, že tuto poviedku milujem a zároveň mam z nej take divne pocity, že si vždy poviem: Nie, ďakujem...
ale potom aj tak hltám každé jedno slovo! Tak isto milujem tvoj štýl písania poviedok! Ale totálne!

K tejto časti. Ja ho chcem vidiet zhuleneho naživo! Ako fakt! A oboch... a natočiť si ich... Hm...
No asi zmysluplnú vetu odomňa nedostaneš *prepač* . Každopádne som zvedavá na další diel *-*

4 Ami Ami | 10. listopadu 2016 v 22:16 | Reagovat

Bože chudák Yoongi :D ja len dúfam že sa z nikoho z nich nestane nejaká troska alebo čo. Zbožňujem tento príbeh a neskutočne sa teším na pokračovanie. Strašne sa teším na to keď oni dvaja akože sa zaľubkajú do seba:DD každopádne. Ďakujem za dielik, love u.^-^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama