horny hyung — vhope

18. dubna 2016 v 18:53 | voskii |  bangtan boys

bts || vhope || oneshot || pwp || 18+

1 563"Hoseoku, zapomeň," zamračil se hnědovlásek na odraz v zrcadle, mezitím, co si čištil zuby a okázale ignoroval dvě nenechavé paže omotané kolem vlastního trupu. Černovlasý ho musel stále nějak ošmatlávat a bylo mu jedno kde a kdy. Taehyunga to už začalo pomalu rozčilovat.

"Tae," zakňučel Hoseok a nosem se pomazlil s chlapcovým krkem. Taehyung pokračoval se zubní hygienou, uši s nádechem červené, v páteři vlna horka. Hoseok na něj byl přilepený celou svou bytostí - nepochyboval ani o tom, že i jeho duše je pevně svázaná s tou jeho. Cítil jeho pevnou hruď a ploché, vypracované bříško jako kdyby tenká látka volného trička, které na sobě Taehyung měl, vůbec neexistovala. Správně. Hoseok se po dormu zvesela promenádoval pouze ve spodním prádle. Upnuté, tmavě růžové boxerky a dál nic. Taehyunga to znervózňovalo. Ani ne to, že ho takhle vystavěného ve vší své kráse měli i kluci, jako spíš, že nyní na zadku mohl plně cítit Hoseokův rozkrok, kor když se o něj tak nadrženě otíral a všichni byli doma...

"Vůbec to nezkoušej," varoval černovláska chladně, i když si byl stoprocentně jistý, že rudé tváře a ztuhlost, která prostupovala celým jeho tělem, jej musely už dávno prozradit. Jistě... mohli se zamknout, pustit sprchu, která by přehlušila vše ostatní, ale... Ne. Taehyung mu pořád ustupoval a kdykoliv si Hoseok řekl, odevzdaně se mu nastavoval jako nějaká děvka. Hoseok byl jako jedno obrovské klubko neomezené energie a co nevybil na trénincích, nebo na jevišti, to si vybíjel na něm. A poslední měsíc se to zhoršovalo. Hoseok se začal cpát Taehyungovi po nocích do postele, často s prosbou o "malou výpomoc". A jak by mu mohl říct ne... Kdykoliv se jej starší dotkl, rozbušilo se mu srdce a v břiše mu poletovali motýlci.

"Tae, no tak, víš jaks mi chyběl?" přemlouval ho dál Hoseok a natiskl se na chlapce ještě víc, hlavu položenou na jeho rameni. Černýma očima sledoval chlapce v zrcadle. Vlastně ho spíš propaloval pohledem... Cítil, že je pod ním Taehyung poněkud ztuhlý a očima putuje všude možně, jen ne k němu. Hm?

"Proč jsi dneska tak odtažitý," nafoukl tváře a jemně jím zalomcoval. Taehyung se naklonil a odplivl si. Poté si vypláchl a omyl ústa a bez dalšího zdržování se naroval a zabodl pohled přímo do Hoseokových očí. "Jediný, co ti chybělo, byl někdo, do koho bys ho mohl strčit, tak tu na mě nic nehraj," odsekl a zhoupl se v bocích, čímž donutil Hoseoka hlasitě polknout. Rychle se vzpamatoval a uraženě si odfrkl. "Víš, že to není pravda," začal se Hoseok okamžitě obhajovat. Taehyung pozvedl obočí. "Není? V tom případě mě omluv," vymanil se z Hoseokovo objetí a naštvaný odešel z koupelny. "To si to ani není schopen přiznat?" brblal si pod vousy podrážděně, zatímco mířil ke svému pokoji, který... bohužel sdílel s Hoseokem a Jiminem.

"Jiminie?" zaklepal zlehka na dveře a vešel. Pokoj byl prázdný. Taehyung si povzdechl: "Kde zas vězí..." Jeho spolubydlící poslední dobou opouštěl jejich pokoj čím dál tím častěji. Vlastně už tam tak čtyři dny za sebou vůbec nespal. Buď pozdě do noci trénoval, anebo se tulil s Jungkookem v jeho posteli. Jiminova nepřítomnost mu trochu kazila plány dát Hoseokovi úplné útrum, takhle ho bude těžší odmítat. S kyselým úšklebkem si sundal tričko a jen v trenkách se zachumlal do deky.
Netrvalo dlouho a už se ozývalo vrzání dveří. Černovlasý chlapec se pomalu připlížil k Taehyungově posteli a chvíli jen obdivoval jeho klidnou tvář ozářenou úplňkem. S jemným úsměvem prohrábl chlapci vlasy a sehnul se, aby ho mohl políbit na tvář. Užuž se otáčel ke své části pokoje, kdyby ho nezastavil ledový stisk kolem zápěstí. Hoseok se překvapeně otočil zpátky a čekal na vysvětlení. To se bohužel nedostavovalo. Zřejmě jej to muselo stát mnoho úsilí ho zastavit...

Avšak pochopil a jediným pohybem se ocitl u Taeho pod peřinou.
"Vážně jsi mi chyběl," řekl tlumeně, zatímco bříšky prstů přejížděl mladšímu chlapci po liniích klíčních kostí. Už na sobě neměl tričko, Hoseok si ho tak mohl konečně znovu prohlédnout a zkontrolovat, jestli pořádně jí.
"Ty mně taky," špitl Taehyung, ačkoliv se stále snažil zachovat si rozzlobenou tvář. Moc dlouho mu to ale nevydrželo, když se Hoseok s rozšířeným úsměvem otíral jemně rty o jeho nejcitlivější místečko na krku, tedy těsně za uchem. Mimoděk roztřeseně vydechl a objal Hoseoka kolem pasu, čímž se k němu přitáhl blíž, až mezi nimi nezbylo téměř žádné místo. Zprvu promrzlý Taehyung nyní přímo hořel. Hoseok na tom byl podobně. A chtěl víc.

Zvedl se proto na všechny čtyři a uvěznil Taehyunga tak, že na něj zlehka nalehl a přivlastnil si jeho rty ve sladkém pokušení. Chlapec mu na polibky okamžitě odpověděl, snad jakoby si nebyl vědom svého dřívějšího rozhodnutí. Jakoby nikdy neexistovalo... Vycházel mu dychtivě vstříc, ačkoliv si Hoseok uváděl pomalé a hravé tempo. Líbal ho měkce a procítěně, jazykem postupně polaskal oba polštářky, načež vsál spodní a provokativně jej stiskl mezi zoubky než přes ranku omluvně přejel jazykem. Toho mladší chlapec využil a pronikl tak Hoseokovi do úst jazykem. Chvilku prozkoumával okolí než se pohl proti Hoseokovi. Chvíli bojovali o nadvládu, než se mladší odtrhl, aby mohl jednak nabrat kyslík do plic a druhak se Hoseokovi zadívat vážně do očí.

"Budeš se ale hlídat," varoval ho při vzpomínce na minulý sex. Druhý den měli koncert a Taehyung myslel, že snad při každém druhém pohybu odpadne. Černovlásek ho chvíli nechápavě pozoroval než se vesele usmál. "Promiň, ale mohl sis za to sám, kdyby ses přede mnou na tréninku tak nenakrucoval..." pokrčil rameny nevinně, čímž si od Taehyunga vysloužil něžnou facku. "Normálně jsem trénoval..." odvrátil rudý pohled.

Hoseok se jen krátce zasmál a znovu chlapce políbil. Tentokrát už dravěji. Rukou mu bloudil po hrudi a bříšku, zatímco mu Taehyung tiše vzdychal do ucha, když proti němu zkusmo přirazil. Oba dva měli už poněkud plno v klíně, a tak je zbavil přebytečného šatstva, načež proti Taehyungovi přirazil již svou holou erekcí. Chvíli je o sebe jen líně třel než "omylem" zavadil o chlapcovo vstup.

"Hobi," zavzdychal Taehyung přiškrceně. Nesnášel, když ho takhle starší provokoval. Rukou proto zavadil o svou bradavku, zatímco tou druhou chytil vlastní penis. Stáhl si předkožku a pár línými pohyby zapumpoval. Hoseok vzrušeně polkl a pečlivě sledoval chlapcovo počínání. Jak se má asi tak hlídat, když tu před ním předvádí tohle? Chtě nechtě odtrhl pohled od Taeho hbité ručičky, kterou se jal sebeuspokojovat a zaútočil na jeho bradavky. Jazykem polaskal jednu, prsty mnul druhou. Taehyung se proti němu vypjal a táhle zasténal. Přestal se honit a místo toho stiskl penis Hoseokovi. Stáhl předkožku a palcem podráždil uzdičku. Černovlásek jako odpověď stiskl Taeho bradavku mezi zoubky a přesunul se na krk, kde mu zanechal hned několik temně růžových značek.

Poté se vymanil z Taehyungovo péče, ačkoliv nerad a místo toho se posunul k Taeho vlastnímu naběhlému klínu. Bez jediného slova vzal jeho penis do úst a začal jej líným tempem kouřit. Mladšímu chlapci se zalesklo v očích, zuby se kousaje do rtu, aby ze sebe nevypustil sten. Přeci jen... kdykoliv mohl někdo přijít. Třeba Jimin...

Hoseok začal sát nejprve žalud, načež jazykem dráždivě přejížděl po nevinné dírce na samém vrcholku. Rukou si vypomáhal a jemně masíroval chlapcovo varlata. Tae se zakloněnou hlavou měl zavřené oči, zatímco se prsty přehraboval v Hoseokově vraných vlasech. Starší jej přestal sát a místo toho mu přejížděl po celé délce jazykem než podráždil znovu uzdičku. Netrvalo by dlouho a Taehyung by vyvrcholil, kdyby Hoseok nepřestal a nenápadně nezajel do chlapce hned dvěma prsty.

Taehyung sebou zavrtěl a zkřivil tvář. "Neprotahuj to," přikázal v hlubokém výdechu. Ne, že by si už nezvykl, jen... Byl vždycky tak úzký. Hoseok mu pomáhal tím, že ho druhou rukou dál uspokojoval než v něm nakonec skončil i třetím prstem a dostatečně jej roztáhl.

Hoseok nezahálel a jakmile z chlapce vyňal prsty a několikrát zapumpoval, vnikl do něj. Úzkost a teplo jeho nitra ho jako vždycky dokonale odzbrojilo. Chytil Taehyunga pevně za boky a přitáhl si ho blíž. Sehnul se k němu a dlouze jej políbil, přičemž se v něm opatrně pohnul. Taehyung se kolem jeho pasu omotal nohama a za krk si jej přitáhl blíž, aby mohl polibek prohloubit.

Netrvalo dlouho a na svou plnost si zvykl. Hoseok se v něm začal hýbat, občas mu ujel spokojený sten. Jeden nepatrný pohyb do strany a Taehyung se mohl zbláznit. Zprudka nabral dech až se zalkl a nohama si přitáhl Hoseoka ještě blíž, hlouběji... "Tam," zakňučel prosebně a zakousl se do zápěstí. Hoseok spokojeně zamručel a jedním prudkým přírazem zajel hlouběji do míst, kde se Taehyung musel tišit.

Nabíral na tempu, až se místností rozléhal zvuk mlaskající kůže o kůži. Sám Tae se začal uspokojovat ve stejném tempu, jakým Hoseok přirážel. Ještě pár několik rychlých přírazů rukou a Taehyung vyvrcholil. Potřísnil jak svoji, tak i Hoseokovu hruď a v orgastické křeči se celý stáhl, čímž způsobil i vrchol staršího. Bylo téměř nemožné se v něm ještě pohnout, Hoseok zalapal po dechu a s posledním tvrdým přírazem se udělal do chlapcovo nitra. Teplo se kolem něj rozlilo a jen tak tak se udržel, aby na Taehyunga vyčerpaně nepadl celou svou váhou.

Po pár minutách těžkých výdechů Hoseok z chlapce konečně vystoupil a natáhl se pro kapesníčky, aby se mohli oba dva očistit. Poté se přikradl zpátky k Taemu a věnoval mu pevné objetí. Propletl si s ním prsty i nohy a mazlivě jej líbal všude možně po holé pokožce, dokud tak chlapce neukolébal ke spánku a zároveň i sebe...
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Nana Nana | Web | 18. dubna 2016 v 22:58 | Reagovat

Už ani nespomínam kedy posledne som čítala tak dobrú poviedku na VHope!!! Perfektné a ten náznak JiKook... že napíšeš aj na to niečo!!!!!!!!!!!!?

2 voskii voskii | 19. dubna 2016 v 11:41 | Reagovat

[1]: děkuju za všechny reakce! ♥ :)
jikook bude, jen ještě nevím kdy :D

3 Ami Ami | 21. dubna 2016 v 22:13 | Reagovat

Je to úžasné, píšeš naozaj krásne. Dúfam že pridáš niečo aj na iné páry, hlavne na Jikook keďže ich dvoch shippujem viac ako všetko na svete *-*

4 voskii voskii | 23. dubna 2016 v 23:15 | Reagovat

[3]: děkuju~ ^w^
rozhodně ano, bts se tu snad vystřídá celý :D ♥

5 Narbie Narbie | Web | 23. června 2016 v 22:42 | Reagovat

Ah..začnu milovat tebe a tvé povídky.
V bts mám sice nejraději HopeMin, ale i Vhope skousnu..protože tvůj styl psaní je úžasný.^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama