tamed — junhwan

22. července 2016 v 15:28 | voskii |  ikon

ikon // junhwan // oneshot // fluff (?)
643"June, vstávej," budil černovlasého chlapce netrpělivě. Ani ne za dvě hodiny měli focení a polovina z nich dosud nevykazovala žádné známky socializace. Buď se plazili různě po dormu ve vytahaném oblečení, anebo spali. "Hej, Šípková Růženko," houkl Jinhwan znovu na hromadu ve své posteli, která dál nevzrušeně oddechovala, zatímco se marně snažil najít nějaké čisté tričko ve skříni.
Ačkoliv pokoj obýval sám, June na něj dělal nájezdy tak často, že už tam takřka žil s ním. Využíval soukromí Jinhwanova pokoje a útočiště si udělal právě v jeho posteli. A ani dnešek nebyl pro spícího chlapce jiným. June se jen otočil na bok a rozespale mžoural na polonahého Jinhwana, který se stále přehraboval v šuplících, netuše o cizí pozornosti.
"Kdy jsi jedl naposledy?" zeptal se June ochraptěle. "Ráno," odvětil mu starší, aniž by se otočil. "A pak už nic? Vždyť je -," nazdvihl se a zašmátral v kapse po telefonu, "půl jedný?" vzhlédl zpátky k Jinhwanovi. Nezdálo se, že by to chlapce nijak vzrušovalo. "Jo a ty se pořád válíš v posteli. Víš, že máme dneska focení?" otočil se na něj konečně s rukama v bok. June obrátil oči v sloup s tichým povzdechem.
"Radši se oblíkni," vyplázl na něj jazyk a na protest se víc zachumlal do Jinhwanova polštáře. Voněl přesně jako on; po višňovém čaji a vanilce. "Myslím to vážně, June," vyhrožoval starší a tričko netričko, vydal se k posteli. A toho mladší využil. Vyčkal na vhodnou příležitost, a když už se po něm Jinhwan natahoval, že ho vytáhne na nohy, chytil ho pevně za zápěstí a stáhl ho dolů k sobě. Chlapec překvapeně hekl, neschopen reakce.
June si chlapce položil na sebe a obtočil kolem něj své údy tak, aby se z jeho objetí jen tak nevyprostil. "To není fér," začepýřil se Jinhwan a zvedl ke svému trýzniteli čumáček. June se jen ušklíbl a objal jej ještě pevněji. "Ztrácíš se mi před očima," naježil se zase naopak mladší. "Měl bys začít pořádně jíst, kdybych chtěl kostlivce, řekl bych Hanbinovi." Jinhwan uraženě nafoukl tváře. "Víš, jak moc máme narvaný rozvrh," hájil se chabě. "A vůbec... To ti jde jenom o sex?" June se ušklíbl: "Jen se starám o tvoje zdraví."
"Přijď večer," zamumlal Jinhwan po chvíli, načež chlapce políbil na suché rty. June se do polibku usmál, jednou rukou laskajíc Jinhwana ve vlasech. "Objednáme pizzu a podíváme se na film," usadil potom Jinhwan chlapce mezi polibky, když do toho zapletl i jazyk. I tak mu bylo ale jasný, že u filmu stejně nezůstanou. No, zkusit to mohl... Anebo tiše doufat. Kvůli němu byl totiž vždycky celý rozlámaný - a to si myslel, že je docela pružný.
"Máme čas," zavrněl mu June do ouška svým hlubokým hlasem, až mu přes záda přejela vlna mrazu. "Hodinu a půl... strávíš ty v koupelně. To není moc času," dloubl ho provokativně bradou do hrudi. Ve vteřině toho ale zalitoval. June si uraženě odfrkl a chytil Jinhwanův ušní lalůček mezi rty. Líně jej začal masírovat a občas ho polaskal svým teplým a vlhkým jazykem, což brzy udělalo ze staršího blondýna vzdychající a svíjející se zmatek.
To, že ho June jednou dlaní chytil za zadek a jemně stiskl, zatímco druhou rukou ho v krouživých pohybech hladil po zádech, mu taky zrovna nepomáhalo.
Ale starší se nechtěl vzdát tak brzy. Jinhwan, i naproti svému vzdoru, zapletl své prsty do Juneho havraních vlasů a přitáhl se výš, aby se mu vzápětí mohl přisát ke krku. Nechal mladšího chlapce s falešným pocitem vítězství a jazykem mu provokativně přejel po krční tepně. Vrátil se zpátky nahoru a svou vlhkou cestičku zasypal motýlími polibky. A pak... to Junemu jednoduše oplatil. Jemně se přisál k jeho sametové kůži a nevinně začal sát. "Počk- Ahh..." začal June protestovat, ale to už se mu na krku začala tvořit tmavá modřinka. Jinhwan k němu zvedl tvář s vypláznutým jazykem.
"Máme čas, to určitě stihne zmizet," ušklíbl se zlomyslně.
 

15 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Ante Ante | E-mail | Web | 22. července 2016 v 16:37 | Reagovat

Lol. Jinhwan. Lol. Jsem mrtvá. Aneb návštěva doktora a pak tohle? Díky. Tenhle den nemůže být vražednější. Jinan je malé upíří cutie a june prostě idiot. Co dodat.

2 Narbie Narbie | Web | 22. července 2016 v 23:17 | Reagovat

Oh gosh, tak já se tu rozplývám a nakonec taková třešnička, která mě nutí se smát a přiblble culit ještě několik minut po přečtení. Jinan mu to pěkně vrátil. Hahah.~

3 Tomiko Natsuki Tomiko Natsuki | E-mail | Web | 24. července 2016 v 11:08 | Reagovat

Tak toto sa mi páči! Milujem tento pár a tento príbeh mi zlepšil deň! Dúfam, že tu bude na nich ešte dosť *-*

4 ┼Lady de Vampire Victoria┼ ┼Lady de Vampire Victoria┼ | Web | 24. července 2016 v 16:48 | Reagovat

pěkný blog

5 Nana Nana | Web | 30. července 2016 v 23:18 | Reagovat

Awww tak toto bolo sladké asi ako Jihwan sám <3  tento pár ma asi nikdy neomrzí <3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama