jack off × [003]

29. června 2016 v 15:30 | voskii |  jack off
"Jestli mě chceš udusit, pokračuj," zavrčel tmavovlásek namáčknutý v cizím klíně, jak mu blondýnův penis opakovaně narážel do krku, než jej s hlasitým "pop" vypustil z pusy, aby se mohl nadechnout a potlačit dávicí reflex.

"Jsem pro tebe moc velký sousto, princezno?" zasmál se chraplavě blondýn, zatímco chlapci zastrkoval pramínek vlasů za ucho. Mladší svou práci prováděl dobře, nemohl si stěžovat. Jeho mínus, že nebyl zvyklý na velikost Namjoonových rozměrů.

Chlapec si jen odfrkl a znovu si do úst vložil blondýnův penis, lesknouc se od jeho slin. Rapmonster? Spíš "Minimálnědvacetcentimetrů-monster", pomyslel si, až se mu oči protáčely v důlcích, když si ho bral hluboko do krku. "To je ono, udělej mi dobře, princezno," zamumlal znovu starší a chlapce zatahal jemně za vlasy, když ho začal sát, zatímco volnou rukou zpracovával zbytek v rychlém tempu.

Místností se prolínaly zvuky srkání a mlaskání s občasným zamručením, kterým chlapec vysílal do Namjoonova klína lechtivé vibrace a nutil ho tak pokaždé tiše zasténat a přitlačit si jeho hlavu ještě hlouběji. Nad přezdívkou, kterou mu Namjoon dal, se mu chtělo zvracet. Musel to ale přetrpět - nebyl zrovna v pozici, kdy by si mohl dovolit odmlouvat, aniž by ho blondýn svým obřím penisem nezadusil.

A to vše kvůli tomu pitomci.

Hajzl, pomyslel si, když na jazyku ucítil hořkou pachuť, aneb znamení, že Namjoon byl už blízko. Uvolnil tak jeho agresivně červenající se žalud a natáhl se pro kapesníčky, zatímco ho nepřestával honit. "Nečekej, že to spolknu," nakrčil nosík, když si všiml Namjoonova úšklebku, ačkoliv to vypadalo trochu retardovaně vzhledem k tomu, že byl jen kousek od orgasmu. Hnědovlásek ho začal dráždit agresivněji a to bylo poprvé, kdy z Namjoonových úst uteklo hlasité a táhlé zasténání. A přece jen něco v chlapcově hrudi provokativně poskočilo.

Ne, že by si to někdy přiznal; nebyl totiž ničí děvka. Jenom tvýho bratra, šeptal mu nevinně hlásek uvnitř hlavy.

Blondýn prsty křečovitě svíral opěradla své kožené židle, až mu zbělely klouby, zatímco oči se mu samým vzrušením protáčely v důlcích. Během dalších pár vteřin ztuhl a udělal se do chlapcovy ruky, ve které už měl připravený kapesníček. Tmavovlásek všechno pečlivě zachytil a zbytek setřel, načež zmuchlaný kapesník znechuceně odhodil do koše. Namjoon se jen pobaveně ušklíbal a snažil se nabrat pořádně dech.

"Fajn, teď mi to dej," zamumlal mladší, mezitím co si čistil kolena od prachu. Namjoon se s tichým zamručením postavil a začal si natahovat zpátky své kalhoty, které měl stažené ke kotníkům. "Nedočkavej, huh," ušklíbl se a líným krokem odešel do druhé místnosti, jejíž vchod zdobil dlouhý tmavý závěs. Chvilku bylo ticho, jen hodiny nad dveřmi odtikávaly další minutu, než se ozvalo zašustění a Namjoonova blonďatá hlava se objevila mezi futry. "Nejsi na to náhodou ještě trochu mladej?" zavlnil obočím a natáhl k chlapci ruku s malým neprůhledným pytlíčkem.

"Do toho ti nic není," pokrčil rameny mladší a pytlíček si strčil do zadní kapsy. Užuž se chtěl otočit a odejít, ale Namjoon ho zastavil jemným stiskem kolem zápěstí. "Myslím to vážně, nenech se stáhnout," varoval ho s pevným pohledem do očí. "Starej se o sebe, Kime," prskl defenzivně mladší a vytrhl se z Namjoonova stisku. "Ou," pustil ho okamžitě blondýn s rukama nahoře, "promiň, Jeone, nechtěl jsem tě urazit," ušklíbl se, když za sebou chlapec práskl dveřmi.

"S ptákem v puse jsi milejší."

▬▬▬▬▬

"Na!" zavrčel Jimin otráveně a jedním rázným pohybem nacpal růžovovlasému chlapci toust do pusy. Nějak mu bylo jedno, že málem udusil svého nejlepšího přítele, hlavně aby už nemusel poslouchat jeho kručící žaludek. "Ty blbečku, chceš mě zabít?!" utrhl se na Jimina Yoongi okamžitě, když skončil svou serenádu "Kašel" a opatrně si ukousl z darované svačiny. "Cokoliv, hlavně už ztlum volume," zakoulel očima mladší a s povzdechem sledoval, jak jeho svačina mizí v Yoongiho ústech.

"Jestli se na mě budeš dívat takhle, můžu ti to klidně ještě vrátit," ušklíbl se na něj Yoongi hořce. Ne, že by si stěžoval, hladověl už od rána a poslední dvě hodiny měl pocit, jakoby měl každou chvíli omdlít. Teď se mu už konečně vracelo alespoň trochu barvy. Jimin nakrčil znechuceně nos a radši mlčel.

"Hele, vážně musíme večer na tu párty? Vždyť tam ani nikoho neznáme!" zavrtěl sebou po chvíli, zatímco si hrál se svými prsty. "Jsme pozvaní, Jiminie," připomněl mu Yoongi s povzdechem, "a s Joonem jsme se neviděli už dlouho, půjdeme ho aspoň pozdravit." Jimin se s tichým zakňučením opřel čelem o Yoongiho rameno. "Já vím." Jenom tam nechci narazit na něj... "Takže ho pozdravíme a hned vypadneme," chtěl se ujistit. Protože on tam rozhodně bude. Ať už kvůli svojí partě, nebo svému bratrovi.

Zatímco Jimin přemítal nad nadcházejícím večírkem, Yoongi se potýkal se svým problémem. Byly to už dva dny, co ve své skřínce našel vzkaz od toho imbecila. Alespoň si myslel, že to bylo od něj. A to, čeho se bál nejvíc - totiž že to video rozešle po celé škole - se zatím zdálo být docela v klidu. Nějak ho to ale neuklidňovalo. Vlastně to bylo něco jako ticho před bouří - instinkty mu to říkaly. Taky přemýšlel, jestli by se s tím neměl svěřit Jiminovi, ale tu myšlenku zase rychle vypudil.

Masturbace na školních záchodech nebylo zrovna něco, čím by se chtěl chlubit. A Jimin by se mu stoprocentně vysmál, možná by ho i uznale poplácal po rameni. A kdo ví, třeba by pak ztratil i respekt ze svého hyunga. Kriste, vždyť Jimin je jako můj vlastní, pomyslel si Yoongi hořce, když si uvědomil, jak moc katastrofální vliv by to na mladšího mohlo mít. Ugh, nebo štěně. Hm, jen neškodnej mazlíček, přehodnotil, když mu Jimin nepřestával kňučet do ramene.

Seš moc paranoidní, Min Yoongi. Jiminie je už velkej kluk, kterej moc rád masturbuje a nenachytal si ho jen jednou... Určitě by ti porozuměl.

"Jo, ale nikdo ho při tom nenatáčel." Hopla. Neměl zrovna v plánu vypouštět své sebelítostné myšlenky nahlas, ale zdálo se, že Jimin tomu stejně nevěnoval pozornost. Spíš to vypadalo, jakoby si pod vousy mumlal nějaká zaklínadla, protože když na něj Yoongi promluvil, neprojevoval žádný zájem.

"Odignoruj mě ještě jednou a skopnu tě na zem," zavrčel varovně a lehce trhl ramenem, o které se mu Jimin stále opíral čelem. "Yoongi!" zalapal vzápětí po dechu a zvedl ke staršímu nevěřícně oči. Růžovovlasý chlapec jen obrátil oči v sloup a s těžkým povzdechem se zvedl z lavičky: "Pojď, někam zajdem, ať máš večer co na sebe," zamumlal pak a aniž by čekal na odpověď, rozešel se pryč.

▬▬▬▬▬

"Jenom si pustíme film a dáme si popcorn."

"Ano… Ano… Nebojte…"

"Postarám se o něj, nemusíte mít strach."

"Přítelkyně? Ne, o tom se nezmínil…"

"…Um, jistě… Vyřídím mu to."

"Děkuju, mějte se, paní Park. Dobrou noc."

"Máš prej použít aspoň kondom," ušklíbl se Yoongi pobaveně, když ukončil hovor s Jiminovo matkou. Mladší jen obrátil oči v sloup a mobil si zase schoval do kapsy. "Měl bys jí to už konečně říct, Jiminie." Jimin si jen odfrkl a ignoroval starost v Yoongiho tónu. "Pojď, nebo přijdem pozdě," vytáhl staršího chlapce z postele a zamířil ke dveřím, zatímco se Yoongi smál: "Nejdeme na svatbu, honey."

▬▬▬▬▬

Když se ocitli před domem, kde se měla akce konat, oba chlapci si nervózně vyměnili pohled. "Pozdravíme Joona a vypadnem," mrkl na Jimina Yoongi, když stiskl zvonek. Spíš to ale vypadalo, jakoby uklidňoval sám sebe. Yoongi nikdy nebyl zrovna večírkový typ, radši měl rád svůj klid a navíc… neuměl pít. Nasucho polkl, když se před nimi rozletěly dveře dokořán.

"Haaaaah? Min Yoongi a jeho štěně?!"

Tsk.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Ami Ami | 29. června 2016 v 22:15 | Reagovat

Uff, neviem sa dočkať pokračovania, až na to že sa bojím o Kooka.
Vážne je to super a strašne ma to baví.

2 voskii voskii | 30. června 2016 v 17:47 | Reagovat

[1]: děkuju za reakci :) kookie... se o sebe už nějak postará, aspoň doufám >)

3 Narbie Narbie | Web | 30. června 2016 v 18:49 | Reagovat

Pěkné, četla jsem si to už ráno v autobuse, ale házím komentář teprve až teď. Opravdu se těším na další díl. Tahle povídka mě baví.

4 voskii voskii | 1. července 2016 v 19:32 | Reagovat

[3]: snažím se, aby to nebylo suchý, takže děkuju za koment, těší mě, že se to někomu líbí :)

5 Ante Ante | E-mail | Web | 3. července 2016 v 17:08 | Reagovat

*Brečí a prosí o další kapitolu, protože chce vědět, co se sakra stane!?*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama