needy — pt.2

19. srpna 2016 v 21:58 | voskii |  bangtan boys

bangtan // taejin // pwp // smut
2 025 w

omg, co jsem to zas přivedla na svět. jako bych tu nebyla. (〃▽〃)
[beru když tak reklamace]Taehyung věděl, co dělal. Nebylo to zas tak dávno, kdy se přistihl při prohlížení blondýnova těla déle, než by měl spolu s myšlenkami, které lze označit, přinejlepším, za nemravné. Nepochyboval však, že Seokjinova široká ramena byla přímo stvořena k tomu, aby někoho - třeba Taehyunga, uvěznila mezi stěnou, zatímco by si jeho dlaně s dlouhými štíhlými prsty hledaly cestu po nahé kůži Taehyungova hladkého břicha. Anebo jaký by to byl pocit být sevřen mezi těmi mléčnými, jemně vypracovanými stehny a být laskán sladkými slůvky Seokjinova horkého dechu těsně u ucha. A co teprve ty růžové, hříšně nafouklé polštářky, které ze sebe každou chvíli vypouštěly řadu chabých vtipů, čímž přímo volaly o to, aby je někdo - třeba Taehyung, umlčel? Takové myšlenky se mu proháněly hlavou, když škvírou mezi dveřmi sledoval, jak se starší chlapec svlíkal, aby za chvíli zmizel v páře horké sprchy a Taehyung musel pak s těžkou erekcí čekat, dokud nebude hotový a neuvolní mu tak koupelnu, aby se o svůj problém mohl v klidu postarat sám.

Jenže... to už se mělo brzy změnit. Taehyung hodlal svým fantaziím vdechnout život a Seokjin nevypadal, že by se jeho nápadu bránil. Naopak - nyní před ním seděl jako zmatené štěně a s očima otevřenýma široce dokořán sledoval, jak obaluje své prsty vlastními slinami. Pobaveně mu škublo v koutcích, přesto v sobě našel tolik kontroly, aby se nad blondýnovo roztomilým výrazem nerozesmál. Všiml si, jak si rukama nervózně překrýval znatelně naběhlý klín, zatímco na něj upíral skelné oči s rubínovým ruměncem na líčkách. Daleko od toho sexy Seokjina, kterého si představoval, když se sám sebe dotýkal v malé koupelně, mezitím co se volnou rukou snažil tlumit jakýkoli hlasový projev, který se dral ven. Místo toho tu měl zaskočeného, nervózního a přesto atraktivního blondýna s mateřskými sklony, který se marně snažil schovávat svůj chtíč v tenkých kraťáscích.

Pomalu zavřel pusu, rty pevně obemknuté kolem svých nasáklých prstů, které zakrátko s hlasitým mlasknutím uvolnil s cílem podráždit tak smysly nevinného Seokjina, který vše poslušně sledoval se zatajeným dechem. Sladce se na něho usmál, nechal ho vlézt mu přímo do pasti. Elegantně přenesl váhu na kolena a dal nohy od sebe. Neváhal, pomalu sjel rukou níž až ke svým hladkým půlkám. Mokrým ukazováčkem pak obkroužil svůj vstup a nedočkavě si skousl ret, když ho zastudil vzduch v šlépějích vlhkých slin. Jindy by tolik trpělivosti neměl, nyní však chtěl, aby si jeho malé představení užil hlavně Seokjin. Proto, místo toho, aby prstem konečně zajel dovnitř a dopřál si tak známé plnosti, se ještě notnou chvíli jednoduše dráždil. Neostýchal se ze sebe vydat hluboký, přesto jemný sten, který blondýnem slušně otřásl. Pomalu totiž začal cítit, že už déle prostě nevydrží. Jeho hlava si sice možná ještě plně neuvědomovala, k čemu celá situace vedla, Seokjinův zcela tvrdý a pulzující penis věděl možná až příliš.

"To nedělej." Zmučeně vydechl, když se do něj Taehyungova slova zakousla jako frustrace, kterou prožíval. Ostrá a nemilosrdná. Ruku, kterou si už zajížděl pod lem svých kraťásků, zase pomalu vytáhnul. Cítil však povědomé mokro, jak se mu nedočkavé kapičky touhy hromadily na špičce penisu a pomalu se vezly dolů po vystouplých žílách, prosíc o pozornost. Zbytek, co takové štěstí neměl, se jednoduše vsákl do slabé látky, která demonstrativně přilnula k citlivé pokožce ještě víc a znemožňovala tak i tomu slabounkému tření, kterým si Seokjin pomáhal, byť ho přivádělo k šílenství stejně jako zakázaná potřeba si klín promnout. "Mám pro tebe něco lepšího než tvojí ruku, hyung." A s tímto příslibem poslušně složil obě dlaně do rozestlaných dek.

Taehyung se sám pro sebe spokojeně usmál a konečně, po dlouhém dráždění, vsunul první prst do své dírky rozkoše. Cítil, jak se mu na břiše napjaly všechny svaly, zatímco se mu v hrdle zasekl dech. "HnnNn..." vydechl slabě, když se uvolnil a nechal svůj prst zajet hlouběji. Známé teplo úzkých stěn jej okamžitě hladově spolklo. Taehyung zhluboka nasával vzduch nosem, zatímco si, už ze zvyku, přejížděl líně po spodním rtu jazykem a přivřenýma očima sledoval nadrženého blondýna před sebou. Nečekal a s táhlými přírazy otáčel a hýbal prstem uvnitř sebe. Po chvíli konečně přidal i druhý, jehož vlhkost už zeslábla, ale přesto hladce rozevřel Taehyungův vstup a za chvíli laskal sametové stěny spolu s prvním prstem. "Líbí se ti to, hyung?" zavzdychal pak sladce a ani se nesnažil potlačit následující hlasité zasténání, když narazil na onen citlivý uzlíček nervů hluboko uvnitř sebe.

Seokjin polkl. Jestli předtím pociťoval mokro, nyní to byl oceán. S hladovým pohledem přímo hltal scénu před sebou. Taehyung byl takový provokáter. Seokjin měl pocit, že by se mohl na místě udělat, aniž by se sám sebe dotkl jen z toho pohledu. "Tae, prosím," zakňučel doslova a jen stěží se překonával, aby se po mladším jednoduše nevrhl. Taehyung se usmál. Nevinně, cudně. Seokjin šílel. "Máš štěstí, že jsem se rozhodl být dneska takhle velkorysý. Myslel jsem to vážně, když jsem řekl, že se o tebe postarám, hyung. Jenom ještě chvilku počkej." S těmito slovy a pohledem nasáklým chtíčem, zvýšil tempo svých přírazů a táhle zasténal. Tepající erekce, jejíž temně růžový žalud volal o pozornosti spolu s čirým preejakulátem, sebou nedočkavě škubla pokaždé, kdy prsty zavadil o svou prostatu. Celou dobu se Seokjinem udržoval oční kontakt, sledujíc rostoucí vášeň v jeho očích. Tady je ten Seokjin, kterýho chci, pomyslel si a pomalu, aby ho nevyplašil, ze sebe vytáhl oba prsty a po všech čtyřech doťapkal až k blondýnovi. "Pohodlně se polož, hyung" zašeptal mu do rtů, než něžně olízl jejich naběhlé kontury a nechal se na chvíli pohýčkat jejich perfektní měkkostí.

Starší chlapec se zachvěl a nechal se zatlačit do matrace. Taehyung měl ve tváři pořád svůj nepředvídatelný kočičí výraz, zatímco mu, konečně, stahoval zbytek oblečení dolů, aby mohl na chvíli tiše obdivovat Seokjinovu chloubu. Tohle za chvíli budu mít v sobě. Už jen při té myšlence ho zamrazilo. Chtěl to. A chtěl to co nejdřív. Aniž by se ostýchal, objal chlapcův penis v dlani a palcem jemně rozetřel tekutinu na samém vrcholku. Seokjin se zostra nadechnul, odolal však nutkání do Taehyungovy ruky přirazit a místo toho jen poslušně sledoval jeho počínání. Taehyung mu dál kroužil po žaludu, po všech těch citlivých místech protkaných jemnými nervy, zatímco pomalu sjížděl k uzdičce, kterou něžně polaskal, než pokračoval po celé délce až k samotnému kořeni. Aby si sex udělal příjemnějším, sklonil se k blondýnovu klínu a aniž by s ním přetrhl oční kontakt, obemknul své vlhké rty kolem rudé špičky. Seokjin, opíraje se o lokty, fascinovaně sledoval, jak pomalu mizí v chlapcově drzé pusince.

Cítil laskání a péči Taehyungova horkého jazyka, zatímco si jím plnil tváře a bral si jej hluboko do krku, aby nevynechal jediné místečko suchým a nedotčeným. Chvíli ho jen hravě nasával a provokoval mučivým lízáním, jakoby držel v ruce obyčejný nanuk, než jazykem přisátým k vystouplé žíle, zase pomalu vypouštěl Seokjina z pusy a ignoroval nespokojené zamručení, když staršího chlapce zahalila zima. Spokojeně si prohlížel jeho penis, který se jen leskl od jeho slin a pohodlně se usadil na Seokjinovo podbřišku. Koleny objímaje jeho boky se nastavil tak, aby měl co nejpohodlnější pozici a se Seokjinovým tepajícím penisem v dlani se dostatečně snížil, až se vlhký žalud dotýkal jeho zvrásněného vstupu. Nedočkavě si skousl ret a s pohledem přikovaným k chlapci pod sebou začal opatrně sjíždět dolů.

Seokjin cítil, jak se pomalu noří do neznámého tepla úzkých stěn Taehyungova kulatého zadečku a spokojeně mručel, když ho až sadistická úzkost objímala po celé délce. Nově objevená senzace v podobě nahéhoTaehyunga ve svém klíně, ho nutila k chlapci zvednout dlaně a jemně jej stisknout a polaskat na bocích - chtěl větší kontakt, víc Taehyunga. A pak se chtěl mazlit. A líbat ho na rty, dokud celé nezrudnou a nenapuchnou. A hladit a hýčkat jeho snědou pokožku společně s Taehyungovým horkým dechem na svém krku a...

"Ahnnhn, Tae," protáčely se mu oči rozkoší, když se mladší chlapec začal bez varování hýbat. Dlaněmi se opíral o Seokjinovu širokou hruď, zatímco tiše vzdychal do horkých polibků, kterými najednou obsypával celý jeho krk. Seokjin rozhodně prošel vstupním testem. Dosedl na chlapce až po kořen a s posledním polaskáním na krk se přisál na jeho rty. Začal ho hrubě líbat, zatímco si zvykal na blondýnovu velikost. Seokjin se mu snažil vycházet vstříc navzdory tomu, že sám upřednostňoval spíš sladké a neuspěchané polibky, ale tak moc se nechal unést atmosférou, že by se uvolil k čemukoliv, co by na něj mladší vytáhl. Jednou dlaní zajel Taehyungovi do vlasů a za zátylek si ho přitáhl blíž, zatímco druhou dlaň položil na jeho pas a zkusmo pohnul boky. Vyloudil tak z chlapce chraplavý sten, jehož odezvou mu bylo jemné zachvění po celé Seokjinově páteři. Zopakoval proto pohyb a tiše sledoval Taehyunga, který se pomalu narovnal a změnil svou polohu tak, že se rukama opíral o Seokjinova lýtka, zatímco od sebe drze rozevřel kolena, čímž dal staršímu chlapci na obdiv svůj klín a chodidly se zabořil do měkké matrace podél chlapcových žeber.

Seokjin vydechl nad tou podívanou a dlaněmi se zapřel o Taehyungova pokrčená kolena, aby se mohl zhoupnout v bocích a polaskat onen uzounký prostor, který ho do sebe tak hladově přijal. Pokračoval s jemnými přírazy, aniž by z něj vyšel víc jak o třetinu své délky a se zatajeným dechem sledoval, jak se prohnul v zádech kdykoliv, kdy zajel o něco hlouběji. "V-Víc, hyung," zavzdychal Taehyung a s větší váhou se opřel do rukou. Když Seokjin velkoryse vyšel vstříc jeho prosbě, nazdvihl se, až z něj starší málem vyklouzl a netrpělivě mu vyšel naproti s tvrdým přírazem. Seokjin překvapeně zalapal po dechu, když v jedné vteřině ztratil těsnost kolem sebe, aby byl za okamžik zase nemilosrdně sevřen v horkém prostoru. Taehyung ze sebe vydal hluboké zasténání a nepřestával v pohybu. Cítit, jak jej Seokjinův penis zaplňuje v každém možném úhlu znovu a znovu, bylo něco, po čem toužil už dlouho. Zanedlouho, mu však začalo nepříjemně pnout ve stehnech, jak si udával vlastní tempo, a tak se rukama natáhl po chlapcových ramenech a jedním pohybem ho donutil, aby si vyměnili pozice.

Blondýn byl nyní vtěsnán mezi Taehyungovýma nohama, zatímco mladší chlapec s čelem lesknoucím se od potu sledoval Seokjina zpod polštářů. Seokjin ho začal hladit po stehnech, pokračujíc níž, aby ho zakrátko donutil pokrčit kolena a mohl si tak přehodit jeho nohy přes ramena. Se spokojeným výrazem se pak nahnul k Taehyungovi a horkým dechem mu šeptal do ouška, zatímco se houpal rytmicky v bocích a nutil ho tak mu tiše vzdychat jeho jméno do ohbí krku. Brzy měl ale Taehyung dost Seokjinovy provokace a jemného zacházení, a tak prsty zajel do změti blonďaté a nedbalým přitažením za vlasy donutil Seokjina, aby se na něj podíval. "Udělej. Mi. To. Pořádně." Dával si záležet na tom, aby každé slovo pečlivě oddělil, aby starší pochopil a na to hrubě nasál jeho spodní ret. Seokjin hlasitě zasténal a jako poslušný hyung Taehyunga vášnivě políbil, než se znovu, pohodlněji, usadil mezi chlapcovýma nohama, které mu stále ležely na ramenou a bez varování začal do Taehyunga agresivně přirážet.

Tohle je můj styl, pomyslel si Taehyung, když v extázi zakláněl hlavu a vystavoval tak na obdiv svůj sametový krk. Otevřel pusu v němém výkřiku, když se starší konečně otřel o onen citlivý bod, který mu do těla posílal vlny rozkoše a nepřestával jej dráždit, kdykoliv se pohnul. Hlasitě křičel jeho jméno, dokud z něj nevycházely jen ochraptělé zvuky a nehty se zatínal do měkké kůže Seokjinových zad. Cítil, jak mu až bolestně pulzuje v klíně, natáhl se proto rukou mezi jejich zpocená těla a začal se uspokojovat v tempu rychlých přírazů. Připadal si, jakoby se měl každou chvíli vypařit. Ignoroval, jak se pod nimi klepala dřevěná postel, to co vnímal, byla jen zoufalá touha po uvolnění. Seokjin sám měl problémy držet rytmus a netrvalo dlouho, když se zničehonic nahnul těsně nad mladšího chlapce a s agonistickým kousancem do ramene, se udělal hluboko do něho. Taehyung neměl čas zakňučet bolestí, když se Seokjin tak velkoryse zakousl přímo do kosti, a místo toho se silně stáhnul kolem čehosi, co kdysi Seokjina připomínalo a s němým výkřikem se udělal mezi jejich břicha.

Zatímco oba chlapci v objetí upadali do hlubokého spánku, na druhé straně zdi se šedovlasý chlapec potýkal s jiným problémem - jak měl teď usnout s plně naběhnutou erekcí?

 

10 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Kim Lula Kim Lula | Web | 20. srpna 2016 v 19:02 | Reagovat

...já bych mu šla pomoct s jeho _plně naběhnutou erekcí_, ale mně samotné dost agresivně stojí, takže...

2 Ante Ante | E-mail | Web | 20. srpna 2016 v 20:01 | Reagovat

Seokjinův penis je více informovaný než jeho mozek. Nevím jestli se mám smát nebo brečet.

3 voskii voskii | Web | 21. srpna 2016 v 2:10 | Reagovat

[1]: a proč nezkusit vzájemnou výpomoc, to je větší sranda ( ͡° ͜ʖ ͡°)

[2]: praktikuji obojí naráz — funguje

4 Ami Ami | 21. srpna 2016 v 14:41 | Reagovat

Predstavila som si takto Seokjina, zaujímavé, som zvyknutá na tu malú rozkošnú a ochraniteľskú guľku čohosi a zrazu toto, žijem pre to. Akože ja by som mu hneď šla pomôcť z jeho naběhnutou erekcí, lol. Bolo to skvelé tak ako vždy všetko od teba, heh.

5 Hotaru Hotaru | Web | 21. srpna 2016 v 18:01 | Reagovat

Už asi hodinu po vydání jsem to tu viděla. Nemohla jsem si to přečíst, protože jsem byla u kamarádky a úplně jsem nechtěla, aby viděla, že čtu porno. TAKOVÉ MUČENÍ, CHUDÁK JÁ.
Moje imaginární erekce už pomalu dorostla Taehyungových rozměrů. Za to můžeš ty! To je taaaaaaaaaak dokonalé. A ten konec je taaaak slibný, co se týče pokračování... ŽE?!
Děkuju za skvělou povídku, moc se povedla!

6 magical-miracles magical-miracles | Web | 18. října 2016 v 22:27 | Reagovat

Jednim dechem jsem precetla oba dily a mit penis, nekontrolovane bych si ho honila snad uz po padesate, ze bych ho  sedrela z kuze xD
Jako toto... to... to bylo uchvatne!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama