needy — pt.1

15. srpna 2016 v 1:32 | voskii |  bangtan boys

bangtan // taejin // pwp // smut
2 006 w

další bangtan, omlouvám se. taky další porno, pardon. ┐(´д`)┌ na mou obhajobu - je to starší povídka, vlastně váhám, zdali ji vůbec zveřejnit, ale je pozdě a komu by se chtělo přemýšlet, hm? ƪ(‾ε‾")ʃ part dva pro jistotu ještě u mě.
navíc, taejin for life. [shippuje je, mimo mě, vůbec někdo?]Už usínal, když se ozvalo jemné zaklepání na dveře. Otráveně zamručel a zavrtal se hlouběji do matrace. Nemůže mít aspoň v noci klid? Po chvíli se ale klepání ozvalo znovu, naléhavěji. Seokjin si povzdechl a pomalu se posadil. Odhodil slabou deku a líným krokem došel ke dveřím pokoje. "Jsou tak tři ráno," zamumlal ospale, když otevřel. Překvapilo ho, když za nimi objevil Taehyunga. "Tae?" svraštil obočí a ustoupil, aby druhý chlapec mohl vejít.

Taehyung se omluvně usmál a jako kočka se protáhl kolem staršího chlapce. "Promiň, hyung, vzbudil jsem tě?" zeptal se rozpačitě, zatímco si sedal na rozestlanou dvojlůžkovou postel. Blondýn se ušklíbl a zavrtěl hlavou. "Co se děje, Namjoon zase chrápe?" usmál se pak na mladšího soucitně a otočil se ke stolu, na kterém ležely jeho věci. "Počkej, měl bych tu mít nějaký špunty. Vozím je s sebou pořád - nikdy nevíš, s jakým individuem zůstaneš trčet na hotelu," zamumlal a začal se přehrabovat v taštičce s hygienou.

Taehyungovi zacukalo v koutcích. Jin byl opravdu jako něčí matka, vždy měl všechno po ruce a kdykoliv jste za ním mohli přijít. Jin nikdy neříkal ne. A toho se Taehyung rozhodl využít. Pomalu si skousl ret, zatímco očima přejížděl po blondýnově štíhlé postavě. "Vlastně jsem tu kvůli něčemu jinýmu..." ozval se pak s rukama zapřenýma o matraci. Kolena měl mírně od sebe a kočičíma očima se vyzývavě zadíval Seokjinovi do tváře. Potom se líně rozhlédl po hotelovém pokoji, jakoby snad obdivoval jeho exteriér, než se zhluboka nadechl.

"Víš, jak jsi říkal, že kdybych měl jakýkoli problém..." promluvil svým hlubokým hlasem, "tak můžu přijít?" Jin jen přikývl a přistoupil k Taehyungovi blíž. "Tak co se děje?" zeptal se pak trpělivě. Rád mu pomůže s čímkoli, s čím měl problém. Od toho tu přeci byl, měl by nabídnout pomocnou ruku mladším. Taehyung se zhluboka nadechl a olízl si suché rty. Srdce mu zoufale bušilo do prsou. On to ale sakra potřeboval. Frustrace, která v něm v posledních dnech rostla, ho k tomu nutila.

"Klekni si."

"...Eh?" vydechl blondýn nechápavě. Taehyung rozevřel kolena víc od sebe a vysunul bradu. "Mám problém a chci, abys mi s ním pomohl, hyung," řekl pomalu a znovu si skousl ret. Seokjin polkl a zčervenal, když mu došlo, co tím myslel; co po něm chtěl. Rozpačitě se ošil a rukou si zajel do už tak rozcuchaných vlasů. "Tae, tohle..." zavrtěl mírně hlavou, zatímco se díval všude, jen ne na Taehyunga.

"Hyung, prosím," zašeptal mladší naléhavě. "Nikdo se to nedozví, bude to jen mezi námi." Jin polkl a pomalu zvedl hlavu. "Proč si s tím... neporadíš sám?" Mladší se krátce zasmál. "Honím si skoro každej večer. Sám." V Seokjinovi hrklo, když od Taehyunga uslyšel podobná slova. "A teď prostě chci, abys mi ho vykouřil. Je to takovej problém, Seokjine?" zakňučel pak a frustrovaně se začal hladit po rozkroku. "Anebo... si můžeme pomoct vzájemně." Taehyungovi zajiskřilo v očích. Tenhle nápad se mu začal líbit čím dál tím víc.

Pomalu se zvedl z postele a přistoupil ke staršímu. Blondýn se jen zachvěl, když se kolem jeho pasu obmotaly dvě štíhlé paže. "Taky ti můžu udělat dobře," zamumlal Taehyung, jen několik centimetrů od Seokjinovy tváře. Hladově si prohlížel jeho plné rty, zatímco ho jemně hladil po zádech. Starší nebyl schopen jakéhokoliv pohybu. Cítil, jak se k němu Taehyung naléhavě tiskne, zatímco ho jeho horký dech šimral ve tváři.

Taehyung chvíli čekal, zda ho třeba neodstrčí, a když se tak nedělo, naklonil se a jemně se přisál na jeho růžové rty. Začal ho pomalu líbat, dával však pozor, jestli neucítí jakýkoliv odpor. Jinovo srdce vynechalo úder a celým jeho tělem projela vlna mravenčení. Instinktivně zavřel oči a - pane bože, Taehyungovy rty byly tak měkké - začal chlapce líbat nazpátek. Cítil, jak se mladší do polibku usmál a tlumeně zavrněl, když mu po spodním rtu přejel jazykem. Po páteři mu přeběhl elektrizující mrazík. Mírně pootevřel rty a nechal Taehyunga, aby pozvání využil. Mladší začal okamžitě prozkoumávat Seokjinova ústa; hravě mu přejížděl po rtech; tančil s jeho jazykem a spokojeně mručel, když mu blondýn vycházel vstříc. Po chvíli jeho jazyk uvěznil mezi rty a nasál. Seokjin mu zvláčněl v náručí, cítil, jak se prostor v jeho kalhotách pomalu zmenšoval. Cítil se trapně, zato Taehyung vypadal víc než pohodlně.

"Tae," vydechl, když se jejich rty konečně rozpojily. Jemně ho odstrčil a navedl zpátky k posteli, na kterou ho zatlačil a sám si kleknul na chladnou podlahu. Mysl měl zastřenou, vlastně jednal, aniž by přemýšlel. Taehyung se vítězně usmál a znovu se zapřel o matraci. Nechal Seokjina, aby mu s jemným třasem uvolnil knoflík a zip a lehce se nazdvihl, aby mu mohl úzké džíny stáhnout dolů. Správně, "udělej mi dobře, hyung," zašeptal a prsty zajel do Jinových blonďatých vlasů. Stačí tak málo...

Starší si nervózně přejel jazykem přes rty, když si prohlížel chlapcova nahá tónovaná stehna, přesto hladká jako samet. Neodvážil se mu pohlédnout do očí, když ho pomalu zbavoval spodního prádla. Taehyung si mezitím vlhčil jazykem rty a nedočkavě jej zatahal za vlasy. "Neboj, hyung, potom ty." Seokjin v duchu splašeně zavýskal a snažil se příliš nejančit, jenže Taehyungův hluboký hlas mu pokaždé dokázal zvednout všechny chlupy na těle. A představa, že by mu šeptal do ucha? Ovládej se.

Blondýn pomalu vydechl a v dlani váhavě stiskl Taehyngovo chloubu. Chlapec se pod jeho dotykem zachvěl a trhaně vydechl. Až příliš dlouho spoléhal jen na svou ruku a představy. Teď už nemusel. Teď už měl důvod sténat Seokjinovo jméno. Jeho dlouhé prsty objímaly jeho penis, jakoby k tomu byly stvořeny. Pomalu stahovaly předkožku a nutily ho tvrdnout ještě víc.

Jin fascinovaně sledoval Taehyungovu zavrácenou tvář a jak mu poskočil ohryzek pokaždé, kdy svou dlaní sjel po celé jeho délce. Palcem mu kroužil po špičce, než ji s roztřeseným výdechem políbil a vsunul mezi své vlhké rty. Horko, které Taehyunga záhy objalo, ho donutilo zalapat po dechu a roztáhnout víc nohy. Tiše zasténal, když se díval, jak pomalu mizí mezi napuchlými polštářky štěstí. Blondýn mu nejdřív věnoval pár zkušebních kočičích líznutí, než začal pomalu sjíždět dolů, svým mokrým jazykem přisátým k vystouplé žíle.

Seokjin se snažil nezakuckat a pojmout co nejvíc. To co zbylo, jednoduše objal dlaní, zatímco jazykem kmital po celé ploše uvnitř svých úst. Taehyung už držel chlapcovo hlavu v obou svých dlaních a jemně ho zatahal za vlasy pokaždé, když ho podráždil na citlivém místě. Ostře se nadechl, jakmile ho začal sát a boky instinktivně vyrazil vpřed. Seokjin působil amatérsky - vůbec, pravděpodobně dělal něco podobného poprvé. Tedy určitě. Taehyung se však cítil poctěn; to on byl první a pravděpodobně to byl i on, kdo mu podobnou laskavost jako první oplatí.

Se zastřeným pohledem sledoval scénu před sebou. Už jen to, že ho tu kouřil právě Seokjin, Taehyunga slušně vzrušovalo. S úsměvem pozoroval jeho počínání - vlastně to bylo docela sladké. Když mu Jin ale pohled najednou opětoval, neudržel se a znovu si olízl již vlhké rty, zatímco svůj stisk zesílil a chlapcovu hlavu si tak přitlačil hlouběji. Seokjin zamručel a okamžitě tak vyslal vibrace do jeho klína. Taehyung zasténal nad novou senzací a doufal, že to blondýn zase zopakuje. Starší se ale místo toho snažil potlačit dávicí reflex, zatímco Taehyungův penis lačně přirážel hluboko do jeho krku, jehož stěny se kolem něho nebezpečně stahovaly.

"To je ono, zlato," zakňučel Taehyung, myslí už napůl jinde, když ucítil známé šimrání v podbřišku. Seokjinovi přeběhl mráz po zádech - ne jen nad tím, jak ho Taehyung právě nazval, ale hlavně nad pohledem, který se mu dostával; Taehyung měl už nyní pevně sevřená víčka, pusu pootevřenou, zatímco jazykem si líně přejížděl po spodním rtu a v pěstičkách svíral pramínky blonďatých vlasů. Z pusy mu sem tam uteklo zamručení, či hluboký sten, zatímco mu nedočkavě tepalo v klíně.

Seokjin se pomalu vracel zpátky k agresivně rudému žaludu, prsty hladil a slíbal všechny vystouplé žíly a na pár vteřin vsál i Taehyungovo citlivá varlata, načež palcem agresivně podráždil uzdičku. A Taehyung se mohl zbláznit. "Na to, že to děláš prvně..." zavzdychal zmučeně, "ti to jde, hy- hyung." Jin se usmál a pustil jeho varlata z pusinky, než jazykem vyjel po spodní straně až k žaludu a Taehyunga začal bez varování tvrdě sát. Když ho s mlasknutím vypustil, jazykem šikovně zajel do štěrbinky na samém vrcholku. Všechno bylo doprovázeno hlasitým mlaskáním a srkáním, zatímco se Taehyung snažil nesténat moc nahlas, protože... No, netušil, jak moc propustné stěny hotelu byly.

Sám Seokjin byl až bolestně vzrušený, že si musel jednou rukou nenápadně zajet do svých kraťásků na spaní a začít se masírovat alespoň tak. V Taehyungovo penise to ale najednou zaškubalo a než stačil překvapený blondýn zareagovat, hořké sperma se mu už rozlévalo po jazyku, jeden pramínek mu utíkal z koutku po bradě dolů.

"Spolknout."

Hrklo v něm nad mladšího přísným, přesto udýchaným tónem a skoro až štěněcím pohledem se na něj podíval. Zamrazilo ho, když se střetl s chlapcovýma očima plných chtíče. Tiše ho pozoroval, zatímco si jazykem hladově přejížděl přes ret. "Anebo pojď sem," chytil Jina za bradu a přitáhl si ho k sobě blíž. Okamžitě se přisál na jeho zhořklé rty a jazykem si vynutil vstup. Ne, že by jinak protestoval, ale... Taehyungovo sperma se mu už smísilo se slinami, protože ho ještě nestihl spolknout a teď... Taehyung zamručel, když ucítil vlastní chuť spolu se slinami staršího chlapce ve své puse. Pramínek nebo dva jim oběma tekl po bradě, ale toho si ani jeden nevšímal. Seokjin jen vnímal nadvládu nad svým tělem, jak se mu Taehyung nyní otíral svým nahým klínem o jeho. Zakňučel, když proti němu zlehka přirazil. To napětí v jeho kraťasech bylo k nevydržení.

Mladší Seokjina svalil pod sebe a pomalu se usadil na jeho podbřišku, zatímco se o něj nepřestával dráždivě třít. "T-Tae..." zasténal Seokjin, když mladší rozpojil polibek a začal z něj svlíkat tričko. "Jak jsem slíbil, hyung; udělám ti moc, moc dobře," zavrněl mu u ucha svým hlubokým a podmanivým hlasem, načež ho začal líbat těsně pod lalůčkem a vlhkými cestičkami pokračoval po krku až k jeho klíční kosti. Jednou rukou sjel k jeho tmavé bradavce, kterou začal jemně mnout, zatímco sál kůži na jeho mléčném krku. Nedbal na to, že měli zítra nějaké aktivity, chtěl si svého hyunga označit. Spokojeně se usmál, když si prohlížel temně růžově modřinky, které se do rána ještě pěkně vybarví.

Jazykem sjel níž k druhé bradavce, kterou na zkoušku olízl, než jí nemilosrdně vsál do úst, zatímco přes ni drsně přejížděl jazykem. "Hhnn, T-" zavrátil hlavu Seokjin, zatímco sám boky přirážel proti mladšímu. Taehyung ho ještě chvíli trápil, než jeho rudé a přecitlivěle knoflíčky nechal být a prsty se zahákl za lem volných kraťásků, které začal pomalu stahovat dolů. Spodní prádlo mu však nechal a s čertími růžky stiskl chlapcovu erekci v dlani. Blondýn jen ostře vydechl a zvedl k mladšímu zastřený pohled. Taehyung jeho penis láskyplně hladil přes látku, zatímco se naklonil zpátky k jeho tváři s vášnivým polibkem. "Řekni, hyung,chtěl bys mě na všech čtyřech, nebo si mám na tobě zajezdit sám?" zašeptal s horkým dechem do dlouhých polibků. Seokjinovi po zádech přejel mráz a v podbřišku mu netrpělivě zacukalo, když ho chlapec nepřestával hladit v klíně. Když mlčel, Taehyung se jen uchechtl a s poslední pusinkou na nos se odtáhl.

Pomalu si sundal vlastní tričko a odhalil tak svou opálenou pokožku. Blondýn polkl, když si prohlížel chlapce nad sebou. Tmavá ofina mu padala do kočičího pohledu, kterým ho vyzývavě sledoval, zatímco jeho hladký hrudník volal po péči spolu s úzkými, přesto atraktivními boky, které nedočkavě kroužily po jeho klíně. Je nádherný, pomyslel si užasle. "Umím nádherný věci, hyung," uculil se Taehyung samolibě jakoby snad uměl číst myšlenky a stiskl chlapcovu chloubu v dlani. Než se odtáhl, vytáhl Seokjina do sedu. "Dívej se," zašeptal mu pak do ucha a oddálil se. Do pusy si strčil vlastní prsty a líně jimi převaloval po jazyku, než je začal krátce sát s provokativním leskem v očích. Blondýnova mysl už si odmítala uvědomovat, k čemu přesně se tu schylovalo. Taehyung a uvolnění bylo to jediné, o čem zrovna mínil přemýšlet. Těžko říct, zdali by se jinak necítil třeba znechuceně.

"Uvolni se, já se o tebe postarám, hyung."

 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Hotaru Hotaru | 15. srpna 2016 v 13:09 | Reagovat

Já tvé povídky miluju pořád víc a víc. Jsem ráda, že ses tu najednou tak objevila. Jsi jeden z mála lidí, co ty kluky tak nějak... vidí stejně jako já? Yah, já tě chci znát o.O :D
Tahle povídka je dokonalá, ty dva páruju strašně moc. Ty jejich mega dlouhá objetí a tohle o.O A nikdo na ně moc nepíše a ty ano a ještě něco tak dokonalého. Strašně za tu povídku děkuju a těším se na další část!

2 Ante Ante | E-mail | Web | 15. srpna 2016 v 19:25 | Reagovat

Takové malé zoufalé Tae. Proboha proč mi to děláš, jako by nestačilo že shipuju Jina a Sugu, nebo Amber a Deana. Co jsem ti kdy udělala...

Proč je to takové horny malé cutie, které mě nutí šílet... proč... SAKRA. HAHA. Ten konec. Dej mi víc.

3 Kim Lula Kim Lula | Web | 16. srpna 2016 v 9:35 | Reagovat

Budu plakat. Tak velmi mi stojí takhle po ránu, co mi to děláš proč sem sem vlastně šla a proč to čtu ježíši kriste. Asi se tak jako odvyskytnu tam do toho pokoje a budu předstírat, že su noční lampička nebo flek na stěně nebo tak něco. Toto chcu vidět z první řady.

Okey, nad dějem jsem si zafangirlila, teď s dovolením, si zafangirlím nad tebou, protože doprdele, konečně někdo, kdo umí psát. Už sem zoufale plakala a bila hlavou do zdi a byla jsem velmi frustrovaná a potřebovala jsem něco pornoidního, ale zároveň aspoň trochu reálného. Takže velmi, velmi děkuju za kulturní zážitek (ačkoli velmi pláču, jelikož si nemám CO vyhonit...)...

A teď bych se mohla jít nasnídat...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama