sleepless night 🌟 2jae

26. srpna 2016 v 19:20 | voskii |  got7

got7 // 2jae // oneshot // fluff (?)
831 w"Hyung, už to skončilo, hni se trošku," zamumlal hnědovlasý chlapec rozespale. Už přes dvě hodiny byl uvězněný v chlapcově objetí - dvě hodiny v týž poloze v jaké si ho starší přitáhl hned na začátku filmu k sobě. Zprvu to bylo pohodlný, to mu ještě Jaebum neslintal za krk, ale už po hodině ho začalo brnět v nohou a gauč se stal vězením. Minimálně pro Youngjaeho. Jaebum totiž vypadal víc než spokojeně.

"No tak, hyung." Mladší zaklonil hlavu, aby viděl staršímu chlapci do tváře. Pohled v jeho očích zjihl, Jaebum byl už dávno v říši snů. Pravidelně oddechoval s pootevřenou pusou s mladším vklíněným mezi svými údy coby plyšový medvěd v lidském vydání. Youngjae měl chuť hlasitě zavýskat nad tím jak roztomile Jaebum zrovna vypadal. Kdyby tak měl po ruce telefon - hned by si pořídil pár fotek. Takhle se vzmohl jen na vnitřní rozplývání se a povzdech plný lítosti. Protože tohle bylo rozhodně na novou tapetu. Jaebum vs. Coco - 1:1. Z toho by měl určitě hroznou radost, našpulil rty, zatímco zlehka přejížděl prsty po Jaebumově paži.

Starší se zamrvil pod šimravým dotykem a s otráveným zamručením otevřel oči. "Youngjae, nevidíš, že spím?" zachraptěl s mlasknutím. Mladší se zatvářil ublíženě. "Hyung! Usnul jsi ani ne v půlce filmu!" vyčetl mu okamžitě. Proč byl takový? Všechno co chtěl, byl jen společně strávený večer. A co dostal místo toho? Zážitek z filmu nulový, protože užít si romantickou komedii, když se nemůžete ani hnout a po krku vám tečou sliny vašeho spícího partnera? Nemožné. Místo toho se celé dvě hodiny snažil ležet v klidu a moc se nehýbat, ačkoli potřeba odskočit si na záchod byla urgentní, ale Youngjae bohužel neměl to srdce staršího rušit. Navíc, kdy jindy ho Jaebum takhle objímal?

"Ahhh, vážně?" snažil se Jaebum zahrát překvapeného. Ne že by mu to šlo. Hnědovlásek mu věnoval kamenný výraz a začal se vymotávat z jeho sevření. S hlubokým povzdechem pak utekl na záchod, aby dal svému močovému měchýři konečně patřičné uvolnění.


Naštvaně si prohlížel svůj odraz v zrcadle. Než si zapnuli film, povedlo se mu na sebe vylít celou sklenici sladké ulepené limonády, div se nerozbrečel. Měl to být jejich první filmový večer a Youngjae? Zatím se ukázal jenom jako nemehlo. Budižkničemu. To kvůli němu se Jaebum pořezal, když sbíral sklo z podlahy, zatímco vedle něj jenom tupě stál a soukal ze sebe omluvy. Jaebum ho pak sice okamžitě poslal do sprchy spolu s čistým oblečením z vlastní skříně a ujišťoval ho, že se nic nestalo, ale Youngjae se i přesto nemohl zbavit pocitu, že tím zkazil celý večer.

Teď tu stál v Jaebumovo tričku ve kterém se pomalu ztrácel a v tmavých volných teplácích, kde si šlapal na paty. Netušil, proč mu dal zrovna takhle volný oblečení, když měli podobnou velikost, ale byl mu vděčný, že ho nenechal v mokrém tričku a džínech. Ledabyle si utřel ruce do ručníku a pomalu se vrátil zpátky do pokoje.


"Asi... bych měl jít domů, film už skončil." řekl, aniž by se na Jaebuma podíval a přešel k topení, na kterém měl své ušpiněné oblečení. "Přinesu ti tvoje věci zítra, až to vype-" nestihl doříct, když se kolem jeho pasu omotaly dvě paže. "Nebo je chceš t-teď?" vysoukal ze sebe koktavě. Na rameni ucítil horký dech a následný měkký dotyk Jaebumových rtů. "Nikam nechoď." Jeho hlas zněl sice trochu huhňavě, přesto dostatečně nahlas, aby vyslal mladšímu chlapci mráz po zádech. "Ještě zůstaň." Ztěžka polkl. Proč zněl tak naléhavě? Připadal si, jakoby si měl vybrat mezi něčím důležitým. "A nebuď naštvanej... No tak, Youngjae-yah!" zalomcoval jím zlehka a pomalu si chlapce otočil čelem k sobě.

Youngjae několikrát zaraženě zamrkal. Celou dobu se cítil, že to on zkazil celý večer a pak mu Jaebum řekne, aby nebyl naštvaný? Možná, že si i zasloužil, když mu Jaebum usnul a nechal ho, aby se na film díval sám. "Chtěl jsem koukat na horor," přiznal se Jaebum váhavě, "když jen tak ležíme, je to nuda." Bylo to snad poprvé, kdy viděl, aby se před ním starší ošil. "Ale protože vím, že se bojíš až moc, nechal jsem tě vybrat..." zamumlal pak o něco tišeji a zvýšil stisk na Youngjaeho bocích. Awwww! Měl chuť po něm okamžitě skočit a zasypat ho polibky.

Jaebum se obětoval a nechal ho vybrat! Jaebumovi na něm záleželo natolik, že ho nenutil dívat se na horor! Jaebum ho... měl asi vážně rád. Zbožňoval Jaebuma. Celý červený se rukama natáhl blíž a uzavřel tak mezi nimi i tu malou mezeru. S nepatrným ostychem pak uvěznil Jaebumův spodní ret mezi svůj a v krátkém pohybu jej políbil. V objetí ho pak nasměroval k pohovce, a když se pohodlně usadil na jeho klíně, zhluboka se nadechl. "Když mě budeš hlídat a držet a neusneš, budeme koukat na horor." Pořád nevěřil, že s tím právě souhlasil, ale na couvnutí bylo už pozdě. "Tak to tu asi budeš muset zůstat až do rána," mrkl na něho Jaebum s úsměvem, "vybral jsem totiž ty nejhorší."

Dobře, možná že se ho přeci jen snažil potrestat.
 

10 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Nana Nana | Web | 26. srpna 2016 v 19:34 | Reagovat

awwwwwwww neveríííííím 2JAE!!! <3 Neskutočne tento párik milujem oni sú tak ňuňatý ako sa majú radi :3 Viem si presne predstaviť ako si Youngjae vyberá koho si dá na pozadie Coco vs Jaebum :3 ťažké rozhodovanie!!
Úplne si ma ale tou poviedkou potešila °>ww<°

2 voskii voskii | Web | 26. srpna 2016 v 23:52 | Reagovat

[1]: ٩(●ᴗ●)۶ ❗❗❗ já mu tu volbu příště trošku ulehčím~
[a plánuju jich víc, fufu. ≧◠‿◠≦✌]

3 Ante Ante | E-mail | Web | 27. srpna 2016 v 19:27 | Reagovat

Tak já si tu přemýšlím nad 2JAE a ty tohle. Já tu prahnu po DAY6 a ty takhle? Ženo, měli bychom si tu něco vyjasnit a to že sakra - ne, nelez mi do hlavy!

Asi to první čím jsi mě zabila, byl fakt cute nemehla Youngjaeho. Pak ten Jaebum. A malinko představa těch dvou...agh!!! A pak to... všechno... ugh...

(mimochodem názor na NCT DREAM? za samostatný článek bych se nezlobila ^^~)

4 Ady Ady | Web | 3. října 2016 v 21:13 | Reagovat

Asi tu právě umírám.. asi určitě.. Omg, tohle bylo tak cuuuuteeee!!!!! Bože, jak já tyhle dva miluju.<3<3<3 Takže hned, když jsem viděla fanfikci na ně, musela jsem si ji přečíst. A fakt jsem asi právě umřela. Máš mě na svědomí, holka.🙈

5 Jaera Jaera | Web | 9. října 2016 v 9:37 | Reagovat

OH!!!
Asi jsem právě začala slintat taky :D
Cute

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama