sázka 🌟 ❝jaehyungparkian❞

24. září 2016 v 7:30 | voskii |  day6

seznamte se! tohle sluníčko je součástí jyp skupiny day6 a jestli ji ještě neznáte, rozhodně si je pusťte, vaše uši zažijí orgasmus. (*˘︶˘*).。.:*♡ na kontě mají už dvě alba a obě jsou výborný, trust me.
pro pohlazení duše doporučuji pustit si taky tohle video. 3:) jaeho (to cute blonďaté s brýlemi) můžete vídat i v after school club jako MC. (。>ω<)。
[bude part 2? who knows.]
Mohlo být jen něco málo po šesté, když se blondýn probudil a rozespale se snažil nahmatat tělo vedle sebe. Marně. Druhá polovina postele byla prázdná. Nespokojeně zamručel a pomalu se zvedl do sedu. Kam ten blázen šel tak brzo... mračil se, když se rozhlížel po pokoji. Na zemi nedaleko postele ležela prázdná lahvička ovocného lubrikačního gelu, nad čímž se blondýn zlomyslně ušklíbl. Ať už Jaehyung odešel kamkoli, každý krok ho musel pěkně bolet. Překvapeně vzhlédl, když se ozvalo stisknutí kliky a následné vrznutí dřevěných dveří.

"Jae, zlato... Jaký má smysl brát si na sebe tričko, když ta nejdůležitější část zůstane odhalená?" řekl svým ranním nakřápnutým hlasem místo pozdravu a mlčky přejel chlapcovo tělo očima. Jeho horní polovinu halilo jen volné červené tričko, které mu sjíždělo nevinně z ramene a nechávalo tak světu na obdiv chlapcovu klíční kost. Zbytek byla jen nahá kůže. Ale nestěžoval si. Miloval tělo svého přítele. Hlavně když bylo nahé.

"Briane, zlato... Tobě taky hezký ráno," odpověděl starší ironicky svou plynulou angličtinou, zatímco se k posteli blížil s velikým dřevěným tácem plného jídla. "Kolikrát ti mám říkat, ať mi tak neříkáš? Jmenuju se Younghyun," ohradil se mladší již poněkolikáté. Jenže pro Jaehyunga to nic neznamenalo. Younghyun chlapce sledoval s pozdviženým obočím, příliš pobaven tím jak se snažil udržet balanc, když se po kolenou prodíral dekami, než aby se mu snažil pomoct.

"A to je za co?" kývl na tác, když se starší se syknutím konečně uložil zpátky vedle něho. Starší blondýn protočil panenky. "Vidíš tu prázdnou tubu?" ukázal prstem na pohozenou lahvičku lubrikantu. "A ta sázka? Prohrál jsem..." Mladší chvíli zamyšleně sledoval plastovou láhev. Oh.

"Snídaně do postele celý měsíc plus filmový víkendový maratony?" nadhodil vzpomínanou sázku s malým úšklebkem. "Neměl jsi mě podceňovat, říkal jsem, že vydrží maximálně týden," pokrčil pak nevinně rameny a natáhl se po párátku s napíchnutou jednohubkou. Když uviděl bojovné plamínky v blondýnových očích, neudržel se a začal se smát.

"Promiň, sice v ní ještě stálo, že mě budeš i krmit, ale to můžeme obrátit, na," otočil směr jednohubky k Jaeho rtům, které nabízené sousto se zaváháním přijaly. "Stejně bys udělal všechno proto, abychom to vyplácali. Víš, jak mě teď bolí zadek... Ne - celý tělo?!" postěžoval si pak, zatímco se nechal dál krmit. "A s tím krkem jsi to taky trochu přehnal," dodal pak už o něco klidněji a prsty jemně přejel po tmavých modřinkách. "Jak s tím mám teď vyjít na ulici? A co teprve v práci? Jen si nemysli... Vykostí mě, jen co vejdu do dveří," povzdechl si dramaticky a poslušně přijal další sousto.

Younghyunovi zaškubalo v koutku, přesto si dokázal zachovat vážnou tvář. "Promiň," omluvil se už podruhé a naklonil se ke staršímu blíž. Rty pak přitiskl k měkké kůži na blondýnově krku a něžně slíbal všechny značky v dosahu s vlhkou cestičkou za každým místečkem, jakoby snad spojoval hvězdy na nebi v jedno velké souhvězdí. Nosem zhluboka nasál chlapcovu vůni. Byl cítit po melounu a špetce Younghyunovy kolínské, jelikož tričko patřilo kdysi jemu. Naposledy snad ještě včera. Ale Jaehyungovi slušelo stejně víc.

"Ty si stěžuješ," vydechl s přivřenýma očima, když se nosem mazlil s chlapcovým odkrytým ramenem, zatímco volnou rukou nenápadně sjížděl po jeho břiše níž, "ale kdo by tě nepřehnul, když člověka takhle provokuješ?" zavrněl mu pak do ucha a prsty zatahal za tenkou látku trička. Zatímco rameno zakrývalo už jen ztěžka, nahý klín halilo dokonale. Younghyun tak svým pohybem trochu povytáhl spodní lem a s výrazem tak nevinným, že by se za něj nemuselo stydět ani dítě, Jaehyunga políbil na koutek rtů. "Myslím, že se nemusíš bát. Kdyby se tě náhodou dotkli, akorát by se spálili."

Starší by se zasmál, ovšem to by mu Younghyun nesměl blbnout hlavu. Ačkoli si moc dobře uvědomoval, že to byla jeho vlastní vina, když na mladšího vyrukoval s jeho tričkem a nahým klínem, pořád byl na něj naštvaný. S tím krkem to myslel vážně. Jenže Younghyun se nedal odbýt jen tak. Dokazovala to nejen jeho vyhraná sázka.

"B-Briane," vydechl s úmyslem chlapce zastavit. Místo toho si ale nechal tác s jídlem pomalu přesunout z klína na noční stolek a další co si pamatoval, byly jen Younghyunovy rty na svých.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ante Ante | E-mail | Web | 24. září 2016 v 9:48 | Reagovat

Za tohle už teď (ano, teprve jsem si přečetla předkec) musím hluboce poděkovat, protože sakra tohle je DAY6! Nikdo kromě mě (a já to flákám, řekněme si to na rovinu) na ně nic nepsal. Tohle tu vážně potřebujeme.

Jen tak mimochodem... umírám tu u toho? Díky? Ahoj?

Oh... a když už jsme u DAY6 - slyšela jsi jejich cover na This Song? A navíc ten Brianův příběh k tomu byl dokonalý, když to kluci brali tak dvojsmyslně (poor Dowoonie).

2 voskii voskii | Web | 25. září 2016 v 13:09 | Reagovat

[1]: při tom jsou takovým skvělým materiálem. (´꒳`)

mám celý playlist jen s jejich covery, hehe~ >D

3 Choi Miu Choi Miu | 28. září 2016 v 6:54 | Reagovat

Je 6.48 a já zrovna dočetla tohle... Po přečtení jack off jsem řekla, že bych měla jít opravdu spát. He. Já půjdu... opravdu... za chvilku...

Miluju DAY6. *~* A protože je tohle první povídka na ně, co jsem přečetla, můžu spokojeně umřít, jelikož je to úplně dokonalý. Stejně jako vše, co jsem dosud na tomhle vražedný, sadistickým blogu četla. :3 Stejně to miluju a roluju se po posteli s těžkým stupněm fangirlingu...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama