orange morning — pt.1

8. května 2016 v 17:14 | voskii |  bangtan boys


bts || jikook || oneshot || fluff (?) || pwp || 18+

1 007Byl víkend, dny zaslouženého volna. Jungkook, který se probudil nezvykle brzy, se s tichým zamručením zavrtěl a natáhl ruce, aby se mohl protáhnout. Zavrčení těsně u jeho ucha ho ale donutilo v pohybu ustat. Jiminova ruka, která majetnicky odpočívala na jeho pase, si ho přitáhla blíž k sobě a nevypadalo to, že by se ho plánovala vzdát.

Jungkook se na spícího Jimina usmál a jako útěchu ho krátce políbil na čelo. Když spal, vypadal ještě víc andělsky. Uvolněná tvář, jen o něco méně sladší než když se usmívala, pootevřená ústa a občasné mlasknutí, jak se snažil najít si lepší polohu - to vše v Jungkookovi vyvolávalo pocit touhy chránit jej před vším zlým.

Ještě pár minut si Jimina prohlížel, než se opatrně vyprostil z jeho objetí a vydal se do sprchy. Jiminovo vytahané tričko, které mu ukradl na spaní, odhodil do koše na prádlo spolu se spodním prádlem a nahý vstoupil po horkou sprchu. Spokojeně vydechl, když se první kapky dotkly jeho kůže a ztuhlých svalů a pomalu stékaly dolů. Se zavřenýma očima si prohrábl mokré vlasy a začal se mydlit. Zatímco Jimin vždy voněl po pomerančích a čokoládě, Jungkook nechal své smysly zahalit vanilkovou vůní.

Překvapeně vyjekl, když na bocích ucítil stisk. Otočil hlavu do strany, aby svého narušitele mohl počastovat zamračeným pohledem. Jimin ještě s napůl zavřenýma ospalýma očima se na něj nevinně usmál a bradou se mu opřel o rameno.

"Dobré ráno, Jungkookie," řekl hlasem tak slabým, až ho málem nebylo přes proud vody slyšet. Jungkookova zamračená tvář se vyhladila a místo toho zkroutil svá ústa do malého úsměvu. "Mohl jsi aspoň zaklepat," zamumlal místo odpovědi a uvolněně se opřel o Jiminovu hruď. "Promiň," řekl Jimin nakřápnutým ranním hlasem a políbil Jungkooka na tvář.

V bříšku se mu okamžitě rozletěli motýlci, zatímco jeho tváře nabraly narůžovělou barvu. V páře kolem, která se tvořila z horké vody, se to stalo nanejvýš zanedbatelným. Chvíli tam jen tak stáli, Jimin snad ještě dospával, stále opřený o Jungkookovo rameno, než se mladší chlapec pohnul a otočil se k němu čelem.

"Nemusel jsi vstávat se mnou, běž si ještě lehnout," pobídl Jimina starostlivě. Ten jen zavrtěl hlavou a místo toho, aby jej poslechl, vtiskl Kookiemu do ruky vlastní sprchový gel. "Umyj mě," řekl pak prostě a v tichosti vyčkával. Jungkook si povzdechl a bez dalších slov si nalil do ruky obsah lahvičky. Vůně pomerančů a čokolády se prolínala s jeho oblíbenou vanilkou. Dohromady to tvořilo zajímavou kombinaci. Stejně jako oni sami.

Jungkook odložil lahvičku na zem a rozetřel si gel mezi rukama, které pak s péčí přitiskl na Jiminovo rozehřátou kůži a krouživými pohyby ji začal mydlit. Jiminova pokožka stejně jako jeho duše, byla jemná už na pohled. Jakmile se Jungkook Jimina dotknul, jeho tělo zvláčnělo a nechalo se opečovávat.

Atmosféra nabyla jistou intimitou, kterou sdíleli jen oni dva, a proto nebylo překvapením, když v jednu chvíli oba dva zvedli pohled a zadívali se do očí toho druhého. Jimin, kousaje si spodní ret, skenoval Jungkookovu tvář jakoby ji viděl poprvé. Mladší chlapec to dlouho nevydržel a zlehka se přisál na Jiminovy rty. Líbal ho pomalu, líně... Nebylo kam spěchat. Jimin spokojeně zavrněl a volnou rukou zajel Jungkookovi do mokrých vlasů.

Ten mezitím dál pokračoval v péči o Jiminovo tělo. Krouživými pohyby se dostal až k jeho zadečku, který začal jemně masírovat, čímž docílil Jiminových slabých stenů přímo do polibku. Několikrát proto jeho zadek ještě stiskl, než se přesunul k zajímavějšímu místu.

"Jungkookie," vydechl Jimin zoufale, když ucítil váhavý stisk kolem svého penisu. Mýdlo se už dávno smylo, a tak Jungkook objímal Jiminův penis holou rukou. Palcem pohladil citlivou špičku, načež se přisál na Jiminův odhalený krk. Starší chlapec slastně zavřel oči a naklonil hlavu tak, aby měl Jungkook lepší přístup. Jungkook toho využil a jal se na jeho krku zanechat pár značek. Poté si pomalu slíbával cestičku dolů až k jeho rameni, do kterého se zkusmo zakousl, zatímco dál palcem kroužil po Jiminově špičce.

Pokračoval dál, líbal ho na hrudi, na ramenou, na pažích, jazykem opečovával jeho ztvrdlé bradavky, na vypracovaném bříšku mu dokonce zanechal několik dalších cucfleků... Jimin na vše reagoval slabými steny, ruce zaklesnuty v Jungkookových vlasech.

Svaly na břiše mu několikrát zacukaly, když uslyšel, jak mladší chlapec dopadl koleny na zem. Okamžitě ucítil jeho horký dech na svém naběhlém klíně. Dovolil si pootevřít oči a skrz páru sledovat svého sladkého Jungkooka, jak si ho drze bere do úst, očima přikovanýma k těm jeho. Okamžitě ho objalo teplo - ještě větší, než mu dodávala horká voda a stydlivý úsměv, který mu ihned poté Jungkook věnoval s jeho penisem v ústech, Jimina vysílalo na půl cesty k šílenství.

Jak se mohl tvářit tak nevinně a sladce, když před ním klečel a doslova vulgárně ho provokoval? Jungkook několikrát zakmital jazykem po špičce, než přejel po uzdičce a pak po celé délce. Začal ho tak mučivě pomalu kouřit, volnou rukou masírujíc jeho varlata. Jimin se nevydržel dívat Jungkookovi do očí, a tak zaklonil hlavu a oddal se aspoň tomu pocitu.

Jenže to se Jungkookovi nelíbilo. Okamžitě přestal a vypustil jeho penis z úst. Jimin se překvapeně narovnal a pohlédl na Jungkooka s viditelným nespokojením. "C-Co se děje?" zeptal se nejistě. V penisu mu bolestně tepalo, potřeboval uvolnit! A Jungkook si sám klekl... Tak proč?

"Hyung," řekl Jungkook hlubokým hlasem, na tváři však maska anděla - stále se tvářil stydlivě, skoro až cudně. Jimin se pod tím pohledem rozpouštěl. "Dívej se na mě, když ti to dělám," poručil vážně. Jimin jen polkl. Kdy se z jeho sladkého Jungkookieho stal takový dominant? ptal se sám sebe zoufale, avšak uposlechl a když si ho Jungkook znovu bral, tentokrát pohledem neuhnul.

Jungkook se spokojeně usmál a tentokrát nasadil o něco rychlejší tempo. Jimin začal spokojeně vzdychat, rukama svíraje několik pramínků Jungkookových vlasů. Ještě několik přírazů a Jiminův vrchol nebyl daleko. Jungkook se ho snažil pohltit celého a za pomocí stahů svalů v hrdle za chvíli polykal Jiminovo sperma.

Staršímu chlapci se s vrcholem podlomila kolena a nebýt Jungkooka, asi by tvrdě dopadl na zem. Jungkook se spokojeně usmál a pohladil Jimina po tváři, načež ho dlouze políbil.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ami Ami | 8. května 2016 v 19:22 | Reagovat

OMG!! JIKOOK!! moja naj couple!! Milujem ťa!! Bolo to..ach..ja nemám slov, proste dokonale, úžasné...pomoc...
Práve kričím na celú izbu nech napíšeš pokračovanie, musíš ho napísať, pretože proste Jikook a nemôžeš to takto ukončiť. Mysli na Kookieho!

2 Shadow Shadow | Web | 8. května 2016 v 19:54 | Reagovat

Ahw... Tenhle pár je můj ultimate ship, takže asi chápeš co se se mnou teď děje. Boží boží boží, fakt se těším na to pokračování.

3 Nana Nana | Web | 10. května 2016 v 1:04 | Reagovat

Jikook is love, jikook is life!!! Okej toto ma dostalo, placem! :D Konecne nejaky JiKook shipper uz som sa domnievala ze nikto jiminovi nedopraje poriadnu fa***
Len tak dalej pokracovanie byt nemusi myslim ze to bolo pekne ukoncene, ale Jimin na styroch a dominantny Kekso rozhodne!!!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama