jack off × [002]

22. června 2016 v 17:55 | voskii |  jack off
"To nemůžu bejt já..." prskal Yoongi vztekle, zatímco se s třesoucí rukou snažil najet znovu na video. Nějak se ale neměl k tomu soubor znovu otevřít. Žaludek se mu stáhl do velikosti hrášku a Yoongi cítil, jakoby se měl každou chvíli pozvracet.

Tohle je zvrácený.

Celé video mělo kolem minuty a bylo to točeno zpod dveří kabinky. Yoongi měl na videu zavrácenou hlavu a v ruce svůj penis, se kterým si netrpělivě hrál. Cítil, jak se mu do tváří hrne krev.

Pitomost.

Yoongi na obrazovce zasténal a těsně, než video skončilo, z něj vystříkla bílá tekutina.

Oh.

Byl to on. Navíc, nikdo jiný na škole růžovou hlavu neměl. Srdce mu silně bušilo do prsou a jediné, co byl schopen vnímat, byl hukot vlastní krve v uších. "Až toho hajzla najdu..." zasyčel nepříčetně a video z úložiště nemilosrdně smazal. Copak se dostatečně nehlídal? Pravděpodobně ne.

Super, Min Yoongi, tohle bude za deset bodů. Naštvaně vypojil flashku z notebooku a odhodil ji kamsi na stůl. Přemýšlel, kdo to mohl natočit a vůbec - proč?! Nikdo mu na mysl nepřicházel. Všichni jeho spolužáci byli ve třídě, když odcházel. Na záchodech taky nikdo nebyl, to si zkontroloval. Že by někdo přišel, když byl v tom? Anebo ho někdo sledoval už po cestě? Potupa.

Možností bylo několik a všechny Yoongimu připadaly reálné, ačkoliv některé zněly absurdně. Jenže byl zmatený, naštvaný, vyděšený a zahanbený. Všechny emoce se v něm míchaly a Yoongi nevěděl, co dělat. Co se od něj sakra očekávalo? To si snad ten imbecil, který se ho rozhodl natočit, řekl "Oh, Yoongi si tu honí, proč si ho nenatočit a video mu nevěnovat jako dárek?" Geniální.

Bylo mu zle. Frustrovaně si prohrábl vlasy a otevřel okno s chatem.
swaggymin: hej
swaggymin: idiote

zobrazeno

swaggymin: ...
swaggymin: věnuj se svému medvídkovi σ(
εo)
swaggymin: jsem osamělý :-(

zobrazeno

148monster: gj, zkazils mi libovej blowjob
148monster: medvídku
swaggymin: super
swaggymin: kdy seš volnej

zobrazeno

Yoongi netrpělivě bubnoval prsty o desku stolu, když "zobrazeno" trvalo déle, než mu bylo milé. No, zřejmě napsal nevhod... Ne, že by ho nijak zajímaly Namjoonovy volnočasové aktivity, ale zrovna teď potřeboval někoho, s kým by si mohl promluvit.

148monster: idk, zrovna teď mi ho cucá jedna rozkošná princezna
148monster: že neuhádneš kdo ;)))
swaggymin: ugh

148monster píše...

swaggymin: neobtěžuj se
148monster: líbil by se ti :*je to ještě štěně
148monster: můžu ti ho dohonit
148monster: *dohodit
swaggymin: vyliž mi joone
148monster: jindy babe, teď je na řadě někdo jinej :p

148monster se odpojil

"Nadržený prase," odfrkl si Yoongi. Nepopíral ale, že se mu díky zvrhlému chatu zlepšila nálada. Pořád byl naštvaný, ale aspoň se mu trochu ulevilo.

▬▬▬▬▬

Další den začal jako obvykle. Yoongi se ráno probudil se svou typicky mrzutou náladou a aniž by se obtěžoval se snídaní, doplazil se do školy jen pár minut před zvoněním. Jimin ho poplácal po rameni, když se vedle něj zhroutil jako mrtvola. "Seš ještě bledší než normálně, stalo se něco?" zeptal se šeptem, zatímco profesorka zapisovala do třídnice. Růžovovlásek si jen odfrkl a zavrtěl hlavou.

Jo, zrovna teď se na mě může dívat nějakej úchyl na redtube, pomyslel si hořce, v očích plameny. Provokovat Yoongiho byla jedna věc; zahrávat si s Yoongim byla věc druhá. Ani jedno z toho nedoporučoval. Pokud jste si tedy cenili svého života. A ten krypl, který si ho včera nahrál, si s ním rozhodně zahrával.

Jimin se netvářil přesvědčeně, nicméně věděl, že kdyby se v tom dál rýpal, Yoongi by mu mohl na místě vydloubnout oči a ani by nemrkl. Ten kozel zkrátka mluvil, až když chtěl on sám. A Jimin to respektoval. Sám měl totiž svoje tajemství...

▬▬▬▬▬

"Nehlásím se každou hodinu jako idiot, i když nic nevím, jen abys mohl dospávat noc," stěžoval si Jimin o přestávku na oběd. Jako obvykle, Yoongi skoro celý vyučování prospal. Nyní mířili ke skřínkám pro peníze, aby si mohli jít koupit alespoň bagetu v kantýně. Starší chlapec jen pokrčil rameny. Jimin si povzdechnul. Ten kluk je marnej, pomyslel si trpce a vydal se ke své skřínce. V půli cestě ale ztuhl s pohledem upřeným k zemi, když najednou zpoza rohu vyšla známá postava.

"Och." Yoongi se otočil s vyzdviženým obočím. Vypadalo to, že Jimin do někoho vrazil? Zůstal však stát se skloněnou hlavou a ani nepípl. Před ním stál o něco vyšší a štíhlejší kluk s hnědými vlasy a velkýma čokoládovýma očima. Tvářil se překvapeně, Yoongimu však neuniklo, jak mu cuklo v koutcích. V tmavých očích se mu zračilo cosi, co Yoongiho znepokojovalo, nedokázal však to něco definovat, jinak ale vypadal neškodně a docela sladce a Yoongi mohl s jistotou říct, že chodil do nižšího ročníku. Už jen proto, že jeho kravata byla striktně uvázaná spolu s narovnaným límečkem a bílou košilí, šprtsky zastrkanou v černých kalhotách. Yoongi se ušklíbl.

"Jsem to ale nemehlo, jsi v pohodě?" zahihňal se kluk a podrbal se v zátylku. Jimin stále zíral na zem. Jedinou reakcí bylo lehké pokývání hlavou a couvnutí z jeho dosahu. Yoongi se zamračil. Tohle bylo u Jimina neobvyklé, jindy by se usmál a mávl nad tím rukou a ne takhle tupě stát a ani se na něj nepodívat.

Jakoby mezi dvěma chlapci proběhla němá konverzace, mladší najednou Jimina poplácal po rameni a odešel. Yoongiho výraz se změnil na nechápavý, zatímco skenoval svého nejlepšího kamaráda pohledem. "Co to bylo?" zeptal se, když se na něj Jimin slabě usmál, na znamení, že je v pořádku. Falešný úsměv.

"Hm? Jen jsem do něj omylem vrazil..." pokrčil neurčitě rameny, zatímco se přehraboval ve své skřínce, ignorujíc Yoongiho pohled. Jasně. I když Yoongi nebyl zrovna kamarád se všemi, uměl v lidech číst zvenku. "Znáš ho?" snažil se z něj vytáhnout informace. Jimin znovu pokrčil rameny: "Trochu."

"A kdo to je?" naklonil Yoongi svou, už vybledlou, růžovou hlavu. Jimin chvíli mlčel, než pomalu zabouchl svou skřínku a hodil si několik učebnic do batohu. "Jeon Jungkook, nikdo důležitej," mávl rukou s jemným povzdechem. Špičky uší měl červené a srdce mu rozčíleně bušilo v hrudi, jinak ale na sobě nedal nic znát. No, alespoň se o to pokoušel. Jenže Yoongi nebyl jeho nejlepší kamarád pro nic za nic.

"Víš, že lhát mi je zbytečný, Jiminie," zavrčel Yoongi a natáhl ruku, aby ho cvrnkl do čela. Jimin se zašklebil a promnul si bolavé místo. "Promiň, Yoongs, uvidíme se zítra," zamumlal pak a než Yoongi stačil zaprotestovat, byl pryč. Něco před ním skrýval...

Starší chlapec si jen povzdechl a odemkl vlastní skřínku. Ztuhl, když se na zem snesl zelený papírek. A to si myslel, že nezapomene. Idiote, zanadával si v duchu a sehnul se pro něj. Papírek byl úhledně přehnutý, -min yoongi- vytištěným písmem na jeho vrchní straně. Yoongi polkl a psaníčko otevřel.

Milý Yoongi,
doufám, že ses neurazil.
(*^▽^*)

Ve vteřině se v něm začala vařit krev, nepřestával ale číst. Místo toho se opřel o skřínky, jak mu pomalu začaly slábnout nohy.

To video si musím pořád přehrávat, je to vážně sexy... Škoda, že ses snažil být tak potichu, chtěl bych tě slyšet nahlas.

A tak se Yoongimu podlomily nohy v kolenou a vykulený chlapec sjel zády po skřínkách až na zem. Kurva. Srdce mu splašeně bušilo, zatímco se mu do tváří hrnula další rudá. Tohle... nečekal. Byla to snad výhružka? Chce to video rozeslat ostatním? Co když to už udělal, budou se na něj zítra ve škole posměšně dívat, nebo ho začnou šikanovat?

"Tohle je můj konec."

 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Narbie Narbie | Web | 23. června 2016 v 22:56 | Reagovat

Yoongi, Yoongi..
Celkem by mě zajímalo, kdo ho natočil.^^
Budu čekat na další díl.~

2 voskii voskii | 24. června 2016 v 23:48 | Reagovat

[1]: bylo by pár možností, haha ╰(‘ω’ )╯ a děkuji. :)

3 Ante Ante | E-mail | Web | 3. července 2016 v 16:54 | Reagovat

Já bych tak strašně ráda napsala smysluplný komentář... ale tak nějak toho nejsem schopna a uctivě děkuju za další skvělou kapitolu~!

4 Tomiko Natsuki Tomiko Natsuki | E-mail | Web | 6. listopadu 2016 v 22:53 | Reagovat

Wohoho takže predsa to bude asi vydieranie *-* idem ďaleeeej na diely *-*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama