orange morning — pt.2

14. května 2016 v 18:35 | voskii |  bangtan boys


bts || jikook || oneshot || pwp || 18+

1 468Ta malá mrcha na sebe pak už nenechala ani sáhnout. Jakmile Jimin nabral dech, Jungkook se už pakoval ven. Nechal tak překvapeného chlapce samotného v místnosti, aniž by cokoliv řekl.

Jimin se jen zběžně otřel ručníkem, který si ovázal kolem pasu a zamířil zpátky do ložnice. Chtěl se zeptat Jungkooka, proč tak rychle vystřelil ven. Místo toho se mu naskytl pohled na jeho nahý zadek, kterým nevkusně vrtěl do rytmu hudby ze sluchátek. S mobilem položeným na poličce si v dlaních nevinně roztíral tělové mléko.

Jimin se přikradl tiše blíž, volnou rukou uvolňujíc svůj pas a s měkkým dopadem ručníku na chladnou zem se zastavil těsně za nic netušícím chlapcem. Neváhal se přitisknout na jeho holá, ještě vyhřátá záda a uvěznit ho tak ve svém plyšovém objetí. Ačkoliv byl téměř o hlavu menší, rty dokonale dosahoval na Jungkookův krk, který hned obsypal několika motýlími polibky.

Jungkook sebou zprvu lehce škubl, než se znovu uvolnil a nechal Jimina, aby se pohodlně opřel o jeho rameno, zatímco držel jeho zápěstí v jemném stisku. V uších mu zrovna hrála pomalá romantická skladba. Vypadalo to, že Jimin měl zase jen svou obvyklou mazlivou náladu, což bylo fajn, protože mazlení se s Jiminem byla jeho druhá nejoblíbenější činnost - hned po sexu s Jiminem.

Jestli se mu Jimin snažil šeptat něco do ucha, měl smůlu, protože přes sluchátka nic neslyšel. Nijak mu to ale nevadilo, protože už samotná přítomnost a dotek Jiminovy nahé kůže na své byla dostačující.

"Jungkookie," promluvil starší tiše. Bylo mu jasné, že ho chlapec neuslyší, i tak si to nemohl odpustit. "Proč si tak rychle utekl... Styděl ses po tom, co jsi svého hyunga tak provokoval? Nebo sis užíval pohled na mou tvář, když jsem se ti udělal přímo do pusy?" Mluvil tichým, netypicky hlubokým hlasem přímo u hrajícího sluchátka.

Když Jungkook nijak nereagoval, rozhodl se pokračovat. Pustil jeho zápěstí a natáhl se pro tělové mléko na poličce. Do dlaní si nalil přiměřenou dávku a od chlapce o krok ustoupil. Nechal ho stát zády k němu a pomalu začal mléko roztírat. Začal krkem, rovnou mu i promasíroval ztuhlé svaly, čímž donutil Jungkooka přivřít oči blahem a rukama se zapřít o polici před sebou.

Jimin si mezitím nalil další dávku a pokračoval přes chlapcova záda, přes hruď, kde nezaujatě přejížděl přes jeho citlivé bradavky, zatímco Jungkook několikrát překvapeně vydechl. Jimin se sám pro sebe zahihňal a znovu - jakoby nic - stiskl jeho zcitlivělé bradavky mezi prsty.

Jungkook cítil Jiminův horký dech na svém krku, zatímco se snažil být potichu. Chtěl si sluchátka vytáhnout, ale jakmile se o to pokusil, Jimin ho pleskl po rukou. Rozhodl se to radši vzdát a nechat Jimina pokračovat v tom, co právě dělal - nechat Jungkooka, aby během chvilky ztvrdl a neudržel v sobě další sten.

Po chvilce ucítil Jiminovy malé, přesto pevné ruce na svém zadku. I tam Jimin dopravil tělové mléko a jal se jej pečlivě roztírat. Skousl si jemně ret, když přes Jungkookovo rameno nahlédl na jeho vzrušenou chloubu. Samotný byl už napůl tvrdý. Nechtěl ale spěchat, jen ať si to Jungkook vychutná.

Po chvíli mazlení se s jeho zadečkem, políbil Jungkooka na tvář a bez varování ho přes zadek pleskl. Jungkookovi po zádech přejel mráz, překvapeně natočil k Jiminovi hlavu. Starší se na něj nevinně usmál a konečně mu vytáhl jedno sluchátko z ucha.

"Zlobil jsi svého hyunga, Jungkookie," zašeptal mu do ouška a znovu si nalil do rukou bílou tekutinu. "Pořád zapomínáš, kdo je tu starší," mlaskl nespokojeně a jazykem okopíroval lasturu jeho ucha. Jungkook se pod dotykem zavrtěl a intuitivně se natiskl na tělo za sebou.

"Hyungovi se moje péče nelíbila?" zeptal se chraplavým hlasem, leč si nechal záležet, aby v tom zazněla jistá provokace. Jimin se jen usmál a snažil se potlačit vzrůstající červeň ve své tváři. Bylo mu poněkud horko. Chtěl si snad Jungkook hrát? Znovu dýchl chlapci do ouška.

"Líbilo, proto se hyung rozhodl Kookiemu laskavost oplatit," zamumlal a vsál jeho ušní lalůček do úst. Jungkookovi naskákala husina, zatímco v podbřišku mu frustrovaně zacukalo. Jeho penis se tyčil do výšky, čekaje na Jiminův dotyk.

Starší polkl a opatrně vzal Jungkookovy půlky, které jemně rozevřel a mezi ně vsunul svůj - již tvrdý - penis. Jungkook se jako na povel vyzdvihl na špičky a potom zase pomalu sjížděl dolů, vzdychaje, když mu Jiminův penis dráždil otvor. Pohyb několikrát zopakoval, za což si od Jimina vysloužil jeden táhlý a zoufalý sten jeho jména.

Jungkookovi znovu zaškubalo v klíně a na špičce se mu objevilo prvních pár kapek touhy. Rukou se chtěl začít sám uspokojovat, kdyby ho Jimin znovu přes ruku nepleskl. "Ne," zavrčel jen a mírně ho kousl do ramene. Nedbal na to, že se mu po jazyku rozlila hořká chuť tělového mléka, chtěl jen Jungkooka zlehka "potrestat".

Znovu se na něho natiskl a do rukou si kápl pár kapek mléka. Pečlivě si tekutinu rozetřel v rukou a pak konečně chytil Jungkookův penis přímo u kořene. Jungkook se překvapeně prohnul a znovu se tak zadečkem otřel o Jiminův klín. Starší si jen skousl ret a pomalým táhlým pohybem vyjel svou dlaní až k Kookieho špičce. Pečlivě rozetřel těch pár kapek a s mlékem, které mu sloužilo jako lubrikant, ho začal mučivě pomalým tempem uspokojovat.

Jungkook začal tiše vzdychat, zadečkem se tisknouc k Jiminovu klínu a rukama se opíraje o poličky v mírném předklonu. "Jiminie…" zahučel netrpělivě, zatímco hladovýma očima sledoval, jak Jiminova ruka pomalu klouže nahoru a dolů, kdy u špičky vždycky na chvíli zastaví a palcem obkrouží samotný vrcholek jeho penisu. Druhou rukou ho starší chlapec hladil po hrudi a mezi prsty tiskl jeho ztvrdlé bradavky.

Přestal, když Jungkook začal přirážet do jeho dlaně. Volnou rukou jej chytil za bok, který varovně stiskl a chlapce tak zastavil. "Buď to urychli, nebo mě už konečně ojeď," uslyšel po chvíli Jungkookův chraplavý hlas. Rty se mu zkroutily do kyselého úšklebku. "Jsem to já, nebo ty, kdo tu teď velí?" zamručel mu znovu do ucha a palcem ho podráždil po uzdičce.

Jungkook jen zasténal, načež se lépe podepřel a natočil hlavu k Jiminovi. "Řekl bych, že v tuhle chvíli… je to tvůj penis," oplatil staršímu úšklebek a několikrát se o něj otřel. Jimin polkl, jeho pohyb zintenzivněl a donutil tak Jungkooka znovu zasténat.

Když cítil, že se Jungkook blíží ke konci, přestal a znovu se natáhl pro lahvičku s tělovým mlékem, jejíž obsah si nalil do ruky a tentokrát tekutinu rozetřel po vlastním penisu. "Tak jo, Jungkookie," vydechl ztěžka a nastavil si chlapcův zadeček pro vlastní vstup. "Řekl sis o to," dodal ještě, než špičkou bez varování pronikl dovnitř.

Jungkook se prohnul, čímž zapříčinil, že do něj Jimin zajel hlouběji a několikrát vzlykl. Nějakou chvíli to bolelo, než do něj Jimin vnikl až po kořen. Před očima se mu zatemnělo - jak se mohlo stát, že byl Jungkook pokaždé tak úzký?

Počkal, než si na něj mladší trochu zvykl a pak se začal pomalu pohybovat. Nijak nezrychloval, chtěl Jungkooka ještě trochu podráždit. A docela se mu dařilo. Počáteční bolest přepadla, proto se Jungkook více uvolnil a pokaždé, když cítil, jak z něho Jimin pomalu vychází a zase proniká až po kořen, vydal ze sebe zoufalé zasténání. "Hyung…" zaprosil a když do něj Jimin zase vnikal, dopomohl mu tím, že sám rychle přirazil.

Jiminovi se zasekl vzduch v plicích, jak chlapcův krok nečekal. Jednou rukou ho chytil pevněji za bok a tou druhou zamířil k jeho vyčkávajícímu penisu. "Fajn," vzdal to po chvíli a obemknul kolem něho dlaň. Znovu jej začal uspokojovat v tempu, jakým přirážel - rychlejším a agresivnějším.

Jimin si znovu upravil polohu a když tentokrát přirazil, Jungkook se pod ním prohnul jako luk a začal bezostyšně sténat. Jimin pustil jeho penis, jehož ruku okamžitě vystřídala Jungkookova a chytil si ho za boky ještě pevněji. Už se nehodlal držet zpátky. Přestal dbát na opatrnost a začal do Jungkooka tvrdě přirážet. Mladší se pokaždé, co Jiminův penis udeřil na jeho prostatu, zachvěl. Cítil, že brzy dosáhne vlastního limitu.

Ani Jimin nebyl daleko od svého orgasmu. Cítil, jak se prostor kolem něj o něco zúžil, a tak netrvalo dlouho, než se s táhlým zasténáním udělal přímo do Jungkooka. Když z chlapce vystoupil, zjistil, že sám Kookie hlasitě oddechuje nad právě prožitým orgasmem.

Otočil si ho k sobě a ručníkem, který stále ležel na zemi, z chlapce otřel jeho vlastní sperma, načež ho chytil za zátylek a stáhl si ho do dlouhého a vlhkého polibku. "S takovou by to chtělo další sprchu," zamumlal Jimin a vsál Kookieho spodní ret.
Jungkook se ale najednou sehnul a aniž by rozpojil polibek, vzal Jimina do náruče. "Yah!" vykřikl starší překvapeně a ruce okamžitě vymrštil k Jungkookovo krku. Mladší se zasmál a i s Jiminem padl do postele.

"Teď budeme dělat mou druhou nejoblíbenější činnost, hyung," zašeptal, když Jimina líbal na spánek. "A tou je?" vyzdvihl starší obočí. "Přece tě umazlit k smrti," uculil se Kookie a zavrtal se obličejem do ohbí Jiminova krku.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Hachi Hachi | 14. května 2016 v 18:50 | Reagovat

som rada, že sme sa dočkali aj druhej časti :D bolo to super rozhodne ti to ide tak v tom pokračuj ! :)
a ten koniec.. awww :3333

2 Shadow Shadow | Web | 14. května 2016 v 18:58 | Reagovat

Omg... To je moc. Ten konec je tak sladký. Já ti dám že tenhle žánr neumíš psát, jde ti to a to jako že hodně.

3 Ami Ami | 14. května 2016 v 23:33 | Reagovat

Som nadšená z pokračovania. Naozj mi toto spravilo veľkú radosť. Bolo to skvelé, sice Jiminnie sa mi nikdy moc nehodí na to aby bol hore ale to nevadi. Bolo to skvelé naozaj. Určite sa teším na ďalšie Jikook poviedky a celkovo na ďalšie tvoje poviedky. Ďakujem^^

4 Nana Nana | Web | 16. května 2016 v 2:39 | Reagovat

Nie nie toto je skvele len v tom smelo pokracuj!!!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama