jack off × [001]

15. června 2016 v 20:03 | voskii |  jack off
Yoongi... měl problém. Velký problém. Vlastně ani nevěděl, jak se mu to mohlo stát. V hodině, ještě k tomu. Nejistě se rozhlédl po třídě. Hodina chemie nebyla nikdy nijak záživná, přesto se modlil, aby ostatní dávali pozor a jemu tak věnovali nulovou pozornost. Tak nějak nestál o to, aby si někdo všiml jeho erekce.

"Um... Můžu-" snažil se nezakoktat, zatímco se dožadoval o uvolnění na záchod. Profesorka jen mávla rukou, očividně otrávená, že dokonce i žák, který prospí každou její hodinu, se už užírá nudou a z hodiny se snaží vytratit.

Yoongi si za chůze nervózně stahoval lem černé uniformy níž, aby alespoň nějak zakryl již viditelnou bouli ve svém rozkroku. Děkoval všem vyšším silám, že na chodbě nikoho nepotkal. Nevěděl, jak by snášel poznámky a pohledy ostatních, kdyby se o něm začalo šuškat.

Úlevou si oddechl, když za sebou po rychlé kontrole, že je na záchodech sám, zabouchl dveře kabinky. Několikrát se zhluboka nadechl, než si s jemným třasem uvolnil pásek a rozepnul knoflík. Jedním pohybem si stáhl kalhoty i se spodním prádlem ke kolenům a uvolnil tak svůj skoro naběhlý penis ven. Polkl a bez dalšího otálení stiskl svou délku v dlani.

Zavřel oči a několika táhlými pohyby nechal svou erekci naběhnout kompletně. Roztřeseně vydechl, adrenalin mu proudil žilami. Tohle bylo vůbec poprvé, co se rozhodl vyhonit si ve škole. Jinou možnost ale neměl - musel se toho zbavit.

Yoongi zrychlil, zatímco se rezignovaně kousal do rtu, aby ze sebe nevydal žádný nežádoucí zvuk. Už tak stačilo, že ztěžka oddechoval a musel se opřít o počmáranou stěnu kabinky, aby ho najednou oslabené nohy vůbec udržely. Dráždil si špičku, s péčí kroužil palcem po vrcholku a dlaní přejížděl po naběhnuté žíle, která nedočkavě tepala. Přemýšlel, jaké by bylo okusit teplo a vlhkost něčích úst a nechat se tvrdě sát. Dělat si to sám a nasucho jako teď nebylo zrovna něco, po čem nejvíc toužil.

V podbřišku ucítil známé šimrání. Hlavou praštil o stěnu za sebou, zatímco krátkými tahy nekontrolovatelně přirážel do svého klínu. Z úst mu uteklo frustrované zakňučení a oči se mu protočily v důlcích, když během pár vteřin konečně dosáhl uvolnění s přidušeným stenem.

"Kurva," vydechl, zatímco se snažil vstřebat právě prožitý orgasmus. Najednou v nohou cítil slabost, a tak sklopil záchodové prkénko, které to schytalo nejvíc, a pomalu se posadil. Těžce oddechoval, neschopen ještě několik minut normálně myslet. Poprvé se udělal ve škole. Wow. Měl pocit, že by si to měl někam zapsat - do životních úspěchů, nebo tak něco...

Konečně se zvedl a natáhl si zpátky kalhoty. Prkénko nechal sklopené, spláchl a vyšel ven. Přešel k umyvadlům, kde si důkladně umyl ruce a opláchl si obličej studenou vodou. V zrcadle pak zkontroloval svůj odraz; růžovobledé vlasy si několikrát prohrábl a upravil, otravnou ofinu si hodil zpátky do očí a narovnal si svou ledabyle uvázanou kravatu kolem krku a jakoby si právě nevyhonil na školních záchodech, vrátil se zpátky do třídy.

▬▬▬▬▬

Po škole Yoongiho čekalo překvapení. Když otevřel svou skřínku, na zem vypadla malá černá věcička. Flash disk. "Huh?" nakrčil obočí a prohlížel si cizí předmět v ruce. "Tvoje?" otočil hlavu ke svému rameni, o které se opíral Jimin, Yoongiho nejlepší kamarád. Tmavovlasý chlapec jen zamručel a zvědavě si flashku prohlédl. "Mohl by ses podívat, co na ní je... Třeba tam bude něco, podle čeho poznáš, čí je?" nadhodil a objal Yoongiho kolem pasu. Starší jen souhlasně zamručel a flashku hodil do batohu. Stisk na jeho břiše zesílil, když za sebou uslyšel otevírání cizí skřínky. Jimin mu nervózně dýchal za krk, Yoongi mohl cítit, jak celé jeho tělo ztuhlo.

Otráveně zakoulel očima, nechal však Jimina, aby se na něj dál tiskl, zatímco si zamykal skřínku. Když znovu uslyšel zavírání plechu za sebou a následné kroky pryč, odpojil Jiminovy ruce a vymanil se z jeho sevření.

"Víš... Můžeš mu prostě říct, že nemáš zájem nebo tak něco a ne se na mě věšet kdykoliv kolem tebe jen projde," otočil se k chlapci čelem a vyčítavě ho sjel pohledem. Na svůj osobní prostor si potrpěl, dokonce, i když šlo o jeho nejbližšího člověka, zároveň mu však na Jiminovi záleželo a nemohl ho nechat takhle utíkat od svých problému donekonečna.
Šlo o to, že se mu před měsícem vyznal nový kluk z prváku. Jimin po něm pokukoval už dřív a básnil o něm jako o "nejsladším klukovi se srnčíma očima" a zničehonic se mu tenhle "srneček", jak se ho Yoongi rozhodl nazývat, vyzná hned o šest měsíců později. A Jimin? Místo toho, aby mu kývl, tak se tu lepí na Yoongiho a dělá, že neexistuje.

"Ty to nechápeš, Yoongi." Jiminovy oči potemněly a jakoby se celý stáhl do sebe. "Jak chceš," odfrkl si Yoongi a přehodil si batoh přes rameno. "Měj se," zamumlal pak a vydal se k odchodu. Jimin zůstal stát na místě a kousaje si spodní ret frustrovaně praštil pěstí do skřínky. "Nemáš ani ponětí..."

▬▬▬▬▬

Když Yoongi dorazil domů, nechal tašku, aby se mu svezla z ramene a se zaduněním dopadla na podlahu a ihned poté se skácel do své ještě od rána rozhrabané postele. Konečně byl doma. Pokud opomenul jeho ranní problém, zbytek dne už nějak přežil. Zhluboka nasál vůni aviváže a obličejem se zavrtal do svého polštáře. Najednou si ale vzpomněl na flashku ve své tašce a se zamručením se donutil zase zvednout a přitáhnout si k sobě svůj batoh a notebook.

Počkal, než se mu přístroj načte, a když se před ním objevila jeho tapeta coby společná fotka s Jiminem, jak ho objímá z boku a líbá ho na tvář, zatímco se ho Yoongi snaží odstrčit, se slabě usmál. Jimin měl zrovna narozeniny a Yoongi mu dal nový foťák. Jimin, štěstím bez sebe, se rozhodl fotoaparát okamžitě vyzkoušet a tak vznikla tahle fotka. I když se na ní Yoongi zrovna moc neusmíval, byl šťastný. Jimin byl něco jako jeho talisman.

Stále s úsměvem pomalu zapojil flashku do notebooku a bez rozmýšlení rozklikl složku se soubory. Yoongi naklonil hlavu a myší pomalu přejel k jedinému souboru, který se na disku nacházel - video. Nemělo žádné pojmenování, jen pár čísel a nějaká písmenka. Nijak si s tím nelámal hlavu a video otevřel. Málem se zalkl, když se před ním objevil... No, on. Min Yoongi. On sám. Díval se na sebe.

"Co to sakra je?!" vykřikl rozhořčeně a video okamžitě vykřížkoval. No... Za jiných okolností by na tom nebylo nic zvláštního. Za jiných okolností by to bral jako špatný vtip, nebo že měl třeba stalkera, ale tohle... Tohle byla úplně jiná okolnost.

Yoongi si na videu honil.

To video bylo z dnešního rána.

 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Ami Ami | 19. června 2016 v 12:00 | Reagovat

Znie to veľmi zaujímavo^^ neviem sa dočkať pokračovania, som naozaj zvedavá čo sa z toho vykľuje^^

2 Ante Ante | E-mail | Web | 3. července 2016 v 16:41 | Reagovat

Můžu umřít? Prosím?

3 Tomiko Natsuki Tomiko Natsuki | E-mail | Web | 6. listopadu 2016 v 22:44 | Reagovat

Dnes som sa rozhodla, že sa vrhnem na túto poviedku aby som mala prečítané všetky zverejnené diely a hneď prvý diel ma veľmi zaujal *-* Žeby sa chystalo nejaké vydieranie? *-* wohohoo idem na ďalšie diely *-*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama